Перейти до змісту

Велопробіг


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Протяжність маршруту біля 800 км. Будемо ганятись з Динамівськими гонщиками. Вчора пройшли медогляд - космонавти... бля. Я, Мартенз і Толстий їдемо на байках, в мене правда спортивна касета ВВВ 12-23 і сліки на 7 атмосфер. Побажайте удачі........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь
Протяжність маршруту біля 800 км. Будемо ганятись з Динамівськими гонщиками. Вчора пройшли медогляд - космонавти... бля. Я, Мартенз і Толстий їдемо на байках, в мене правда спортивна касета ВВВ 12-23 і сліки на 7 атмосфер. Побажайте удачі........

ого народ, ну вы даете :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єсть маза, шо ми ше з коє-кєм будем вас встрічать в Кійові! :woohoo:

Сьодня з Танєй обкурім ето дєло... єсть ідєя поганять по ночному Кієву.

А коли ви вирушаєте і коли будете там?

І ващє, подробнєй про маршрут :blink: Бо я так ніфіга не понів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше й самі точно не знаємо але десь в суботу маємо бути в кієві, по ходу буде видно, будемо на звязку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

примерно через полчаса велопробег будет проезжать через Луцк!

мы с kmd поехали встречать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Результати зустрічі.

Весь мокрий, в джинсах важко летіти по місту 30-35 км в час. :)

Але це було того варте. Дякую Імпові за повідомлення часу прильоту групи!

В дорозі (По вул. Львівській)

За якість прошу вибачення. Мильниця. :(

post-1-1188829811.jpg post-1-1188829838.jpg post-1-1188829855.jpg post-1-1188829870.jpg post-1-1188829887.jpg post-1-1188829912.jpg

У військовому ліцеї.

post-1-1188829932.jpg post-1-1188829998.jpg post-1-1188830029.jpg post-1-1188830236.jpg post-1-1188830274.jpg

А тут і ми

:)

post-1-1188830319.jpg

І ще пару фоток.

post-1-1188830389.jpg

Дітки в клітці :)

post-1-1188830411.jpg post-1-1188830469.jpg post-1-1188830485.jpg post-1-1188830495.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-ий

Статистика

Пульс:

середній 154 уд/хв

максимальний 205уд/хв

спалено 4631kcal

скинуто 2.5кг ваги

Дистанція

140.11км

час

4:49:48

середня швидкість

29км/год

максимальна швидкість

59.5км/год

Проїхались офігити, щас мене тупо плющить, я в прострації

руки трясуться, болять м'язи всюди навіть на гепі.

зараз навіть боляче сидіти, бо і на гепі кістки понатирав

А як їхали це не розказать ні пером описати.

На нормальномі підвісі можна їхать,вилку качнув, аморт напівсліки wormdrive по 4 і 4.5 атмосфер і хай народ офігіває , бо в групі нормально сидів, тільки добивав рваний темп

через це корчи обох ніг перед Луцьком були.

тупо ульот :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Завтра з 10:00 починають виїзд на Київ.

Від Військогового ліцею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкатався

Стартували в 11 біля ліцею, далі до Променя потім до кільця біля меморіалу

далі на Проспект Волі і по Рівненський. Я пристроївся в середині групи(далі не зміг не давали місця) навчений досвідом

рваного темпу в хвості групи, на перед Мартен з Лісним прорвались.

Нас почали строїти по двох, всі більш менш построїлись крім голови групи (в рівненський області порядок до дути, "свинею їхали")

Далі просто шпилили, вгору 20-25, по трасі 30-35, з гори 40+.

На тягу в піддубцях перли під 28км/год.

Тільки виїхали нас школярі зустрічають з квітам водою і чаєм (шосери тихо матюкаться нафіг зупинили)

попутно пропускаючи транспорт що ми затримали.

далі по коням тільки розігрілись в Звірові стали, співи, квіти і т.д. , знов пропускаючи транспорт

Потім рівнина і рівнина, швидкість піднялась 36-38км/год , але це як виявилось з попутним вітром.

На границі областей зустрічали з караваєм , оркестром, з урочистими словами, попутно пропускаючи транспорт.

Зустріли Славіка, теревенили, підкріпились хто що мав (я снікерс задавав, ще арахіс цепанув), полили квіточки :smile3:. Потім священик нас благословляв в дорогу, поливаючи священною водою.

Далі поміняли волинська міліція і швидкі на рівненські, тепер з переду були два пацика на мотиках, чисто американських, з багажником, купою різної фігні по бокам,

ну як то фільмах американські поліцейські мотики.

і погнали дальше, дорога фігова пішла темп впав. Далі пішли нарешті підйоми, нічо тягнув пульс більше 180 не піднімався ноги тягнули,

але група задрала, ломим собі в гору і на самій крутизні підйому групи гальмує, всі стають

і сцуко знову ломлять :mdr: стоячи на ногах, ми собі на горніках клац-клац скинули передачі і тихенько крутимо :( .

На підйомах зі мною в пару примостився один шосер з карпатських областей (точніше не знаю).

І дружно собі ломили в гору за групою, перед нами відставав народ послабший, але потім він на спусках ставав назад.

Пульс тільки на одному тягуні до 191 дійшов(тоді швидкість групи до 12км/год впали),

на інших до 180 на них група нас затягувала під 18-20км/год.

Для порівняння вчора як ломали до горохова пульс до 205 доходив, на підйомах стабільно 190 і тоді я свіжіший був.

Отак виїхали на двох полосну трасу за 9км до Рівного, там на спуску в народу то фляга випала, то насос який я спочатку за гілку прийняв,

по ньому проїхав один шосер він звучно хруснув, пролітаючи біля нього зрозумів що це насос.

Потім ще з 4-и тягуна до міста, далі по кільцю прямо по вул. Соборна. Там на одному спуску малі задрали що відривались від групи

я їх на 48км/год обігнав і примостився. Незабаром під'їхала швидка і одна жіночка чорнява

ніжно еротично сказала, цитую дослівно: "ще раз виїдеш наліво, уб'ю" :) .

Далі по цій вулиці в центр виїхали, стали на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку,

там знову офіціоз, бла-бла, Лісний і ще один малий шосер поклали вінки до пам'ятника. Потім Лісний спригнув по хавчик, попутно спригнув від інтерв'ю.

Мартенс знову прийшлось брати інтерв'ю. Я втикав на це все тихо наминав снікерса і запивав водою. Присунувся Лісний з хавкою , втулили булкою.

І тут нас направляють до їдальні, пожрать. Заїхали, завалили стіни біля їдальні залізом, і заперлись, столики на 6, з табличками де яка область.

на закусь салатік, потім борщ червоний, ще була булочки з сочком з трубочками, всі наперлись і тут 2-е подають

картопля з відбивною, я це все тулю мало не ригаючи , в кінці ледви заточив булочку з соком.

Далі собі валялись на крильці з повними пузами. Далі Я і один Луцький шосер-спорсмен Андрій на моднячому шосері десь за 2000$ попрощались з нашими і поїхали додому.

Скажу долати знов всі ті горби з повним пузом і з машинами під боком (класно було в супроводі)

і з холодним вітром в фейс це було жорстоко, але ми шпілили легенько, він спереду я на хвості на горбах пульс знов на 180 вилітав.

Обід переварився тільки після того як кінчились сама важка частина дорога - рівненська область.

А далі собі шпілили 25-30 по рівнині, під Дерном стали, полили квіточки, перекусили і далі шпілили, швидкість підняли

до 30-35км/год. На тягуні в Піддубцях валили під 28км/год. Пульс був від 140-160,

але вже відчувались м'язи на ногах, понабухали, відчувалось що ще +3-4км/год і кирдик ніжкам. Німіла ліва нога, мулили вже кістки на гепі.

В Луцьк вже під 35км\год залетіли, а тут був асфальт мокренький, а нас тільки під Клеванем трошки дощик накапав.

Далі роз’їхались по хатам. Як знімав велотуфлі відчув, що пальчики на ногах заніміли і замерзли, бо як виявилось що 12 градусів на вулиці.

Але я всю дорогу в велотрусах по коліно, футболці і курточці Kelly's комфортно проїхав всю дорогу.

Статистка

відстань

154.04км

час

5:32:19

середній час

31км/год (до Рівного в групі з попутним вітром)

25км/год(назад вдвох з зустрічним вітром)

і того 28км/год загальна середня

Максимальна

59.0км/год

Середній пульс

148уд/год

Максимальний пульс

191уд/год

спалено

5139kkal

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зразу поки ванна набирались пішов потік думок, і я його просто строчив на клаві і от результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Сьгодні наші велосипедисти у Києві!

Lexx_Giant казав що завтра буде в Луцьку.

І можливо катнем на горохів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт.

Ми повернулися з медалями і грамотами. :ok:

До Києва доїхало 5 чоловік.

Загальна протяжність маршруту 860 км !!!

мінімум 84 км в день, максимум 205 км.

Середня швидкість в районі 32-33 км/год.

Ганялися з кандидатами у майстри і майстрами спорту. Показали себе на нормальному рівні.

Ось так. Скромно. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і я від себе добавлю

ломили як лосі, ржали як коні, бухали як свині :friday:

особливо прикольно було як я лякав чуваків на шосерах гулом від своїх покришок

на байках там було 5 чуваків на весь західний напрямок і 5 нас з луцька

були в завалі на шв. більше 45 км/год, проїхали більше 200 км в день, їхали більше 40 км/год в дощ при 12 градусах, скуплялись в магазині за 5 хв, жрали більше за всіх, бухали тіко ми і організатори...весело було :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь понимаю почему вас називают лоси волинские педальние особенние :D

А серезно ребята молодци

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...