Перейти до змісту

Шахрайство з платіжними картками


Blondihelen

Рекомендовані повідомлення

Не можу не розказати форумчанам "веселу" історію, щоб цим самим застерегти від шахрайства, які бувають з платіжними.

Вчора ця історія повторилася зі мною вдруге і тут просто не можна мовчати.

Отже...на одній відомій платформі продажу я виставила на продаж своє весільне плаття. Дзвонили якось до мене типу з ательє (м. Дніпропетровськ) і хотіли купити весільне плаття. Я звичайно була безмежно щаслива, бо вони не торгувалися і навіть не розпитували в яому стані плаття!!! Так от, питали вони мене номер картки, куди перевести кошти, і разом з цим питали ПІБ, дату народження, до якого числа діє картка...опа...відчуваю щось не чисте, питаю навіщо? а мені у відповідь - "ми переводимо як юридична особа ля-ля-тра-ля-ля". Ну добре думаю, скажу...."Скажіть ще три цифри на звороті картки" - ну я ж не зовсім блондинка ці цифри відмовилась говорити, адже це секретний код.

Ви не повірите, тероризували вони мене 2 дні. Дійшло до того, що до мене дзвонить якось дівчина і представляється працівницею головного офісу Приватбанку (але двзонила з прихованого номеру). Дзвонила з приводу зниження кредитного ліміту на картці. Назвала усі мої дані (які я попередньо сказала "працівникам ательє"). Під час розмови до мене приходить смс-ка, вона каже "продиктуйте код, який написано в смс". Приходить повідомлення з темою "Пароль входу в банкомат ****".

От скажіть чи не лайно це все! Я впевнена, що вони вже розвели масу людей. Я навіть не знаю, як застерегти від такого шахрайства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то, при чому тут Приватбанк? Вас так само могли розводити якби Ви мали картку Bank Of America. звонив би русскагаварящій мєнєджер:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Шановна, Blondihelen. Tolik_lt правий так розводять незалежно від того якого банку картка. :)

Текст повідомлення я виправив. Вам, поки що, просто попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то, при чому тут Приватбанк? Вас так само могли розводити якби Ви мали картку Bank Of America. звонив би русскагаварящій мєнєджер :)

ТС описує ситуацію в яку попав. Приватбанк тут тільки до слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих хто в танку, останні три цифри? пін код же складається з 4-х...

Три цифри - це код CVV, а не пін-код. Той, хто знає номер картки, термін дії і код CVV може легко розраховуватися нею в інтернеті без пін-коду.

так що в танку - це ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть не знаю, як застерегти від такого шахрайства.

найкращий варіант - нічого не казати. А крім цього, якщо маєте час, зайдіть на Грибоєдова, мо їх зацікавить ця історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так що в танку - це ти.

да я, я ж так і сказав.

Власна картка у мене всього 5 міс. так що не дивуйтесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Сьогодні хотіли розвести.

Номер з якого дзвонили +380933756245

Номер взяли з оголошення на сландо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номер взяли з оголошення на сландо.

в низу объявления нужно писать - разводилам из ПБ не беспокоить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...