Перейти до змісту

Що подарити коханій дівчині на 14 лютого/8 березня?


Artis

Рекомендовані повідомлення

доставка квітів та подарунків у вікно!!!

Прикольно, але небезпечно.

Плюс наша міліція може розцінити як хтось хоче в форточку залізти, піди доведи потім що квіти це не антураж (прикриття), а подарунок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 141
  • Створено
  • Остання відповідь

пропоную дарувати ЛІНІЙКУ. хороший варіант!!!! :0153:

Лінійку тобі на 23-тє подарують і будеш думати...........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доставка квітів та подарунків у вікно!!!

Прикольно, але небезпечно.

Плюс наша міліція може розцінити як хтось хоче в форточку залізти, піди доведи потім що квіти це не антураж (прикриття), а подарунок :)

Я звами не згідний- це все безпечно! в промислових альпіністів на першому місті безпека, а з міліцією все нормально, коли виконуємо певні роботи на висоті таких питань не виникає, а якщо і виникне це мої проблеми, вам ми сюрприз влаштуємо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

prom.alp.lutsk, клас! Не думала що в нас в Луцьку таке можливо!

таке є, квіти, подарунок, філіжанка кави, освідчитись коханій людині, і це все на мотузках у вікно!

post-19639-0-34956400-1360939257_thumb.j

post-19639-0-44361900-1360939269_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух, ты!

А в качестве подарка, возможность поболтаться на шнурах предусмотрена? Мне бы больше понравилось, чем веник в окно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух, ты!

А в качестве подарка, возможность побольтаться на шнурах предусмотрена? Мне бы больше понравилось, чем веник в окно. :)

дивлячись що ви маєте на увазі, побольтаться, якщо ви хочете полазити на мотузках, по будинку можу організувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би і сама полазила)))

можна організувати! на будинку поповзати, чи на скелі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна організувати! на будинку поповзати, чи на скелі!

А это большого значения не имеет. Лиш бы снаряга и страховка. Ну, и цена удовольствия :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна організувати! на будинку поповзати, чи на скелі!

А это большого значения не имеет. Лиш бы снаряга и страховка. Ну, и цена удовольствия :)

як ви забажаєте! щоб я доставив подарунок, чи ви самі? різниця в ціні велика! а з приводу полазити по скелям чисто символічно зібрати 10-15 чоловік хто не боїться висоти, замовити маршрутку і на чортові скелі катнути, з мене мотузки і знаряддя, я думаю буде цікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ці скелі?

вибачте що відхилився від теми! з приводу скель! наприклад чортові скелі http://uk.wikipedia....ki/Чотові_скеліhttp://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%96_%D1%81%D0%BA%D0%B5%D0%BB%D1%96

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...