Перейти до змісту

Пробити вухо в Луцьку


Creator

Рекомендовані повідомлення

Хто знає чи підкаже, де безболісно, гігієнічно можна пробити вухо в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Своєму малому пробивали в перукарні в Глобусі \забула назву\, сьогодні бачила таку пропозицію в перукарні "Б"юті Зон" на Грушевського, і т. д. В багатьох перукарнях є така послуга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, варто уточнити на місці. Ми платили якось до 100грн разом з сережкою 2 роки тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дома голкою циганскою ... вставити нитку щоб вухо потім не відторгало різні метали або ставити сережки з 38081928.66538276.jpeg такою застежкою ... і кожен день рухати по пару раз що б не закипало ...

голкою бити до сірникового коробка або гумки =))) що б була опора ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не слухайте знавців про нитки і тд. не потрібно туди тикати нічого зайвого. Якщо пробиваєте вперше, раджу ставити антиалергенну сережку з медичної сталі. А про якісного пірсінг майтра, прошу в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Старого ринку, салон біля магазину Ратекс (на Сенаторки Левчанівської). місяця 2 назад пробивали своїй меншій (7р.). із їхніми сережками - 60 грн.

безболісно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я можу пробити, і не тільки вухо)

"операція" коштує 20 грн, якщо голка і гумові рукавички ваші або 45 якщо вони мої

загалом чекаю в ПП)))

П.С. В будь якому випадку безполісно не вийде, біль в цьому випадку залежить від гостроти голки, та рук того, хто б*є.

Навіть не думайте бити "пистолетом", тому що:

1 - це не прокол, а видавлювання

2 - всі вони одноразові, але використовують їх для усіх

3 - навіть якщо це якісний пістолет, шанс того що його стерелізують близько 10%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та зара, певно, в будь-якому салоні краси вуха пробивають.

Я малій пробивав на Матросова (сенаторки Левчанівської зара), недалеко від базару, в тому ж будинку, де м-н "Ратекс".

Швидко, акуратно, приємні дівки робили ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В центрі біля фонтанів, де представники всіх субкультур сидять запитай - битись будуть за таке право

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В центрі біля фонтанів, де представники всіх субкультур сидять запитай - битись будуть за таке право

Я ж написав, безболісно та гігієнічно. А це буде боляче й місяць пухнути.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...