Перейти до змісту

Нова Лінія чи Епіцентр?


flashmax

Рекомендовані повідомлення

В планах провести ремонт у домі.

Цікавить, де дешевше зробити покупки. (сантехніка, буд мат.)

Судячи з цін на сайтах - в Епіцентрі дешевше.

Але все ж хотілось би, почути живі відгуки.

І яка процедура, при купівлі товару з їхньою доставкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Завжди скупляюсь буд матеріалами тільки в епіцентрі тому що там і дешевше і вибір набагато більший і персонал норм завжди підкажуть розкажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу просто:

Все залежить від обсягів і фінансів. Я шукав вагонку (мдф) на лоджию. В результаті - купив на базарі, бо різниця в 10 грн на квадраті + доставка з базару була меншою, аніж в Епіцентрі, хоча й схилявся в їхню сторону.

ВСЕ потрібно порівнювати. Враховувати.

Коли в Епіцентрі знижки - там дешевше, аніж будь-де! Нової лінії я чомусь не люблю. Мені туди далеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка все ж процедура, при купівлі товару з доставкою?

Тобто, якщо у мене список з декількох десятків найменувань, в різних відділах гіпермаркету, як правильно купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Виписуєте товар на відділі.

2) Сплачуєте його на касі. З оплаченим чеком приходите на відділ, де кажете, що товар потрібно на доставку.

3) Домоволяєтеся на інфобоксі (при вході) про доставку (будуть збирати згідно виписаних накладних).

4) Доставка від 70 грн.

5) Доставляють під під'їзд / будинок. І вигружають. все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка все ж процедура, при купівлі товару з доставкою?

Тобто, якщо у мене список з декількох десятків найменувань, в різних відділах гіпермаркету, як правильно купувати?

Та звичайна процедура, виписуэш, купуэш, а потым тобы доставлять.

Але доставка, особливо на Новій лінії дорога, краще пошукати машину в іншому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж роблю ремонт в будинку, Двері наприклад, купував в епіцентрі, тому що при купівлі 5 і більше, врізка фурнітури безкоштовна, та і врізали досить не погано, та швидко. По інших матеріалах треба порівнювати ціни, Та і ціна доставки грає свою роль. В новій лінії доставка дійсно дорога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо, загальна сума покупки, кілька тис. грн. - доставка може бути безкоштовною?

Чи таке не практикують у цих гіпермаркетах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще доречі епіцентр надає послуги дизайну, Цікавить кухня, приходите у відділ кухонь, даєте розміри приміщення, розташування вікон та дверей.І Вам роблять можливі проекти кухні, звичайно з Вашою участю та корективами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні не практикують!

Кілька років назад з упевненісттю міг сказати що їдь в "нову лінію", але зараз раджу лише "епіцентр".

Переваги:

до 25% ціни нижчі ніж в НЛ

доставка на 20 грн нижча + "експрес доставка" (тобто їдеш разом з товаром до дому, а не чекаєш коли його тобі привезуть)

плюс вибір, який неможна і порівняти, через "дибільний" менеджмент НЛ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо, загальна сума покупки, кілька тис. грн. - доставка може бути безкоштовною?

Чи таке не практикують у цих гіпермаркетах?

Не знаю на скільки тисяч треба купити товару, я купував на 7 з лишнім тисяч , безкоштовної доставки, ніхто не запропонував. В епіцентрі щоб отримати дисконтну картку з знижкою 1-5% , треба купити товару на 10000грн. одним чеком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю як по інших буд матеріалах але сантехніка (ванни унітази змішувачі) в епіцентрі дешевше ніж в новій лінії, кажу це так як завжди монітою ціни для себе

дійдете що сантехніки зверніться до мене, мені всерівно на яку суму ви купите одним чеком чи десятьма, доставка по луцьку безкоштовна, а за ціни завжди можна домовитись, зроблю все можливе щоб Вам було вигідніше працювати зімною чим з Єпіцентром чи Новою лінією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Епіцентрі більшість товару Китай. Не знаю, як у НЛ.

Відверто кажучи зараз взагалі більшість товару китай))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває Польша проскакує. .. Це особливо цікаво для сантехніки. Китай він такий китай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Епіцентрі більшість товару Китай. Не знаю, як у НЛ.

І там і там одне й те ж, але хоч в Епіценрі є вибір.

Можеш глянути ще товари в спеціалізованих магазинчиках, що спеціалізуються по сантехніці і кераміці, інколи в них буває дешевше, а інколи взагалі за пів ціни можливо купити те, що в Епіцентрах і НЛ продають. Неодноразово таке спостерігав ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка все ж процедура, при купівлі товару з доставкою?

Тобто, якщо у мене список з декількох десятків найменувань, в різних відділах гіпермаркету, як правильно купувати?

можна просто підійти на відділ комплектація - з правої сторони біля комерса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між НЛ і Епіцентром обираю Епіцентр - великий асортимент товарів, нижча ціна, персонал більш приязний. З метою економії коштів радив би попробувати пошукати деякі позиції товарів в інших місцях - на ринку, в менших спеціалізованих магазинах, там можна знайти меншу ціну на аналогічні товари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось краще в Епіцентрі ,щось в Новій лінії

Однозначно віддати комусь перевагу складно.

Наприклад ,програма лояльності краща в НЛ і знижка якщо 7 % ,то на всі групи товарів і картка діє по всій мережі

В Епіцентрі картку ,як писали вище,отримати важче + дали таку,що діє лише в гіпермаркеті Липин ,знижка на щось може бути 1 % ,а на щось 2

Абсолютно незрозуміло побудована система. Я б сказала,що практичноі не діє ...

Епіцентр дещо модніший . Є гарний посуд за кілька кусків , до Нового року був хороший вибір гірлянд та іграшок ,дійсно приємні ціни на сантехніку

Але персонал привітніший в НЛ . І знаходиться що від дому,що від роботи - через дорогу. Тому в Новій лінії я частіший покупець,ніж в Епіцентрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Улыбнуло про персонал! Может я конечно не в тот Эпицентр хожу, но персонала (продавцов) или нет или устанешь просить шоб подошли. На кассе всегда очередь, кассиры обдолбанные, про скидку вообще молчу: - звонит менеджеру, тот думает, перезванивает и говорит скидку, а в это время скидку ждет вся очередь. Просто бред. Я пару раз так сходил в Эпицентр и отказался от этой затеи. Может конечно что то и поменялось! Признаю выбор товару больше чем в НЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж про персонал хочу висловитись, На рахунок Епіцентра, якось враження кращі. Бо коли купував в Новій лінії, то персоналу або не можна знайти, або ще куча відмазок.( не з того відділу). То прийде консультант і не знає про товар майже нічого, але розказує що в голову прийде. Купував гіпсокартон, попросив розрізати навпіл, Сказали якщо дам на пиво, то розріжуть. Ось такі враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж про персонал хочу висловитись, На рахунок Епіцентра, якось враження кращі. Бо коли купував в Новій лінії, то персоналу або не можна знайти, або ще куча відмазок.( не з того відділу). То прийде консультант і не знає про товар майже нічого, але розказує що в голову прийде. Купував гіпсокартон, попросив розрізати навпіл, Сказали якщо дам на пиво, то розріжуть. Ось такі враження.

В НЛ так і є!

А у епіцентрі в усіх відділах, якщо продавець зайнятий з іншим клієнтом мені чемно пропонують зачекити через "будь ласка", аж приємно стає і я чекаю. Певно тренінги вони якісь там проходять, чи щось подібне на відмуну від НЛ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...