Перейти до змісту

Сайт розшуку тварин


laska

Рекомендовані повідомлення

Прошу шанувальників тварин оцінити сайт розшуку.

Сайт писав мій 12-річний син, тому не судіть надто суворо, писав самостійно, своїми руками.

Потребує порад, конструктивної критики, ну і оцінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в життi б не сказав, що дванадцятирiчна дитина робила сайт, професuонали звичайно знайдуть багато недолiкiв, але для пересiчного користувача (такого як я :) ) дуже дуже добре. Й мета дуже хороша. Нажаль середньостатистичний украiнець покищо дуже далекий вiд компьютера взагалi й вiд iнтернета в часностi, але бажаю успiхiв на цьому поприщi твоему сину, дасть Бог, *вийдуть люди* що з технiчноi, що з моральноi сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було би непогано вказувати дату подачі оголошення. І добавити відгуки до кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось на 19 дюймах їде картинка... а так молодець якщо все сам наваяв, можу з хостингом помогти раз така справа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, народ, дякую :_08: Він давно мене просив виставити на розгляд, а я все не наважувалася.

Пише дійсно все сам. Відчуваю, що бракує йому ще знань в правильному поєднанні кольорів, правда не знаю де саме б тому повчитись.

В ідеалі було б добре, щоб користувачі могли самі розміщувати на сайті оголошення, але зі слів сина, він ще не навчився поки працювати з базою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея цікава. На дитячому рівні для дітей саме те. В потрібному руслі виховуєте.

Нехай вчиться, в неті вельми багато різного роду курсів і інфи для цього. (Я ріс на цьому http://www.postroika.ru/html/1step22.html)

По сайту:

На головній має бути завжди свіжа інфа про знайдених і загублених.

Класно десь в цифрах вести підрахунок знайдених, це буде показувати шо сайт працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, варто замінити слово "пропавші" тут. І краще все таки відокремити знайдених тварин і тих, що віддають в добрі руки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пропавші" спочатку були скрізь, поки я не побачила :))) Виправляв, недодивився.

Щодо "служби" і "в добрі руки" теж вказувала, але поки має свою позицію.

Дякую, допрацюєм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба "підрихтувати" співвідношення сторін у фотографій як в шапці так і прев"юшок знайдених/розшукуваних тварин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...