Перейти до змісту

Що я піймав, і як його здихатися?


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Качаю диск касперського, проскануюся - відпишу. Dieselsmart, мінуса в твоїй кармі - не моїх рук діло, чесне слово. Щойно тобі в обидва пости два плюсика поставив, не рюмсай :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Yarchik, ну відновлення системи хоча б спробував, просте, але рятувало мене не один раз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, ну відновлення системи хоча б спробував, просте, але рятувало мене не один раз :)

У мене вимкнуте відновлення системи. Ніколи не знадоблювалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, зараз настав саме один з тих моментів, коли воно б не завадило. Простіше клацнути один раз, аніж качати сотню програм, які тобі тут любо розписує народ :)

На рахунок касперського, в мене така конфігурація: Nod32 + AdBlock і WOT на браузері. Каспер вбиває своєю параноїдальністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаю диск касперського, проскануюся - відпишу. Dieselsmart, мінуса в твоїй кармі - не моїх рук діло, чесне слово. Щойно тобі в обидва пости два плюсика поставив, не рюмсай :)

не в мінусах діло, (про мінуси я не конкретно вам а тим хто їх ставив - вони знають), а в натурі мабуть забужанській

на рахунок каспера впевнений що знайде і не один "сюрприз", він хоч і забирає багато ресурсів але виправдовує вебе якісною роботою, до того ж в ньому масса додаткових сервісів, якщо потрібен взлом для каспера-КIS пиши в лс cкину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довгий час користуюсь безкоштовним Dr.Web 3 in 1 by HA3APET v7, без нарікань. Без обмеження терміну дії, ефективний, не грузить систему як KIS, автоматично оновлюється. Кому треба можу допомогти з опануванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, сьогодні у мене вдень те саме було...

Вирішив цією програмкою.. 100% працює)) Ad Muncher 4.93.33707 Final

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4222239

цікаво тільки одне... де це взялося???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення, всього не прочитав, можливо вже про це написали.

Плюсанув vampirich'у за hosts і ще раджу превірити налаштування мережевого адаптера чи вказано вірний DNS. Недавно була схожа проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не допомогло нічого, в т.ч. повний скан системи Касперським. :( Качаю АдМюнчер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, втішного мало. АдМюнчер, як і будь-які інші АдБлокери, картинки забирає, а от рамка і лінк-слово "Закрыть" все одно присутні на багатьох сторінках...

Dn0t.jpg

Народ, якщо в когось була така шняга, і він її повністю позбувся - не полінуйтеся, напишіть рецепт, або ткніть носом туди, звідки ви навчилися... Дякую всім, хто намагався допомогти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що можливо безнадійно, але відкрий будь-ласка за допомогою CTRL+U висхідний код будь-якої сторінки і скинь мені в ПМ як текст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б забекапив wand.dat (паролі) bookmark.dat , cookies4.dat (а ще краще - всю папку \profiles\user\AppData\Opera) зніс би Оперу і поставив знов, відкатавши взад отих три файлика (в інших настройках може ОТЕ сидіти)) Windows way :)

Бажано щоб версія Опери була остання, тоді не буде проблем з "відкатом"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, почисть AVZ як я написав і буде як в фільмі: "Достаточно одной таблетки!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, втішного мало. АдМюнчер, як і будь-які інші АдБлокери, картинки забирає, а от рамка і лінк-слово "Закрыть" все одно присутні на багатьох сторінках...

Dn0t.jpg

Народ, якщо в когось була така шняга, і він її повністю позбувся - не полінуйтеся, напишіть рецепт, або ткніть носом туди, звідки ви навчилися... Дякую всім, хто намагався допомогти!

Не знаю, чи поможе, але в ЕдБлокерах є в налаштуваннях така штука як "Додаткові російські та українські фільтри" чи щось накшталт того. Спробуйте включити це, може, пооже забрати рамку. В мене то відсотків 98 всієї реклами ріже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, почисть AVZ як я написав і буде як в фільмі: "Достаточно одной таблетки!" :)

ДА!

Допомогло! Не знаю, як той АВЗ це зробив - але таки зробив!

Дякую всім! :)

Можна й лягати спати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обычно такое вылавливается Спайботом или Антималвар-возьми на вооружение

Перевіряв систему Malwarebytes Anti-Malware - не допомагало. Так що ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив таку каку. лічив видаленням її з авторану ( там 3 файла стартують)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не витримав всіх цих качань прог, перевірок антивірусами... Довго і нудно! форматую диск Ц, ставлю заново вінду, і всьо чотко. По часу 40-50хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...