Перейти до змісту

game.lutsk.ua Пропонується на розгляд


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Дизайн www.game.lutsk.ua

від "Sili"

www.game.lutsk.ua/silia

Допрацювати і підігнати під структуру проека треба, хоч це не є великою прблемою.

Потрібні відгуки.

Читаємо відгукуємось висловлюємось.

тіпа сабж!:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені не дуже :):):)

Від первоначальної ідеїї дизайну через брак знань та досвіду залишилось близько 50% :)

Але всежтаки краще ніж стандартний дизайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічо не розумію, конкретніше треба

Зайди на http://game.lutsk.ua/silia/

Подивившись вискажи тут свою думку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди на http://game.lutsk.ua/silia/

Подивившись вискажи тут свою думку  :)

вот и 1024 мессаг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот и 1024 мессаг :)

Воть кажись і закінчили обсуждать дизайн сайту :)

Чьо ніхто нічого більше не думає по цьому поводу? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заказували рецензій.... ну тади пАлучітє і распішітєсь:

1. Шапка вверху з урлом:

- не достатньо контрастний напис "ввв.гаме.... і т д", його б не мішало б або світлим на темному фоні, або ж темним по світлому фоні, тобто фон - якщо з переходами то не такими контрастними - від світлого до геть чорного.

- той же напис краще дивитимиться по центру, логічно не обосновано чого це якась фігурка ігрового персонажу зміщає його в бік, вона шо на сторінці більш важлива за головну назву??? ніпарядок!

- каунтер справа в шапці взагалі на темному фоні пропав і перетворився ефимерного привида, значица фон бажано все ж світлинький

- шо за фігня висить за написом "ввв.гаме.... і т д" ??? - сама не розпізнається і напис не дає читати нормально, думаю зайва, ніхто не захоче сидіти і пів-години медитувати на неї в спробах розгадати її призначення.

- фраза "Луцькі мережі" неконтрастна і пропадає на рябому фоні - або висвітлити фон або наситити темні області фрази

- чому обрізана нижня частина всієї конструкції? Не тільки тінь а й навіть покоцані рамки кругів! Справляє враженя шо або пару ріблів за додаткове місце недоплатили або сторінку верстали на калькуляторі "Сітізен"

2. Менюшка зліва.

- у вспливаючих вікнах обрізуються написи, їх аж капець треба робити ширшими!

3. Центральна частина сторінки:

- чому фон відрізняється від верхньої частини сторінки, де розміщений заголовок, складається враження що верх і низ розділені спеціально і мають різне призначення(а не являються єдиним цілим сайту)

- не використовувати того дурного шрифту з засічками, важче читається і справляє враження що відкрив не сайт а якийсь документ у Ворд"і, яб сказав шо взяти такий як у менюшці.

Думаю шо на перший час буде достатньо, це моя власна думка і взагалі то самі напросились :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Порежь картинку а не целым файликом в 60 кил. и фон css-ом сделай или тем же хтмлом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заказували рецензій.... ну тади пАлучітє і распішітєсь:

1. Шапка вверху з урлом:

- той же напис краще дивитимиться по центру, логічно не обосновано чого це якась фігурка ігрового персонажу зміщає його в бік, вона шо на сторінці більш важлива за головну назву??? ніпарядок!

Не ніпарядок а асиметрія :)

- шо за фігня висить за написом "ввв.гаме.... і т д" ??? - сама не розпізнається і напис не дає читати нормально, думаю зайва, ніхто не захоче сидіти і пів-години медитувати на неї в спробах розгадати її призначення.

Взагаліто картинка мала бути більша але за рахунок відведення більшого простору під статі пришлось зменшити.

- чому обрізана нижня частина всієї конструкції? Не тільки тінь а й навіть покоцані рамки кругів! Справляє враженя шо або пару ріблів за додаткове місце недоплатили або сторінку верстали на калькуляторі "Сітізен"

В мене відображаєтся коректно :) Можливо в тебе інше розширення в мене 1024х768

2. Менюшка зліва.

- у вспливаючих вікнах обрізуються написи, їх аж капець треба робити ширшими!

Зновуж таки, напевне розширення.

3. Центральна частина сторінки:

- чому фон відрізняється від верхньої частини сторінки, де розміщений заголовок, складається враження що верх і низ розділені спеціально і мають різне призначення(а не являються єдиним цілим сайту)

Це вже, вроді, не я зробив. Точно не памятаю, але вроді було спочатку однотипне.

- не використовувати того дурного шрифту з засічками, важче читається і справляє враження що відкрив не сайт а якийсь документ у Ворд"і, яб сказав шо взяти такий як у менюшці.

не догнав про що ти, які засічки?

Думаю шо на перший час буде достатньо, це моя власна думка і взагалі то самі напросились  :)

Взагалі то це мій перший блін. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гы :)

Сіля радуйся шо інквізитор на мопеді зараз сидить і часу в нього для нетсерфінгу замало. А то він тут би понаписував тобі. ВІН ж страшний і грозний дизайнер з н-річним стажем.

Р.С. Інквізитор як там тобі без виділеного каналу отдельного кабінету іще кучою непоітних приколів старої роботи :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в тебе інше розширення в мене 1024х768

Може бути, сьогодні зайшов з правильного комп’ютера то з менюшкою все нормально. Але на ту сторінку будуть заходити з різними розширеннями екрану так шо треба передбачати однакове відображення на різні настройки

не догнав про що ти, які засічки?

які на шрифту сторінки, ним написано: "Тут ви можете завантажити ігри з нашого каталогу...", "Деякі ігри подані у вигляді ..." Цей шрифт - кака яка дуже паршиво сприймається, треба використовувати такий або подібний як у менюшці зліва.

Р.С. Інквізитор як там тобі без виділеного каналу отдельного кабінету іще кучою непоітних приколів старої роботи 

як співає Софія Ротару: "Сумно, сумно аж за край..." :)

за что же вас турнули?

p.s. или вы радуетесь что не посадили?

<{POST_SNAPBACK}>

кого це турнули? :) я просто перейшов на інше місце роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заказували рецензій.... ну тади пАлучітє і распішітєсь:

1. Шапка вверху з урлом:

- не достатньо контрастний напис "ввв.гаме.... і т д", його б не мішало б або світлим на темному фоні, або ж темним по світлому фоні, тобто фон - якщо з переходами то не такими контрастними - від світлого до геть чорного.

- каунтер справа в шапці взагалі на темному фоні пропав і перетворився ефимерного привида, значица фон бажано все ж світлинький

- фраза "Луцькі мережі" неконтрастна і пропадає на рябому фоні - або висвітлити фон або наситити темні області фрази

Нарешті поняв свою помилку. В мене на моніторі виставлена висока "Гама" тому і зробив під себе забувши що в решти інакше а на стандарті якесь взагалі темне вийшло :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Дизайн  www.game.lutsk.ua

від "Sili"

www.game.lutsk.ua/silia

Допрацювати і підігнати під структуру проека треба, хоч це не є великою прблемою.

Потрібні відгуки.

Читаємо відгукуємось висловлюємось.

тіпа сабж!:))

<{POST_SNAPBACK}>

Ну насмішили, всього дві рпгешки... мені то звичайно всеодно (модем), але чого так мало?

P.S. І не готіка, а готика. Взагалі! Чого тільки одна частина?

Тпру... в мене вже - " Gothic2 Night of the Raven". Єдіт твую налєво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але в цілому зроблена професійно, навіть не розумію чого не можна

продивитись html код...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

імхо дизайн якраз вписується у стиль всього серверу.:ura:..

це є добре.:D

але хочеться звичайно зміну дизайну всього порталу..

бо імхо , то не є дизайн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неееееет,

никаких изменений!!!!!!!!!!!

только к этому расположению(дизайну) привыкли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніфіга народ. Нада все міняти до бісової бабусі. (основна ще куди не йшла а от решта)

Потрібно зробити нормальні ресурси нарешті. :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...