Перейти до змісту

Порадьте по системі відеонагляду на базі РС


Рекомендовані повідомлення

Сорі, читаю через слово, але якщо по суті вимог до заліза, то для запису відео грає роль проц і оперативка, відяха грає роль при виводі сигналу на монітор (на 256 Мб вистачить для 8-16 камер, але не інтегрована).

А про тюнери, ну дійсно, це збочення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль нежданні клопоти трохи відволікли від цієї теми, то бачу трохи пропустив цікавого. Питання незмінно актуальне тому начньомс:

А про тюнери, ну дійсно, це збочення.

будувати відеонагляд на тюнерах це повний піпець.

Можна уточнити чим саме тюнери не підходять для такої системи? Бо ж в сфері відеонагляду слабо орієнтуюсь, хочеться якоїсь конкретики.

А відносно того що вибрати за основу системи: реєстратор чи ПК, то опишу необхідні функції, а ви поправите що краще підійде.

Система має бути максимально простою, оскільки проектується для літніх людей які зовсім не квалівіковані в оперуванні системами відеонагляду і використовуватимуть в цій системі 2-3 ключові функції:

• при включенні починається автоматичний запис з відеокамер

• запис на носій відбувається весь час від включення до виключення

• в разі виявлення кражі в кінці дня переглядається запис за день, знаходиться потрібний відрізок відео

• потрібний відрізок переноситься на з’ємний носій (юсб-флешка, інше)

• якщо буде можливість зробити скріншот якогось окремого кадру відео то це великий плюс.

• решту відео, або запис попереднього дня видалити.

» функції: Детекция движения, Удаленное управление і подібні високотехнологічні використовуватись точно не будуть, можливо це зменшить вартість.

Як перераховані мною функції організувати на базі ПК+російське безкоштовне ПЗ "Globoss..." я собі приблизно уявляю. Яка ці функції виконає недорогий DVR реєстратор ще не орієнтуюсь.

Завтра хочу приблизно накидати порівняльний бюджет для двох типів, отримані дані викладу сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот я вже остаточно визначився з конфігурацією, трохи здивований але на базі нового бюджетного реєстратора виходить дешевше (~2200 грн) проти конфігурації на базі дешевого беушного ПК+тюнери+геморой в перспективі (~2500 грн).

Але тепер виникають нові питання по тех. нюансах:

1. Відеосигнал з камери передається коаксіальним кабелем. Який саме кабель не супер-брендовий (а бюджетний) купувати ну і звичайно де. На варшавці є точка з кабелями та й з антенами кілька, там є потрібний? В характеристиках камери згадується параметр 75Ом, цей параметр має вплив на вибір кабелю? Бувають коаксіальні тоненькі і еластичні, такий підійде? Бо такий найзручніше протягувати.

2. Потрібний об’єм для запису інформації? Може хто підкаже скільки дискового простору потрібно для запису 1 години чи дня з однієї камери. Камера кольорова, скажімо при максимальній роздільній здатності як для камер відеонагляду. Хоч і реєстратор і підтримує за тех. данними вінти до 2Тб, але хочу вияснити чи потрібно замовляти фуру щоб перевезти 2 мішки картоплі.

3. Живлення камер. Знову ж таки в описі камери приводиться споживаємий струм 450 мА, якщо я візьму блок живлення 2А, потрібного струму і "запітаю" одразу 2 камери, думаю має цілком вистачити ще й з запасом на третю. Не буде такий принцип "чрєватим" якимись проблемами в подальшому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У топікстартера чим далі в тему , ти більше запитань. Чи не простіше вирішення питання віддати спеціалістам? У випадку неграмотного монтажу можливі сюрпризи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот я вже остаточно визначився з конфігурацією, трохи здивований але на базі нового бюджетного реєстратора виходить дешевше (~2200 грн) проти конфігурації на базі дешевого беушного ПК+тюнери+геморой в перспективі (~2500 грн).

Але тепер виникають нові питання по тех. нюансах:

1. Відеосигнал з камери передається коаксіальним кабелем.

2. Потрібний об’єм для запису інформації?

3. Живлення камер.

мав нехілий сервак, хотів відеонагляд прикрутити до нього, тромахався тиждень, підбираючи сумісну по залізу плату відеозахвату, нічого не вийшло, плюнув, взяв реєстратор і був шокований, наскільки це зручно, швидко і легко. По ціні, що плата відеозахвату, що реєстратор - олнаково виходило.

1) візьми краще виту пару з перетворювачами, по ній зразу подаси і живлення, легше монтувати, і серед інших кабелів не так виділяється.

2) в мене 3 камери, пишуть під час руху, тобто фактично годин 6 в день кожна, за місяць гіг 200 пішло.

3) всьо має бути гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У топікстартера чим далі в тему , ти більше запитань.

Це природній, еволюційний процес :_02: Спочатку питання були що вибрати, а тепер як вибране зліпити докупи. За останній тиждень я з стадії "хлопці а шо для цього треба?" прокачався до стану "хлопці а шо з етім всєм дєлать?". Як то кажуть, не пройдьот і пол-года і я на ютуб почну заливати найкумедніше недомашнє відео. Камери вже на руках, реєстратор приїздить у славетне місто Лучеськ завтра. Вінта тільки не вистачає.

Чітеру окрема благодарочка за конкретну відповідь по-суті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...