Перейти до змісту

Шукаю скляні чашки для еспресо


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Хто знає, де в Луцьку можна купити точнісінько такі самі скляночки для кави еспресо? "Дуже схожі, але не такі" не підходять - треба з таким самим дном і формою :)

aLOYU.jpg

7ZJkz.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на складах за варшавкою, там я бачив багато різних кружок, склянок і т.д. і т.п. може там і є, але точно не скажу треба їхати і давитись/питати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, де в Луцьку можна купити точнісінько такі самі скляночки для кави еспресо? "Дуже схожі, але не такі" не підходять - треба з таким самим дном і формою :)

aLOYU.jpg

7ZJkz.jpg

Брэндовую посуду, а я думаю, что рюмка создавалась под Carte Noire, можно достать только у поставщика товара данного брэнда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це не датські Bodum, серія Pavina?

Как по мне, то изгиб дна не тот.... Да и объём 0,25 мл не кофейный, должно быть не меньше 40 мл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ты, Вадя, сипасиба, буду знать... ))))))) На хфранцузском оф сайте нуара эти рюмки светятся на многих фотках..... Имхо - это брэндовая посуда и на складе возле мясокомбината их не купить.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, хтось звернув увагу - на другій запощеній мною картинці зліва зверху є напис - ESPRESSO RISTRETTO.

Відмітимо, що слово espresso написано саме так, як повинно бути - "еспрессо", а не "еКспрессо".

Водночас на тій же картинці біля скляночки є ніби кавова крапля, на якій трошки написано і намальовано.

Так ось, написано там саме EXPRESSO.

Знавці кави, чому так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Espresso (выжатый) - название кофейного напитка, Expresso (экспресс) - обозначение типа кофемашины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, похожи, но не они, на тех, что ты показываешь - дно тянется до верхней кромки рюмки, на Ярчика фотке - дно заканчивается строго по середине рюмки!

Ярчик, почему именно рюмки? Эспрессо должен быть горячим, а горячую рюмку держать, как минимум, не комфортно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, дякую, за старання, але це все "не то".

Ось вдалося знайти цю ж чашку трохи з іншого ракурсу. Тож зверни увагу на те, яке товсте дно.

5enzZ.jpg

Ярчик, почему именно рюмки? Эспрессо должен быть горячим, а горячую рюмку держать, как минимум, не комфортно!

Та я взагалі каву не особо люблю :) Пригощають - п'ю. Сам не готую...

Але якщо кава буде так подана... питиму :) Може навіть кава-машину куплю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, что такое дно продумано спецом для того, что бы за него держать рюмку и руке не было горячо!

Ярик, источник последней фотки скинь плиз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще фотка:

tassimo-carte-noire-expresso-16-t-discs-pack-of-1-total-16-t-discs-shot-cup-size-image-3.jpg

Ярик, источник последней фотки скинь плиз!

https://www.tassimo.co.uk/discover/886

Ще тут є: http://coffeemachine.noza990.net/2012/12/tassimo-carte-noire-expresso-16-t-discs.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% посуда брендовая и в Украине вряд ли купить, разве что можно спрашивать как бонус при покупке кофемашины, но оч сомневаюсь!

И ещё одно объяснение понятия expresso - это капсулы для кофемашины

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю проблематично буде їх знайти. На Алєгро знайшов подібні, але не такі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дуже схожі, але не такі" не підходять

На Алєгро знайшов подібні, але не такі.

Питається: от якими буквами треба писати, що "не такі" не цікавлять? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, злий ти...

Та ні. Мені вкрай потрібні ці чашки на подарунок. І коли я бачу, що в цій темі з'явилася відповідь - я з невимовною надією відкриваю топік, сподіваючись, що хтось знайшов ці чашки й написав про це. Адже я чітко зазначив, що чашки "подібні, але не такі" не підходять. Значить, хтось знайшов саме такі, як мені треба! Ура! Тисяча моїх вдячностей тій людині!!!

Відкриваю тему. І що я бачу?

А бачу "такі, но не такі". Ви що, знущаєтеся з мене, так? :_11:

І це з самого ранку... Це ж при таких розклАдах який в мене настрій буде до бордовки... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gaponyuk,

за варшавським ринком,як іти дорогою до воєнної частини,то наступний поворот ,там ще шось типу якоїсь таблички буде-головне дійдіть до військової частини а там і люди підкажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...