Перейти до змісту

№029 || 12 місяців. Січень. Presto


ursa

Рекомендовані повідомлення

Хороший видався квест, навіть погода, яка трішки спортилась, не завадила :0155: Дякую оргам за класну гру!!! :101010:

pBd6z_KHyIE.jpg

sbG3Rorwlb8.jpgBS1FgSq5WBc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

получилось обалденно! диапазон IQ заданий просто поражает в этот раз – от "папы Нины" до "простого и понятного" :ok2: а еще неожиданно слаженная командная работа под предводительством "хищника" Atarax :smile3: и сколько нового в городе, который, казалось, вдоль и поперек исколесил. мелкие и почти незаметные улочки – интересная сторона этого квеста

отличный старт сезона, это несомненно. хочу пожелать чтобы добрым оркам хватило запала на весь запланированный сезон! и всем участникам огромные респекты за сегодняшнее приключение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps. я немного "вытянул" групповое фото. насколько это, конечно, возможно с человеком-фонариком справа, который забил камере мозг :smile3:

quest1_2013.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за квест! З такими приколами я ще не квестив!) Історію про вчорашній заїзд команди "Ненормальні" вже чули багато людей, не думаю, що вона буде цікава комусь :). Команда розвалилась зразу ж на першому коді, по-причині зледеніння ніг другої її половини. Добре, що все обішлось і здроров'я не постраждало. Без зв'язку, з здохшою основною фарою (неочікуване розчарування дня) катав сам. Розгадав половину, доїхав до двох точок, в кінці додумав ще декілька. Дім, "Нина и папа", я буду ще довго згадувати :D. Все класно, завдання кльові, цікаві! Дякую, хочемо ще! :lol:

П.С. Shkoder, звиняйте, то все не я, то білі смужки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эхххх, погодка вчера шептала... А какой снежок пошел под конец... уххх))) :0147:

Впервые почувствовал себя КЭПом Клуба Прожорливых Паталогоанатомов :0158:

Даже не ождал, что сможем выбороть третье место :0159:

Короче говоря было круто, как по мне - один из самых удавшихся квестов =)

Ну и конечно же спасибо организаторам, которые в такой холод, передвигаясь пешком не поленились провести квест :_41:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...