Перейти до змісту

Де купити приймач цифрового телебачення Т2 ?


Рекомендовані повідомлення

Породьте де краще купити приймач цифрового телебачення Т2. Можливо хтось вже купляв і може порадити конкретну модель. Буду дуже вдячний за інформацію. Приймач потрібен в відалену сільську місцевість , а саме Волинська область, Шацький р-н, с. ПУльмо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі вони майже одинакові. Не знаю, як в Пульмо, в Шацьку прийом нормальний і нашого Т2, і польських некодованих цифорових каналів. Можливо, і білоруські будуть прийматися. Купити можна в любому магазині електоніки, або в інтернет-магазинах.

Рекомендую купити тут. http://notix.com.ua/...-2012hd-dvb-t2/

Дуже гарна ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лучше взять Strong 8502 или Thomson THT 702 (процессор STI 8502 - функционал и картинка лучше),

модель 8500 снимается с производства и ее уже не будут выпускать.

Обзор Thomson THT 702 : http://pctuner.ru/pa...son_tht702.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коментар на youtube.com до останнього відео

По поддержке видео/аудио кодеков Trimax 2012, такой же. Но при просмотре ТВ-передач и видео можно менять формат кадра. Поэтому, Trimax 2012, получается лучше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сожалению, на сегодняшний день большинство ярких надписей на коробке остаются просто надписями, вводя в заблуждение потенциального покупателя. Никакой кристально чистой картинки в высокой четкости нет, во всяком случае пока. Все каналы транслируются в стандартной четкости 576p, с соотношением сторон 4:3. Электронная программа передач на большинстве каналов отсутствует.
цифровое вещание в Украине на данный момент происходит в формате стандартной четкости - SD, к новым телевизорам приставку желательно подключать через порт HDMI, чтобы экранное меню отображалось в высоком разрешении.
Программное обеспечение Thomson THT 702 идентично Strong SRT8502. Из отличий заметил новый режим формата экрана - "Комбинированный". В этом режиме изображение частично обрезается с сохранением пропорций, но все равно по сторонам остаются черные полосы.

http://pctuner.ru/page-al-thomson_tht702.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На данный момент в продаже присутствуют четыре модели телеприставок, одобренных оператором Зеонбуд для приема цифрового эфирного телевидения в формате DVB-T2, закодированного Irdeto CCA. По сути это четыре модели являются модификациями двух типов стандартных схемо-технических решений, разработанных и произведенных в КНР.

Отличия между моделями минимальны. Но всех их объединяет умышленно ограниченная функциональность. И эта "новая" приставка, поставляемая компанией Strong Украина под торговой маркой Thomson, не стала исключением. Очевидно, что решение использовать троговую марку Thomson - это шаг нацеленный на создание иллюзии выбора.

Учитывая неблагоприятную для покупателя, искусственно созданную ситуацию на рынке я бы рекомендовал не торопиться с приобретением подобных устройств. Не исключено, что до 2015 года, когда планируется отключение аналогового вещания, будет принято решение отказаться от кодирования национальных мультиплексов. Да и уровень распространения альтернативных способов просмотра телевидения к тому времени станет еще выше

http://pctuner.ru/page-al-thomson_tht702.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль нічого інформативного із вашого коментаря я не почерпрнув.. у сусідів біля моїх батьків в селі стоїть Trimax 2012hd. Батьки говорять, що якість картинки гарна. навіщо переплаучувати 100 грн. я так і не зрозумів. та й телевізор на який буде під'єднано приймач стариенький, без сучасних наворотів))) це якиби зараз в Луцьку я собі брав приймач то так, це було б вирішальним фактором, а батьки навіть на знають що таке HD, HDMI. Для них критерій лише один, аби гарно показувало.

Тим не менше дякую за ваш інтерес до цієї теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....та й телевізор на який буде під'єднано приймач старенький, без сучасних наворотів..... Для них критерій лише один, аби гарно показувало.

От виходячи з цих умов, переплачувати дійсно нема ніякого змісту.

А якби телевізор був сучасний, з всіми понтами, то наше Т2 позорне навіть близько не видає сигнал, з якого той телевізор розкрив би всі свої можливості. Так що на село і кінескопний 21" телевізор вистачить з головою і Трімакса, а на нормальний сучасний телевізор треба супутниковий HD- ресивер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Змінилось щось з тими тюнерами Т2 на сьогоднішній день?

Колега хоче придбати... Тому шукаю, де придбати дешевше. І який7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ціна в принципі і не помінлася. 600+ грн.

В Ратексі сьогодні бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://notix.com.ua/...-8500-dvb-t2/

Нотікс в каравані на Варшавці. Файний магазин, приємно мати справу з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нотікс в каравані на Варшавці. Файний магазин, приємно мати справу з ними

Купую в них постійно.Сервіс,гарантія на висоті ...і ціни на Т2 досить приємні )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Купив мамі тюнера в Слоні - 555 грн Тюнер за такі гроші - чудовий.

Тільки ціни на антени у них - просто скаженні.

За звичайну антену до цифрового телебачення просять 378 грн.

Виникає питання. Де можна купити нормальну антену? І яка саме вона має бути? Від форм та розмірів - голова пухне.

Антена буде встановлена у м Рожище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опаньки, там ещё и антена нужна? То есть стандартная, на крыше дома, не подойдет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опаньки, там ещё и антена нужна? То есть стандартная, на крыше дома, не подойдет?

Повинна підійти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thorgalll, залежить від антени, для цифрового ТБ треба дециметрова антена. Якщо "Польська" сітка то тут 50/50 як повезе, залежить від умов прийому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thorgalll, залежить від антени, для цифрового ТБ треба дециметрова антена. Якщо "Польська" сітка то тут 50/50 як повезе, залежить від умов прийому.

У мене там, жодної антени немає. Тільки супутникова збоку на стіні приватного будинку присобачена. Так яку саме антену мені потрібно купувати? Підкажіть please.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thorgalll, залежить від антени, для цифрового ТБ треба дециметрова антена. Якщо "Польська" сітка то тут 50/50 як повезе, залежить від умов прийому.

У мене там, жодної антени немає. Тільки супутникова збоку на стіні приватного будинку присобачена. Так яку саме антену мені потрібно купувати? Підкажіть please.

А в сусідів подивитися , на що приймають ?

Чи ви там піонер цифрового телебачення ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thorgalll, залежить від антени, для цифрового ТБ треба дециметрова антена. Якщо "Польська" сітка то тут 50/50 як повезе, залежить від умов прийому.

У мене там, жодної антени немає. Тільки супутникова збоку на стіні приватного будинку присобачена. Так яку саме антену мені потрібно купувати? Підкажіть please.

А в сусідів подивитися , на що приймають ?

Чи ви там піонер цифрового телебачення ?

В тім і справа, що піонер . . . У сусідів було кабельне, але його відімкнули по всьому місту. (Шабашники незаконно використовували шару НТВ+ та роздавали по всьому місту кучу каналів по кабелю) Круті хлопці в масках приїхали і трішки побесідували з цими спецами. І тепер нічого взагалі немає :-)

Чи дійсно потрібно купувати спец антену DVB T2

Знайшов такі штуки:

http://satmaster.kiev.ua/products_pictures/large_uhf-43el.jpg

http://satmaster.kiev.ua/products_pictures/large_uhf-262.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте спочатку на простій , а там буде видно

Це яка? Хоч фото дайте та приблизну ціну)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду: на звичайну "польську з сіткою" антену в 35 км від Ковеля ловить цифру добре, тобото всі 32 канали з хорошим рівнем сигналу/якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду: на звичайну "польську з сіткою" антену в 35 км від Ковеля ловить цифру добре, тобото всі 32 канали з хорошим рівнем сигналу/якості.

То есть в Дерно (26 км от Луцка, 36 км от Ровно), на обыкновенную дециметровую антенну должно тянуть? :0141:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...