Перейти до змісту

Клуб любителей Сим-рейсинга


REX

Рекомендовані повідомлення

2 legolas_soi

Очень рад, что ты уже пробуешь штурмовать трек. Скажу сразу - дело это не легкое. Я свою 1 мин. 12 секунд не на втором круге зделал :beer:

Самое главное тут - это практика, конечно еще лучше практика под присмотром хорошего тренера. Потому давайте тренероваться вместе :)

Я постараюсь в скором времени зделать Инструкцию по вождению, для того чтобы молодые пилоты могли быстро освоиться в игре и игровой физике.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

NASCAR Racing 2003 Season

Король умер. Да здравствует король.

NASCAR Racing 2003 - последний симулятор в серии. Так решила Sierra, а значит, и Papyrus. Хотя насчет разработчиков можно усомниться... Ясно одно: им удалось громко хлопнуть дверью перед уходом.

В игру, конечно же, попали все 23 трека североамериканского чемпионата, причем авторы настаивают на их абсолютной достоверности. К примеру, в асфальтовых текстурах якобы присутствуют все трещинки и ямки с настоящих трасс. Команды, болиды и гонщики численностью, составом и боевой раскраской соответствуют данным сезона 2003 года, который, как обычно, начался почти одновременно с выходом проекта - 8 марта в Дайтоне, а знаменитое "Gentlemen, start your engines!" произносится на каждой трассе своим, "реальным" голосом.

Что нового?

Геймплей, естественно, остался без изменений, набор режимов - тоже. Разработчики в основном упирают на улучшения графического движка. И утверждениям этим поверит даже тот, кто видел NASCAR Racing 2002 лишь мельком. Достаточно взглянуть на небоскребы. Да-да, те, что "на фоне"... Прямо-таки GTA3. Никаких "обоев" за границами трехмерной сцены, 3D-пространство простирается очень далеко. Сама трек отрисован с потрясающей дотошностью. Трибуны, пит-лейн... Стоит отвлечься от дороги, и это сразу бросается в глаза.

AI весьма сообразителен и после двух-трех гонок вроде бы подстраивается под способности игрока, но лично я ничего не заметил. Особенно приятно, что компьютерные гонщики бодаются и друг с другом.

Что знакомого?

Физика превосходна. Впрочем, неудивительно: создатели игры уделяли внимание таким мелочам, как скорость нагрева резины в зависимости от влажности воздуха, консультируясь со специалистами из Goodyear. Помимо шинной компании в штат консультантов записаны компании Jasper Motorsports и несколько гонщиков серии Winston Cup.

Я глубоко убежден, что хороший повтор - неотъемлемая часть любого уважающего себя симулятора. Поэтому отдельный комплимент - бесподобному редактору "риплеев", появившемуся еще в прошлогодней версии.

Итого

В общем, симулятор вышел более чем достойный. Вот только интересно: кто теперь будет регулярно снабжать нас гонками по овалу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

b0rg на 1:14,2 скинув :)

будем працювать над собою далі. треба виганять їдку отруту need for speed - після цеї лабуди не розумієш як це в повороти на 150 не вписуєшся :)

решті певно страшно... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрый день всем.

.....

Автосимулятор - как шахматы, прост на первый взгляд но в своей глубине он таит бесконечные возможности.

Я не стараюсь навязывать свою точку зрения, просто хочу рассказать о личном опыте, немного о том как я пришел к гоночным автосимуляторам.

...

Одним словом есть все что нужно для человека который любит этот вид спорта – хоть он и виртуальный но все же это вид спорта.

...

<{POST_SNAPBACK}>

нікому PRменеджер не треба?????

трішки нав"язливо.. але то нічо...

прочитав тільки зараз...

ну ти даєш... :)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 noven

Рома, на счет PR это не ко мне. Я просто хочу представить эту игру форумчанам, ведь многие из них даже не слышали о ней и очень мало кто в нее играл. Я не то чтобы рекламирую игру. Просто хочу заинтересовать людей, ведь игра хорошая - и те кто будут играть в нее со временим поймут что она действительно уникальна и оценят ее по настоящему. Я как раз хочу помочь всем вам разобраться в этой игре чтобы вы не тратили столь много времени на ее изучение. Тогда у вас останется больше времени для того чтобы понять идею этой игры.

2 b0rg

Да Юра, ты совершенно прав. Просто большинство гоночных симуляторов (Need for Speed, Flat Out и много других) больше АРКАДЫ чем симуляторы. NASCAR 2003 Season - трудно назвать аркадой, и я думаю те кто играет в него скажут что в нем трудно найти что-нибудь аркадное. NASCAR 2003 Season - чистой воды симулятор.

Потому играя в NASCAR 2003 Season - сначала очень трудно привыкнуть. А все потому что мы сильно привыкли к этим аркадным гонкам и почти не играли в симуляторы и еще не умеем чувствовать машину и понимать трасу.

Но я думаю что это не так плохо - ведь у вас еще все впереди, ведь одно из самых приятных в играх это когда ты чувствуешь что СОВЕРШЕНСТВУЕШЬСЯ. Когда гонка за гонкой ты видишь что едешь лучше и лучше, когда ты начинаешь замечать что лучше стал понимать трасы и научился чувствовать болид. Что может быть прекраснее этого ???

Потому не относителсь скептически к этой прекрасной игре. Наоборот постарайтесь проникнуть в ее суть - и вы не пожалеете что взялись играть в эту игру. Я искренне надеюсь что многие из вас смогут полюбить эту игру. Ведь она настолько хороша что невозможно не влюбиться в нее :-) .

Удачи вам друзья !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз пішла "така пянка" то і я вставлю свої 5 коп.

Привикав довго і нудно до цієї ігрулі. спочатку коли сам її проїхався, скажем так в оффлайні, то в враження були далеко в мінусах. як тут один комрад сказав:

треба виганять їдку отруту need for speed - після цеї лабуди не розумієш як це в повороти на 150 не вписуєшся

отаке приблизно було в моїй голові... але Rex настояв на свому, і ми почали їздити... не знаю де він набрав стільки терпіння на мене, але я потрохи осягнув ази цієї грульки. потім було затишшя, як оказалось перед бурею!

і от зовсі недавно ми спробували поганяти Life for Speed. різниця величезна, і ми зрозуміли, що "всі дороги ведуть до Наскару".

ну так як Рекс хлопець завзятий, то тут появився цей пост. далі ви всі самі все знаєте...

ще хочу висловити свої враження на рахунок гонки яку ми проїхали 1.02.06.

було цікаво поїздити з новими людьми, до того ж сильними суперниками.

по правді, розказувати тут безглуздо, що було і до чого - це треба бачити!

так шо кому цікаво, пишіть Рексу, в нього є повтор.. подивитись цікаво!

ну і на останок : Welcome to Nascar!!!

Чекаєм з нетерпінням нових гравців!!!

З.Ы. Рексу великий РЕСПЕКТ!!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Hockins

Спасибо дружище Хокинс, ты же меня знаешь – я не отступаю ни на трасе, ни в жизне, я иду до последнего. Никогда не забуду нашу с тобой гонку – когда казалось все для меня было потеряно, ты шел впереди меня на пол круга – но я пошел в последний бой, атаковал каждый поворот, и до конца гонки я был уже у тебя на хвосте, на последнем круге твоя ошибка дала мне возможность вырваться вперед. УРА !!! я снова стал лидером гонки, но увы меня ждал жестокий прикол. Я заправил мало топлива на ПИТЕ, и после нескольких секунд лидирования мотор моей машины заглох. Это было ПОРАЖЕНИЕ. Но не для меня. Это была сама я классная гонка в моей жизни, и я рад что я проиграл – Это было неповторимо – а значит это ПРЕКРАСНО !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как сохранить статистику «Время круга» и «Лучший круг»

Поскольку все мы тренируемся и улучшаем свое мастерство в Авто-симе NASCAR 2003 Season, то целесообразно будет вести статистику (в виде мини-чемпионата «HOT LAP»).

Тут я постараюсь подробно описать как можно после тренировки сохранить статистику времени каждого из всех проеханных вами кругов (в этой тренировочной сессии).

1. Когда хотите потренироваться, запускайте меню TESTING SESSION.

2. Проехали 10 – 20 кругов, и смогли улучшить свое время – тогда сохраняем результаты тренировочной сессии. Для этого выходим из гонки в меню которое показано на (Рис. 1). Дальше в левой части экрана выбираем закладку LAPS, потом нажимаем внизу кнопку EXPORT и вводим имя файла по вашему желанию. Файл с временем всех ваших кругов будет находиться в папке (у меня D:\GAMES\NASCAR2003Season\exports_imports).

3. Присылаете мне этот файлик на Е-мейл [email protected]

Nascar2003_ExportLapTime-1.jpg

Если вы хотите сохранить не только свое лучшее время, а время всех игроков с которыми вы соревновались, то это делаем так:

1. Выходим из гонки в меню которое показано на (Рис. 2). Дальше в левой части экрана выбираем закладку STANDINGS, потом нажимаем внизу кнопку EXPORT и вводим имя файла по вашему желанию. Файл с ЛУЧШИМ временем круга каждого из игроков будет находиться в папке (у меня D:\GAMES\NASCAR2003Season\exports_imports).

2. Присылаете мне этот файлик на Е-мейл [email protected]

Nascar2003_ExportLapTime-2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первая тренеровочная ГОНКА!

1 февраля 2006 года в 20:20 по Киевскому времени началась 1-вая тренеровочная гонка.

Ниже будет приведена вся статистика гонки:

Статистика первой гоноки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема у вас всерівно про гонки.Кому цікаво і хто може має корисну інфу про стріт рейсінг в Луцьку (такого ше правда немає, працюємо над створенням :) ) ходіть сюда

про стрітрейсінг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго всім дня

Як бачимо у нас на форумі невеличка катастрофа. Звісно прикро що було втрачено стільки статей і думок. Ну нічого, будемо відбудовуватись потроху :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться в понеділок 13 березня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-ласка ознайомлюйтесь - БРИФІНГ

ОСНОВНІ МОМЕНТИ:

Тренувальна сесія - 10 хвилин

Гонка – 27 або 32 круга (по часу якраз десь на 30-40 хв.)

ОСНОВНІ ПРАВИЛА ГОНКИ:

Саме основне - на старті гонки всі повинні їхати за Пейс-каром тримаючи швидкість 35 - 40 миль/год.

Але їхати не там де ви захочете, а вишикуватись у КОЛОНУ один за одним у такому порядку який відповідає місцям зайнятим у кваліфікації. Якщо ваша позиція при перетині фінішної смуги НА СТАРТІ ГОНКИ не буде відповідати місцю у кваліфікації вам дадуть ЧОРНИЙ ПРАПОР. Тому будьте уважні на старті. Можна обганяти тільки після перетину лінії початку круга і після того як судді покажуть зелений прапор.

Коли гонка почнеться то моя вам порада - не ризикуйте, попереду 32 круга гонки, не варто вилітати вже у першому повороті, головне стабільність і обережність. Просто на перших кругах гонки важко як то кажуть "нащупать" трек, і часто вилітаєш бо що не зовсім увійшов у гру. Тому моя порада усім вам - не рвіться вперед на перших кругах. Тут вірною стратегією буде обережність і стриманість. Починайте діяти більш агресивніше після перших 5 - 7 кругів.

Жовтих прапорів не буде.

Тому у мене ДУЖЕ ДУЖЕ ДУЖЕ ВЕЛИКе прохання до всіх.

Обганяйте дуже дуже дуже обережно і ті кого обганяють дивіться в дзеркало заднього виду і не заважайте якщо бачите що ви помаліше.

ЯКЩО АВАРІЯ СТАЛАСЯ: то той хто винуватий стоїть і чекає поки той кого він збив вернеться на трасу і винуватець не має право обганяти ЗБИТОГО. А починає їхати за збитим так як це було до зіткнення.

Якщо ви КРУГОВИЙ ГОНЩИК: і за вами їде ЛІДЕР ГОНКИ - то не заважайте йому - пропускайте його інших хто не кругові гонщики.

На старті вам зальють палива на 20 кругів, майте це на увазі, і дивіться у меню F3 (меню палива).

І на панель приборів - там є рівень палива (у вигляді стрілкового циферблату з надписом FUEL).

Також дивіться в меню F5 (меню статусу покришок) чи не стерта у вас резина. Якщо полоска наполовину стерта і ЖОВТОГО кольору то треба на пітстоп обовязково, але можна і продовжувати гонку, але буде дуже важко, болід буде слабо триматись на трасі (щеплення з трасою буде слабким).

Якщо полоска в меню F5 ЧЕРВОНА - то срочно в пітстоп - бо якщо буде ЧОРНА то резина зітреться повністю і ви не зможете продовжувати гонку.

ТЕПЕР САМЕ ВАЖЛИВЕ:

Проїзд по пітстопу - швидкість не більше 35 миль за годину. Якщо буде 36 - то вам дадуть ЧОРНИЙ ПРАПОР (це не дискваліфікація).

Чорний прапор означає, що вам треба заїхати на піт-лейн (полоса яка іде біля боксів) і просто проїхати ВЕСЬ піт-лейн з відповідною швидкістю (в даному випадку не більше 35 миль/час) в бокси заїзжати не потрібно.

Тому моя порада тримайте не більше 3000 оборотів на тахометрі (це найбільший круглий прилад з стрілкою на панелі) або не більше 30 - 31 милі в час. Доречі - коли заїзджаєте на Піт-лейн

(вона відгорожена забором від траси і іде паралендбно фінішній прямій) - то там буде намальована біля полоса - після неї тримайте не більше 35 миль/час - бо дадуть чорний прапор.

Чорний прапор можуть дати за те що ви зріжете трасу в недозволеному місці (там де стоять конуси), або там же біля конусів сильно зріжете шпильку по траві - також можуть дати чорний прапор.

Якщо ви не відбудете черний прапор на протязі 4-рьох кругів підряд - то вас дискваліфікують і це вже кінець гонки для вас.

ВАЖЛИВІ ПРАВИЛА ОБГОНУ:

Обгони робити в цій грі не так просто, для мало досвідчених гонщиків обігнати рівного чи сильніого суперника дуже важко.

Тому я спеціально тренувався з Хокінсом в обгонах щоб розібратись як краще обганяти і як забороняється обганяти.

1. Можна обганяти суперника якщо ви у нього на хвості і він робить дуже серйозну помилку у повороті, або зовсім вилітає з повороту. В такому випадку суперник що помилився сильно відхиляється від ідеальної траєкторії і сильно втрачає швидкість, тому якщо ви будете правильно проходити поворот то зможете швидше пройти по вільній ідеальній траекторії і обігнати його. Це самий простий обгін.

2.Можна обганяти коли ваш суперник слабо проходить ДОВГИЙ поворот (таких поворотів є кілька), у такому випадку він має невисоку швидкість на виході з такого повороту. Якщо ви сидите у нього на хвості і правильно пройдете цей довгий поворот та на виході з повороту у вас буде більша швидкість. Тому на прямій після повороту ваш болід зможе порівнятись з болідом вашого суперника. У такому випадку згідно ПРАВИЛ, суперник вважається прогавшим дуель і ОБОВЯЗКОВО повинен як тільки доганяючий його болід своїм переднім колесом зрівняється з його заднім колесом - повинен загальмувати і стати йому в хвіст - пропустивши швидший болід вперед і дати йому таким чином можливість добре увійти у поворот.

Бо інакше буде аварія. І винуватцем в ній буде болід який був помаліше і не поступився.

Тому прошу вас - будьте ДЖЕНТЕЛЬМЕНАМИ на треку, поважайте свого суперника - адже і ви кольсь будете його обганяти і якщо він не поступиться то ти вилитете з траси. А йому нарахують штраф. Тому хоч сьогодні у нас тренеровка - але тренуйтесь хорошій поведінці на треці уже зараз.

Це два самих хороших і надійних способів обгону. У всіх інших випадках - ви наражаєте себе і суперника на небезпеку.

І у 90% випадках при таких обгонах аварії неминучі.

БРИФІНГ завершено - бажаю вам УДАЧІ на треку !!!

І памятайте про:

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться в понеділок 13 березня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться в понеділок 20 березня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нда.... з такими темпами гонок, та і їх відвідуваністю каши не звариш. Особисто в мене вже інтузіазм вже пропав остаточно. та і того запалу який був у Рекса шось також не видно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Hockins and 2 All

Справа в тому що в мене закінчується 10 семестр (кінець 5-го курсі) ДИПЛОМНА, Державні іспити. Прошу мене зрозуміти. Дайте мені можливість закінчити з цим всім - і все буде :friday:

Зрозумійте - просто голова забита зовсім не гонками, там Дипломка і Держ екзамени які вже майже на носі ...

Поки будемо їздити але не так часто, але будемо. А потім відновимо ВСЕ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у понеділок 27 березня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у вівторок 4 квітня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у вівторок 11 квітня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у четвер 20 квітня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у вівторок 25 квітня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у вівторок 2 травня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у середу 10 травня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у вівторок 23 травня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у вівторок 30 травня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...