Перейти до змісту

Санки Адбор Піколіно в кого є, які враження?


25 апреля

Рекомендовані повідомлення

собираемся санки покупать. Ручка- толкатель оправдывает себя или это лишнее, не стоит переплачивать? Нравится модель Адбор Пиколино, с чехлом. Спинка и ручка снимаются, ручка может еще регулироваться. Стоят 500-600 грн. У кого такие? Стоят санки этих денег?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукайте інші. На базарі є модель, не назвУ яка саме, але в ній ручка набагато простіше знімається. Простіше санки в машині возити.

Шукайте на точці біля генделика за сувенірним магазом як йти від Каравана до АС. Там ще коляски продають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балуйють дітей з дитинства а потім виростають монстри :)

а якщо по суті, яка різниця які санки, мене катали на простих СССР :) і нічого все було гуд, жалко тільки що у батьків не надто багато було часу мною займатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я придбала санчата з ручкою, правда не Адбор за 500-600 грн, а наші, харківські Водан, ось такі: http://vodan.prom.ua/p840521-sanki-detskie-vodan.html за 168 грн. Поки дитина маленька - ручка дуже зручна річ: санчата добре контролюються в їзді, дитина завжди у вас на очах. Ведуться санчата легко за цю ручку, вона при потребі легко виймається. Я особисто задоволена, принаймні поки :-).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балуйють дітей з дитинства а потім виростають монстри :)

а якщо по суті, яка різниця які санки, мене катали на простих СССР :) і нічого все було гуд, жалко тільки що у батьків не надто багато було часу мною займатись.

я катався з друзями на початку 2000 на поліетиленових пакетах і фанері з гірок. А в селі вже мене катали на старих санках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, хочеш сказати що якби в ТІ часи були такі санки, то батьки тобі їх не купили - щоб "не розбалувати"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балуйють дітей з дитинства а потім виростають монстри :)

а якщо по суті, яка різниця які санки, мене катали на простих СССР :) і нічого все було гуд, жалко тільки що у батьків не надто багато було часу мною займатись.

З написаного можна зробити висновок. Щоб не балувати дітей, берем найбільший пакет БМВ, прив"язуєм до ручок шнурок і гайда дитину катати де більше горбів, щоб не балувати. ПІсля такої їзди дитина санок не захоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

балуйють дітей з дитинства а потім виростають монстри :)

а якщо по суті, яка різниця які санки, мене катали на простих СССР :) і нічого все було гуд, жалко тільки що у батьків не надто багато було часу мною займатись.

я катався з друзями на початку 2000 на поліетиленових пакетах і фанері з гірок. А в селі вже мене катали на старих санках :)

А ми робили трасу для катання іменно на мішках , з поворотами і трампліном в кінці , водою поливали , отримували такий собі жолоб .

Мішок брали з товстий , з міндобрива ( це було 1990-1996 роки приблизно )

Далі набиваєш мішок соломою і вперед --- такий мішок мчить дуже швидко і м"яко , сам повертає в поворотах , на санчатах так не вийде :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас ось такі. Санчата класні, за рахунок трапецивидної форми дуже стійкі.

post-3408-0-42355300-1355212967_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що не говоріть, а санки круті!

з складною ручкою проблем в ліфті буде не більше ніж з коляскою,

конверт також дуже гарний і великий(в принципі й санки не маленькі ) тому, я думаю років до 5-6 можуть бути.

ручка\спинка знімається швидко(4 гвинта на "барашках")

Ми свої будемо випробовувати вже на наступну зиму.

Хоча за такі гроші я ждав, як мінімум алюмінієві!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене ручка виправдовує себе лише у випадку коли дитинка зовсім маленька, щоб її весь час контролювати). У мене менша доця на таких катається. Дуже зручні і стійкі, крім того там є пояс на задній спинці, яким дитину можна "прищіпнути". На рахунок ручки є ще один мінус - вона знімається не дуже швидко (знизу прикручується до рами). Тому якщо у вас тісний під'їзд або ліфт, то вона може викликати проблеми. До речі, можете написати мені в приватну пошту, можливо ціна вас влаштує (є нові).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукайте інші. На базарі є модель, не назвУ яка саме, але в ній ручка набагато простіше знімається. Простіше санки в машині возити.

Шукайте на точці біля генделика за сувенірним магазом як йти від Каравана до АС. Там ще коляски продають.

Спасибо за совет, была там сегодня. Продавец очень компетентный, все мне рассказал, объяснил, в чем разница и направил на другую их точку в " Гостинець", так как на Варшавке уже все санки размели. Я купила в Гостинце "ТАКО", дороже обошлись, чем Адбор, зато лучше. Кстати, если кто собирается покупать, то на Варшавке на одной точке только остались красные Адбор с регулируемой ручкой, с чехлом 550 грн. Все остальные санки без ручки , по- проще. Привозы на всех точках с пятницы- субботы только. В Гостинце еще одни санки Тако оставались ( с ручкой, с чехлом). Спасибо за советы всем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ряд над дорогою біля зупинки де зупиняється маршрутка 2 біля каравана. там ціна 470 з чохлом, регульована ручка! а ми лоханулись на "tosi-tosi" по акції купили за 370 без чохла((( зараз вже 420 БЕЗ ЧОХЛА)))) :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз вже про санкі, то прикоьно було б такі щоб - хто їх веде міг сам кататись :)

По типу розігнав їх, скочив одною ногою (по типу самоката) і їдеш теж :)

Я напсиав таке просто що назва якась гламурна санок (Адбор Пиколино) :) от і все.

PS: Куплені санки дитині це ще не 100% гарантія що у вас буде час її катати, і самому отримувати від цього задоволення, дико якось бачити батьків які катають або граються з дітьми з сумним виразом на обличчі, або з таким ну коли вже тій дитині надоїсть гратися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санки чудові.

Надійні, легкі, міцні і витримують вагу близько 100кг (самому ж захочеться покататись ;) ). Купували на Варшавці. Обійшлося в 490 грн. Інших аналогів з подібними ТТХ та по ціні не знайшов ні на аукро ні в інетах.

Ручка тримач зйомна так само як і спинка. Так що це такий собі лєго, який можна комплектувати як заманеться.

post-119-0-08085200-1355261077_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes,

Підскажіть де і коли купляли? Дякую

Купували санки 1.12 в ряду зі сторони ЗД вокзалу одразу над дорогою. ТТ орієнтовно між ТЦ "Ювант" і зупинкою.

Приємні та ввічливі продавці чоловічої статі, та й поторгуватися можна (цінили 500+) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращі санки для дворічної і старше дитини - отакі

f03_mustang_s_15.png

Витримують 100 кг з невеликими трамплінами, можливість рулити як при спуску з гірки так і коли хтось тягне за мотузку. Мінус - нема спинки і дитина за спиною (що не критично) за те кермо відіграє роль ручок щоб триматися, ноги є куди поставити, гальмо. Також пасажира (пасажирів) можна штовхати ззаду в спину - також їде легко. Ну і звісно з гірки можна одну ногу поставити на "лижу" а другою розганятись як на самокаті. Син друзів побачив такі в моєї дочки і більше на свої не захотів сідати. В цьому році купили і йому такі :)

На звичайних (з ручкою чи без) дитина відчуває себе статистом - сидить закутана і не поворухнеться - типу зручно для батьків. На цих - "хазяїном" ситуації - ви ж купуєте для дитини а не під себе. Не раз чули біля гірки або десь вслід - "мамо а я теж такі санки хочу". 2 роки назад заплатили 350 гривень на варшавці, з того часу лише трохи покоцали лижі об бровки в кінці "нашої" гірки і мотузка проситься на заміну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращі санки для дворічної і старше дитини - отакі

В ТТХ прописано від років.

Дуже насторожує відсутність спинки.

На Аукро від 500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrVes, теж спочатку насторожувала. Та дитина швидко звикає, а зараз просто в захваті.

Тут вказується що з 3х років, хоча в мене і в 2,5 майже не було проблем з катанням з відсутньою спинкою. Просто треба бути уважнішим, не смикати різко і не вводити в занос, хоча якщо дитина і випаде в чистий сніг - залишиться щасливою - перевірено. В 4,5 роки вже міцно тримається за кермо, то по двору "літаємо".

Зараз на Варшавці по 400 гривень, запасні лижі по 35 грн штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...