Перейти до змісту

Виставка картин в Coffe In


Plum

Рекомендовані повідомлення

В кав'ярні Coffe In проводяться виставки картин місцевих митців. На даний момент там відкрилась експозиція картин молодої луцької художниці Наталки Юхимчук. Всім, хто любить рибок і кроликів, яскраві фарби і веселий, майже дитячий романтизм -- рекомендую зайти, помилуватись, а можливо і купити шматочок милого добра собі додому чи на подарунок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це на Винниченка, ліворуч від будинку офіцерів (де колись було кафе "Ірина"). Фоток немає, бо виставляти фотки картин, зроблені на телефон, вважаю непристойним :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я все чекаю, що Масік похвастається новим картинами з ароматом кави.

Якщо це ще ті, що були цього тижня,то гарні роботи, мені сподобався Олег Скрипка, саме таким я його і відчуваю, Крокодил-губернатор, пес куб (точної назви не пам'ятаю) такі яскраві і легко захплюючі картини.

Чекаю на чергові анонси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хел єа! Мені теж надзвичайно сподобались Наталчині роботи. Шкода, що не вийшов репортаж. Але нічого! То лі єщьо будєт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег Скрипка, саме таким я його і відчуваю, Крокодил-губернатор, пес куб

Так, саме вони :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я все чекаю, що Масік похвастається новим картинами з ароматом кави.

Якщо це ще ті, що були цього тижня,то гарні роботи, мені сподобався Олег Скрипка, саме таким я його і відчуваю, Крокодил-губернатор, пес куб (точної назви не пам'ятаю) такі яскраві і легко захплюючі картини.

Чекаю на чергові анонси.

Laska, Вадим сделал за меня работу, запостил анонс! С пятницы и целый месяц наше кафе будут наполнять пазитиффом картины молодой художницы Наталки, мне они оч пришлись по душе - реальный ПАЗИТИФФ! А самое главное,что посетителям нравится и они с удовольствием "гуляют" по картинам перед тем как попить кофейку! Велкам и Вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сделал за меня работу

завтра зайду за зарплатою на каву :)

такі яскраві і легко захплюючі картини

як і сама Наталка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сделал за меня работу

завтра зайду за зарплатою на каву :)

такі яскраві і легко захплюючі картини

як і сама Наталка :)

Вадя нивапрос ))))) ТОка будет ешо лучше, если во вторник, я завтра с детками на хазяйстве дома!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, дякую, "прогулянка" картинами піднімає настрій після важкого трудового дня :). Відчувається, що авторка в душі - дитина, яка дарує свою радість усім через картини.

Дякую авторці і Масіку (колективу кав*ярні) за позитив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, пачіму я нє усомнілся ні на сікунду хто скрит под етім ніком ? :D

Хм.. не понимаю, о чём вы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу відразу. На картини потрібно йти дивитися вдень!

Художниця також не обходить увагою оформлення своїх робіт - більшість з них у масивних старих рамах.

Деякі з робіт я б однозначно хотіла бачити на стінах у себе в домі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сорри за качество! В живую эти картины несомненно смотрятся намного веселее и позитивнее!

post-490-0-33802100-1362835468_thumb.jpg post-490-0-61365600-1362835503_thumb.jpg

post-490-0-24774600-1362835542_thumb.jpg post-490-0-77068200-1362835583_thumb.jpg

post-490-0-96500800-1362835618_thumb.jpg post-490-0-88048200-1362835653_thumb.jpg

post-490-0-04111200-1362835693_thumb.jpg post-490-0-47368900-1362835729_thumb.jpg

post-490-0-42023500-1362835776_thumb.jpg post-490-0-72420900-1362835812_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...