Перейти до змісту

Велопробіг


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

бачив вас сьогодні біля Шкліня ! була велика група, класно так було ми аж намашині зїжали на обочину)) ну я собі в думках сказав Ах як жаль шо я незвами , ну лано ше буде час. Супровід міліції був і ше пару бусів і трохи здихающих було :) але як безтого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми гарненько проїхались в Журавники, зустріли львівян і назад, за 145км зупинки було 3 і то по 15хв, попку натерла неподитячому))). скажу вам десь на 50 чол було відсили 5 мтб, всі інші на шосерах. Середня 30, максимальна 65 з гірки ))))))))..Були рами з брендовими іменами.. Вікова категорія від 14 до 60 років, один дєдушка з Івано-Франківська цілу дорогу назад мене "развлєкав" ))

Було два завала, парочка загублених насосів, моя фляжка теж пішла на повороті в Горохові...Всю поїзду я проїхала без одного індидента на створення завала,а в Луцьку, коли Коля (гонщик з Дінамо) спитав чий насос, я розложилась на пр.Волі прям на перекідку задню.. Луцька група повеселилась з цього приводу))))

Нас зустріли шановні керівники нашої області))), Андрій Милько і Олександр Оришко урочисто поклали квіти до пам'ятника Т.Г.Шевченка. І ми бігом на піцу, голодні були страшно))))

Зараз вони збираються і о 10,00 виїзжають від Луческька :lol:

Шоб країна знала своїх героїв:

post-1667-1220812574.jpg

не вcі з тих героїв пройшли всю дистанцію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг... все на сликах-дюймовках и Андрюха на 2" злых колесах :) Мегалось, адназначна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ми з Джурою приїхали під Лучеськ. В 10:30 стратанули. Проїхали з групою фактично до меж рівненської області.

Вітер в спину, група втягує. Педалі крутити не потрібно :)

А от назад ми попахали. :)

Вітер лобовий, на деяких відрізках траси боковий зустрічний, вели позмінно.

Навіть нерозумію як могли валити при такому вітрі 28-33 :)

Пройшли порядку 70-75 км.

Дуже хотілось йти з групою до Києва. Нажаль на даному етапі це неможливо, надіюсь зможу на слідуючий рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Група зупинилась в Камянці 140 км від Луцька. Інфа станом на 18:20

Середня швидкість 33км/ч Завалів не було.

Наші йдуть в середині групи, не напрягаються :)

Ше не кормили №;% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годують за останніми даними їх як не убой.. є шанси, що деякі учасники розтовстіють, як будуть їсти по 3 порції.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз наші спортсмени недалеко від Вінниці, вчора проїхали 200км. був завал. Міша брав у ньому участь, але все добре. Сьогодні планують проїхати 100км, що то для них? пиль..)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Наші в Житомирі, завтра ривок на Київ.

Середня швидкість 33 км в час.

Сильно не напрягаються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повернулись........

Все ок...

Я хворий мля.....

Завтикав теплі штани........бля.......

Завала було 2 ...

Перший.... Мішу штрех просто зніз нах з дороги............

Спуск крутий в лісі.... до місця хавки 300 метрів...... я дивлюсь на спідометр...... 58 км/год......

Думаю.... іпав я..... знаю що поворот має бути 90 градусів.....

Менти проїжджають вперед..... народ на шв під 60 починає дьоргатись.......і акуратно лягає......

Другий.....

Тільки чухнули ззаду задравшись дьорганням..... почали набирати шв...... ззаду ху.....як..... народ посипався.... мало того, один з гонщиків влетів під ВАНТАЖНУ МАШИНУ.... піпєц... ваащє.... сам живий..... задньому колесу вафлі........

Був би я зробив ще третій завал..... ;) притерся до чувака який "вільнув" перед моїм переднім колесом коли ставав на ноги......, але втримав руля і вирівняв вел.... народ ззаду трохи ачканув.... :huh:;)

Пакували по 2-3 порції..... їли горілку..... їхали класно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...