Перейти до змісту

Сніг пішов


vanus

Рекомендовані повідомлення

треба якогось сенсея, який би на практиці повчив, показав. Кажуть, десь в Луцьку чи районі є пані, котра вчить екстремальному водінню. Якби її послугами скористатися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На своїй машині показав би, а на чужій не хочу :)

Але в мене задній привід і технологія їзди на моїй машині зовсім відрізняється від твоєї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik & Plum & всі-всі-всі)))) А чи не ліпше рвонути в Крупу для таких експериментів?? Тим більше, що, думаю, не тільки ви двоє зголоситесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми про це думали. Yarchik висловив припущення, що там наметено сантиметрів 40-60 рихлого снігу. Можна поїхати в вівторок зліпити гігантську бабу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми про це думали. Yarchik висловив припущення, що там наметено сантиметрів 40-60 рихлого снігу. Можна поїхати в вівторок зліпити гігантську бабу :D

Припущення взагалі-то правильне, тож спочатку туди треба якого катка запустити))))

П.С. В Автопаті вивішу голосування...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

субару на снігу........руль вліво газ в полік і кружимся кружимся кружимся, потім руль вправо задня і апяць кружимся кружимся.

Це було позавчора, а здається тількинощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik & Plum & всі-всі-всі)))) А чи не ліпше рвонути в Крупу для таких експериментів?? Тим більше, що, думаю, не тільки ви двоє зголоситесь...

Я вже півроку обіцяв дружині поїхати туди хай погасає і ніяк не зберусь :)

А щодо того шо там багато снігу - десяток форумчан вкатає ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...