Перейти до змісту

Клуб любителей Сим-рейсинга


REX

Рекомендовані повідомлення

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у вівторок 6 червня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у п'ятницю 16 червня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у вівторок 20 червня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ОГОЛОШЕННЯ

Наступна тренувальна гонка відбудеться у вівторок 27 червня. Початок в радіусі 20:20 - 21:20. Прошу дуже, бути трошки раніше - десь годині о 20:00 в чаті чи Асі. Будь-ласка тренуйтеся, чекаю вас на гонці. На всяк випадок моя Аська - 246324992. До зустрічі на треку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...