Перейти до змісту

Нова Лінія чи Епіцентр?


flashmax

Рекомендовані повідомлення

Ціни на основні товари (цемент, шпаклівки інші суміші, фарби, керімчну плитку), як мені здалося приблизно однакові.

В Епіцентрі є вибір плитки (здається "Карпатська кераміка"), якої ні у кого іншого немає.

Плитка Опочно, Kerama Marazzi - краще купувати у приватних підприємців. З ними можна торгуватися "до драки" (вони охочіше йдуть на відхід від рекомендованих цін виробників. Можна виторгувати знижку 5-15% залежно від колекції.)

Перевага НЛ - доступніша система нарахування балів-знижок (не знаю, чи збереглася у них зараз така акція - особа, яка показує "свіжі" документи на нерухомість (новобудова чи вторинний ринок) відразу обаровується від НЛ карткою лояльності зі ставкою, якщо не помиляюся 5%).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

дійде діло до підлоги звертайся допоможемо такого вибору як в нас нема ні в новій лінії ні в епіцентрах. керамічну плитку та сантехніку теж радивби купувати в єврокераміці. Нарахунок Епіцентру і Нової Лінії просто великі супермаркети без належного обслуговування та консультації. Бонуси і скидки звичайно кращі в новій лінії якщо порівнювати між ними. Обслуговування в епіцентрі. Але ці каси черги доставки просто вбивають бажання туди ходити. Ліпше всетаки купувати окремий товар в спеціалізованих магазинах зазвичай і знижки кращі і доставка безкоштовна і ніяких кас черг і т.д. Щей каву запропонують з цукерками ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів створити нову тему, але все ж вирішив поділитися досвідом тут.

Історія №1:

Мої сусіди, абсолютно некомпетентні в комп'ютеріній техніці, купили вчора в Епіцентрі по акції ноутбук ASUS X501U (X501U-XX023R) + роутер ASUS RT-N10E за 2999 грн. Іншими словами, їм втюхали повне лайно (процесор - AMD C60 1,0 GHz), яке нормально не "тягне" навіть відео 720p, не кажучи вже про FullHD. Знаючи, як важко сусіди заробляють кожну копійку, я вирішив їм допомогти в поверненні товару. Думав, проблем не виникне, але я помилявся. Мене вразило, коли керівник відділу електротоварів та потім юрист розказували казку про те, що я маю за свої кошти в якийсь сервісний центр везти нотбук по якесь заключення, яке коштує 50 грн. Суть не в вартості послуги, а в маразмі, що дані працівники пропонували це зробити мені. В результаті некоротких бесід я свого домігся: вони прийняли товар, а нам видали акт приймання товару на діагностику у зв'язку з поверненням. Історія чекає свого завершення...

Історія №2:

Скуплявся вчора в тому ж Епіцентрі. Стою з товаром на останній касі. Касир пробиває товар. Я даю їй карточку. Далі діалог:

Касир: Чому зразу не дали?

Я: Не знав, що картку треба давати зразу.

Касир: Я вам казала.

Я: Від вас цього я не чув.

Касир: То треба слухати краще!

Я від такого хамства чуть свідомість не втратив. Їй повезло, що в мене був гарний настрій і я всього лиш попросив її більше мені не хамити.

Епіцентр, ау, підніміть з підлоги кваліфікацію і рівень своїх працівників!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Епіцентрі як і в Новій лінії, у всіх покупцях бачать потенційного злодія. Перевіряючи товар після його оплати. На скільки мені відомо, по законодавству після оплати товару, в вже є моєю власністю, тобто перевіряти його після каси охорона немає права. Якщо я не правий, поправте мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sirgo правий.

ну, так перевіряють не тільки в цих магазинах.

в Пакко так само буває. принаймні кілька разів бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

охоронці там в принципі перевіряють не вас, а касирів. Щоб та випадково не "забула пробити" товар, а гроші взяти за нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я знаю, охоронці перевіряють чек, а не Ваш пакунок із покупками. І вони можуть лише запропонувати Вам показати їм Ваш чек чи сумку. Ви можете відмовитися це робити. Але якщо на виході з магазину спрацювала рамка або служба безпеки побачили як хтось поклав собі в кишеню якийсь товар, то запропонувати показати сумку чи кишені вони знову ж таки мають право. Перевірити, що у вас в сумці можуть працівники міліції, яких можуть викликати в магазині при підозрі на крадіжку. І то не обшукати громадянина, а оглянути його речі при понятих.

Дійсно, помітив тенденцію звіряти чек саме в Новій Лінії. Цей "сервіс" трохи діє на нерви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

охоронці перевіряють чек

а також пхають носа в кожну коробку, щоб клієнт бува туди щось не заникав з товару, та не взув будівельний гігант на купу грошей ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а також пхають носа в кожну коробку, щоб клієнт бува туди щось не заникав з товару, та не взув будівельний гігант на купу грошей

Ви можете відмовити їм у цьому. А вони не мають права наполягати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В том что охранники проверяют чек и товар есть и плюсы. Когда я плитку покупал в НЛ, охранник пересчитал и оказалось, что пацыки из плиточного отдела обсчитались и не додали мне полтора квадрата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені одного разу охоронець так перебдєл , що зламав декоративну планку після чого приніс другу , а поломану "купив".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад, все купую в "Епіцентрі", як написано було вище, там вибір більший і продавці толкові, з повагою відносяться, вислухають і все гарно розкажуть і ще й запропонують, безкоштовна маршрутка ходить! А у "Нову лінію" як поїду - то завжди настрій мені там зіпсують, ще й самі не знають де і що у них в магазині продається і на який відділ іти, заганяють що вже й купувати там нічого не хочеться!Це моя особиста думка, я за будь-якою дрібничкою їду в "Епіцентер", хоча "Нова лінія" набагато ближче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Волі > Рівненська > Епіцентр. Епіцентр > Рівненська > Глушець > Волі.

2. Молоді > Відродження > Рівненська > Епіцентр. В зворотньому напрямку - ідентично.

HW4P1A0v.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Епіцентру чи Нової Лінії можу сказати те , що Китаю вистачає всюди,однак він буває різним. Років 4 тому купив в НЛ електродриль Китайського в-ва за 100 гр., зчасом замінив шнур з вилкою та патрон і працює до тепер !!! Бетономішалку (міксер) купив у НЛ два роки тому теж Кит. в-ва за 2500 гр., однак і місяця не витримала бетонних робіт. Звернувся до НЛ по гарантії, вони пояснили,що треба чекати 14 днів поки прийде запчастина поламана в Київ і прийде якесь рішення... Оскільки в мене було багато роботи, я чекати не став і купив за свої гроші запчастину. Поки на 50-70 % не перебрав своїми руками мішалку вона не працювала. А зараз дивлюся за 2000 гр. Угорська мішалка на базарі з потужнішим мотором (1кВт) і надійною конструкцією. А по цементі ,то ні в НЛ ні в Епіцентрі його немає. Після зими кришиться !!! На власному прикладі знаю, хоча заливав бетон 1 до 3 з добрим піском літом. Сусідам це говорив, але не послухалися. Тепер іду біля їхнього мура з бетонних блоків і дивлюся: блоки стоять, а фундамент "почав свою роботу". Це все тому, що цемент "фуфло" зі шлаком !!! І хай яку хочуть упаковку роблять!!! Головне начинка, марка і вага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок цін "Епінентру"...

Вибрав собі ось таку кухонну витяжку. Вчора був в Епіцентрі. Там вона практично + 50% вартості (або +400 грн.) від цін в інтернет-магазинах.

rQNUV.th.jpg

На моє запитанння консультанту, яку магазин може дати знижку, отримав відповідь, що практично ніякої так, як ціни у них приближені до інтернет-магазинних. Я в шоці. По-моєму, це грабіж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціни на техніку та все інше, крім "мєлочі", там не можуть бути кращими за базар та магазинчики приватні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому на телікі і холодильники там досить хороші ціни

Я б так не сказав. там нормальні низькі ціни лище на барахло не зрозуміло якого виробництва та зборки. Особисто я не ризикував би, та і не переплачував би, купуючи якусь велику та дорогу електротехніку в "епіцентрі" чи "новій лінії". Уже є досвід з гарантійним обслуговуванням в "НЛ" (на виріб була гарантія 18 місяців, він вийшов з ладу (заводський брак, на руках було заключення сервісного центру) через 2 тижні, і ще 1 місяць я добивався, щоб мені або замінили товар на інший чи повернули кошти).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де є добрий цемент?

Можу проконсультувати на рахунок цементу з безкоштовною доставкою. Все залежить від відстанні та об"єму. Цемент завжди якісний та "свіжий". Штукатуркою не займаюся. Для тих, хто налаштований скептично, можу сказати:"запитайте в персоналу (Е) чи підходить їх цемент для бетонних робіт ?". Відповідь-цемент загально-будівельного призначення. Вони себе страхують написом на упаковці-"зі шлаком". Наша країна для "них" - "страна дураков".Непочатий край роботи ! Тут добре заробляти, а жити і відпочивати за кордоном.

Коли займався будівництвом свого будинку та огорожі, то побачив всю "якість" наших матеріалів. Одного року робиш на совість, а іншого переробляєш. Був період 2009 року, коли я втратив постійну роботу і не знав чим займатися. В мене виникла ідея займатися хорошим цементом. Однак відразу зіштовхнувся з органами, які кришували цей бізнес. Вони добре знали, що продають на дорогах та у ТЦ , з їх слів:" - це їх доля ". Я не пішов на їх умови, хоча показували

в своєму м.т.- номер, що належав найвищому високопосадовцю області. Можливо особа, що посиленно займається дитячими садочками, коли в державі є набагато серйозніші та реальні проблеми, там і не була замішана. Однак ним прикривалися.

Така ситуація у всіх сферах. Головне не здавайтеся, ми разом сила !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок цін "Епінентру"...

Вибрав собі ось таку кухонну витяжку. Вчора був в Епіцентрі. Там вона практично + 50% вартості (або +400 грн.) від цін в інтернет-магазинах.

rQNUV.th.jpg

На моє запитанння консультанту, яку магазин може дати знижку, отримав відповідь, що практично ніякої так, як ціни у них приближені до інтернет-магазинних. Я в шоці. По-моєму, це грабіж!

Я перепрошую, але хто тебе змушує купувати саме в Епіцентрі дану витяжку?

І де який грабіж? (Грабіж - це відкрите викрадення чужого майна у присутності потерпілого або інших осіб...)

По цілій Україна найрізноманітніший вибір будь-якого товару. Сподобався товар, сподобалась ціна - замовляй або ж відразу купуй!

Зате у твоїй ситуації є великий плюс - це те, що у Епіцентрі не малий вибір товару, який ти можеш прийти "пощупати" як кажуть, а замовити там де ціна тебе влаштовує уже знаючи яке "воно" повинно тобі приїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...