Перейти до змісту

Депардьє вже критикує російську опозицію


cemiynick

Рекомендовані повідомлення

Актор Жерар Депардьє, який нещодавно отримав російське громадянство, вважає, що у російської опозиції немає власної програми.

Про це він заявив в інтерв'ю телепрограмі "Вести недели", повідомляє Вести.ru.

"В опозиції російської немає програми, немає нічого, є дуже розумні люди як Каспаров, але це добре для шахів, і все. Але політика ж набагато складніша", - зазначив він.

Актор також порушив тему скандально відомої панк-групи Pussy Riot.

"Уявіть, якби б ці дівчата зайшли, наприклад, до мечеті, вони б живими звідти не вийшли. Навіть у католицькому світі це було б страшно. Але коли я кажу подібне у Франції, мене вважають ідіотом", - сказав Депардьє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там где про Капарова, можно поменять на Кличко, шахматы на бокс, вычеркнуть "дуже розумный" и будет про нас...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі про Кличка, Ви скільки мов знаєте і вільно розмовляєте Georg?

а ВЫ, что, менеджер языковых курсов? Меня еще и по голове не били, мне что теперь на бокс записаться? А может , сразу -в тюрьму, чтобы уже, наверняка...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумні і нормальні люди є не тільки у вашій сфері, і якщо людина боксом заробила гроші, то це не значить що він тупий і недалекий. Навпаки тупий і недалекий навряд би бився на рівні з Леноксом Льюісом і дістав стільки поясів. Вам здається що в боксі розуму нема (я пишу про професійний спорт і в інших видах спорту також). Ви глибоко помиляєтесь!

п.с. всі все розуміють і Ви і я, пишу бо коли гонять на людину що заробляла гроші своєю працею і потом, то це якось задіває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене наприклад нічого не змінилося, як він був для мене другосортним актором і недалекою людиною, так і лишився - російський паспорт і словесна діарея на москальську опозицію внесли лише невеликі корективи в мою впевненість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розумні і нормальні люди є не тільки у вашій сфері, і якщо людина боксом заробила гроші, то це не значить що він тупий і недалекий. Навпаки тупий і недалекий навряд би бився на рівні з Леноксом Льюісом і дістав стільки поясів. Вам здається що в боксі розуму нема (я пишу про професійний спорт і в інших видах спорту також). Ви глибоко помиляєтесь!

п.с. всі все розуміють і Ви і я, пишу бо коли гонять на людину що заробляла гроші своєю працею і потом, то це якось задіває.

Трохи офтоп: Спортсмену (співаку, танцюристу, циркачу, робітнику з заводу, двірнику і т.д.) в політиці не місце оскільки він не має належної освіти. Хоча в нашій держжаві то не головне, а шкода.

Без мумніву, він хороший спортсмен, але яке то має відношення до законодавчої чи політичної діяльності?

Я, може, танцюю гарно, то мені теж в політику піти?

А розум в спорті є. Таак. Це своїм прикладом доводить нам Андрій Шевченко чи будь-який інший футболіст :)

А по темі: Депардьє з такими заявами надовго в Росії не затримається. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, може, танцюю гарно, то мені теж в політику піти?

Место министра культуры еще вакантно...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи офтоп: Спортсмену (співаку, танцюристу, циркачу, робітнику з заводу, двірнику і т.д.) в політиці не місце оскільки він не має належної освіти. Хоча в нашій держжаві то не головне, а шкода.

Ех молодьож зелена. Якби мав декілька десятків мільонів доларів, то дуже швидко зрозумів би-що вони в тебе залишаться, лише коли будеш в політиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех молодьож зелена. Якби мав декілька десятків мільонів доларів, то дуже швидко зрозумів би-що вони в тебе залишаться, лише коли будеш в політиці.

Гм. І не поспориш.

О, часи, о Данія нещасна! (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що стосується Pussy Riot згоден з ним на 200 %.

те, що вони зробили - хуліганство - 14 діб срок, а в росії - це показний процес, який засвідчує, що держава й церква - однодумці, всього лише

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи офтоп: Спортсмену (співаку, танцюристу, циркачу, робітнику з заводу, двірнику і т.д.) в політиці не місце оскільки він не має належної освіти. Хоча в нашій держжаві то не головне, а шкода.

Без мумніву, він хороший спортсмен, але яке то має відношення до законодавчої чи політичної діяльності?

Я, може, танцюю гарно, то мені теж в політику піти?

Хм... цікаво, а яка освіта має бути у політика? Де такий інститут, який готує за спеціальністю "Професійний політик"?

Для прикладу, Рейган був актором і це не завадило йому стати одним з найвидатніших політиків сучасності.

Наш Кличко далеко не дурний дядько. Інша справа, як він себе покаже в конкретних ситуаціях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... цікаво, а яка освіта має бути у політика? Де такий інститут, який готує за спеціальністю "Професійний політик"?

Для прикладу, Рейган був актором і це не завадило йому стати одним з найвидатніших політиків сучасності.

Наш Кличко далеко не дурний дядько. Інша справа, як він себе покаже в конкретних ситуаціях...

Я вважаю, що людина повинна мати освіту хоч трохи пов'язану з організацією чи правового, чи економічного життя країни.

Себто політиком має бути економіст, чи юрист, чи хоч політолог який (я не надто робираюсь в тому, так що вибачайте).

І аж ніяк не може бути політиком випускник педінституту і університету фізичного виховання і спорту.

Чогось на атомних станціях операторами (чи як там їх) не працюють випускники філологічного факультету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Микола Тарасенко, у нас політика це зовсім інша штука. Владу держави представляє народ, у цьому й сутність демократії, щоб інтереси народу відстоювали різні прошарки суспільства, а не тільки економісти чи юристи. Президент України повинен бути гарантом усього цього дійства, не бути тугим і хоча б мати уявлення про те, що коється у країні. Знання мов, освіти і т.д. це все дуже приємний бонус. Як бачите, ми маємо те, що маємо.

Знову ж таки місцеву владу представляють такі ж люди, як і ти. Звичайний народ. Для того, щоб щось робити корисне треба знати, чи дійсно це буде мати позитивний вплив і скільки це коштуватиме. Ну і звичайно, багато нюансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(я не надто робираюсь в тому, так що вибачайте).

то чому берешся судити?

Я не суджу, а висловлюю свою думку, як і інші люди на форумі.

fenmix: Для того, щоб робити щось корисне, насамперед треба знати яким чином це робити. А взагалі так, там багато нюансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...