Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ціна на 650 Ті буст із 1Гб памяті 150$, версія із 2-ма 170$.

Як на мене, варто зачекати та придбати за 150 відеокарту яка буде в категорії ціна/продуктивність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • Відповідей 117
  • Створено
  • Остання відповідь

Вибрав GeForce GTX 650 Ti Boost проти 7790

по тестах на багато випереджає.

І різниця всього 250 грн.- 150 $.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибрав GeForce GTX 650 Ti Boost проти 7790

по тестах на багато випереджає.

І різниця всього 250 грн.- 150 $.

http://hard.rozetka.com.ua/asus_gtx650tib_dc2_2gd5/p291572/#tab=characteristics - такую ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибрав GeForce GTX 650 Ti Boost проти 7790

по тестах на багато випереджає.

І різниця всього 250 грн.- 150 $.

http://hard.rozetka....characteristics - такую ?

http://hard.rozetka.com.ua/asus_gtx650tib-dc2oc-2gd5/p270504/#tab=all - таку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибрав GeForce GTX 650 Ti Boost проти 7790 по тестах на багато випереджає.

Сделал правильный выбор.

Даже если и радеон был бы сильнее на пару процентов - все равно нвидивские карты для игр лучшее решение, так как картинка в играх намного превосходит радеонов. И как они не старались нагнуть друг друга - в различных тестах, это все пустая трата времени, каждый второй геймер все равно купит GTX, а те кто покупает радеоны - просто не знает, или закрывает глаза на некоторые эффекты в играх, или же использует карту совсем не в том направлении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибрав GeForce GTX 650 Ti Boost проти 7790 по тестах на багато випереджає.

Сделал правильный выбор.

Даже если и радеон был бы сильнее на пару процентов - все равно нвидивские карты для игр лучшее решение, так как картинка в играх намного превосходит радеонов. И как они не старались нагнуть друг друга - в различных тестах, это все пустая трата времени, каждый второй геймер все равно купит GTX, а те кто покупает радеоны - просто не знает, или закрывает глаза на некоторые эффекты в играх, или же использует карту совсем не в том направлении.

Друг купив 7850 три мысяцы назад.

Зараз каже що взявби краще GTX 650 Ti Boost-дешевше і мощості хватило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У мене дуже давно 7850, хороша катра.

Для танків хватає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після пару ночей читання взяв собі 650 ti boost від gigabyte, але правда на 1гб (студент всетаки) задоволенний на 150%, тиха, потужна, гарна :_08:

вибором задоволений, всім раджу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0137: 650 ti - була актуальна год-полтора назад, чо ти там чітал я ніпайму, раз-два прікінул фінанси, налічіє, взял самоє продуктивне, а потому зирь сюда як ти мог секономіть

650 ti boost. я невважаю що за таку відюшку і за такі параметри я щось переплатив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0137: 650 ti - була актуальна год-полтора назад, чо ти там чітал я ніпайму, раз-два прікінул фінанси, налічіє, взял самоє продуктивне, а потому зирь сюда як ти мог секономіть

650 ti boost --- по суті це майже 660

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd,для танков круто даже ;)

Нічого не круто , на жаль .

7850 на фуллХД на повному максимумі + моди --- нормально не потягне танки . Оптимізації ніякої , і ще хочуть новий рендер вводити , і , можливо , HD-кліент .

В мене в танках десь 80 ФПС , але бувають просадки до 50 , і це на і5 + 670 карта , ппц просто

Заходив в тундру --- настройки " кіно" --- 120+ фпс , то поставив галочку на вертикальну синхронізацію , все одно монік 60 Гц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0137: 650 ti - була актуальна год-полтора назад, чо ти там чітал я ніпайму, раз-два прікінул фінанси, налічіє, взял самоє продуктивне, а потому зирь сюда як ти мог секономіть

650 ti boost --- по суті це майже 660

Згідний, передивився багато тестів :

650 ti boost --- по суті це майже 660

І не спорю, що 7850 трішки краще Разрядность шины памяти 256 бит проти 192

Подробнее:http://hard.rozetka.com.ua/asus_hd7850-dc2-2gd5-v2/p230581/

Але таких цін як вказано в попередніх відвідувачів на ссилках ціни 130$ на 7850-нема.

Мінімум 190$

А 650 від асус- до 160$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

atolik, "после боя кулаками не машут"

Вы же уже купили видеокарту, так какая уже разница?

От себя добавлю, так для размышлений на будущее:

Карты нужно покупать - только топовые модели, спросите почему, все очень просто - карта самая производительная в своей серии, и то что она стоит денег себя окупает со временем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nikblack, не всі можуть потратити 400+ зелених на карту .

Особисто мене задавила жаба і я взяв б\в 670 з залишком гарантії за ціною нової 660 ( простої , не Ті )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

atolik, "после боя кулаками не машут"

Вы же уже купили видеокарту, так какая уже разница?

От себя добавлю, так для размышлений на будущее:

Карты нужно покупать - только топовые модели, спросите почему, все очень просто - карта самая производительная в своей серии, и то что она стоит денег себя окупает со временем.

не спорю але дійсно грошей стільки не у всіх є.

А судячи по відвідувачам тема і іншим цікава,

тож думки кожного треба вислухати.

Хтось тільки збирається брати відеокарту....

В кого вже є може дати поради....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, да я толь за - чтобы сэкономить, но с б/у видеокартами для себя больше не хочу иметь дело, хватило одного раза, и поверьте жаба давит отдавать такую суму за железяку, но для себя я понял что она того стоит, по крайней мере мне топовой модели хватает на три года, а если учитывать сколько за этих три года спустить можно, то и жаба куда то ускачет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не спорю але дійсно грошей стільки не у всіх є

atolik, так и у меня нет, но я поставил перед собой цель, и собрал нужную суму, на нужную мне вещь.

Нужно только захотеть, а там и в космос можно улететь:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

atolik які корисні отримаю поради за вашою думною в цій темі від неуків ? Чомусь більше повірю людям з "оверклокіг" форуму та загально-порівняльним таблицям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

atolik які корисні отримаю поради за вашою думною в цій темі від неуків ? Чомусь більше повірю людям з "оверклокіг" форуму та загально-порівняльним таблицям.

тоді навіщо ви зашли в цю тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобається спостерігати за невігласами, всезнайками які займаються самообманом і вводять в оману інших. - Кількість мінусів на мій пост тому доказ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобається спостерігати за невігласами, всезнайками які займаються самообманом і вводять в оману інших. - Кількість мінусів на мій пост тому доказ :)

кількість мінусів на ваш пост заявляє про те, що ви тут пишете бред.

на 80% форумах можна написати "навіщо тут писати ,і комусь щось доказувати, якщо на іншому сайті все розусмніше доказано" борда - це форум, де кожен висловлює свою думку, а якщо вам щось неподобаєтся пройдіть далі, і не засирайте теми непотрібними коментарями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя - не потрібно приміряти свою сорочку до інших B) , на мої слова №97 прореагували самі вічливі і компетентні в даному питанні за їх думкою.

Форос - не здатність адекватно сприйняти нові знання чи зауваження вважаються "бредом" та в штик. Тобто на лице перше та друге

Питання було задане особисто користувачу atolik :), результат, у вигляді флуду, сприймається як ніби образа всіх "тролів" теми.

Нікблек - відповідь вище

Пропоную вічливо продовжити розмову про доцільність вибору, з наданням фактів та доказів в користь своєї точки зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную вічливо продовжити розмову про доцільність вибору, з наданням фактів та доказів в користь своєї точки зору.

Да что же Вы такой не неугомонный!? Если вы считаете что кто то не прав, так напишите почему, и тем самым докажите другим свою правоту. (возможно)

По теме - есть так называемые тесты видеокарт на тех же оверах, как вы писали выше + вот вам график 2013

post-10805-0-50127700-1386178832_thumb.p

post-10805-0-43265800-1386178861_thumb.p

post-10805-0-19731200-1386178874_thumb.p

post-10805-0-83187900-1386178885_thumb.p

post-10805-0-22783400-1386178896_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...