Перейти до змісту

Де купити приймач цифрового телебачення Т2 ?


Рекомендовані повідомлення

Thorgalll,

З власного досвіду: на звичайну "польську з сіткою" антену в 35 км від Ковеля ловить цифру добре, тобото всі 32 канали з хорошим рівнем сигналу/якості.

То есть в Дерно (26 км от Луцка, 36 км от Ровно), на обыкновенную дециметровую антенну должно тянуть? :0141:

в мене в Личанах(знаєш таке село?) на звичайну польську без перероблень ловить всі 32.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Thorgalll

Антена на даху будинку в більшості випадків метрового діапазону, і направлена хрін знає куди, а має бути дециметрова і направлена на Підгайці.

На нормальну ДМВ антену плюс кусок якісного кабеля в Дерно повинно все файно працювати, за умов хорошого прийому. В складних умовах допожуть дорогі якісні антени+ правильні підсилювачі+знання і досвід. Є такі місця навіть в Луцьку, в умовах щільної багатоповерхової забудови, де Т2 прийняти майже нереально.

Антени можете тут глянути. http://www.agsat.com...ntenny-efirnye/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ставити на даху,то на мою думку найкраща ця: http://www.agsat.com.ua/product/romsat-av-2845-naruzhnaja-tv-antenna-dmv-passivnaja/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть в Дерно (26 км от Луцка, 36 км от Ровно), на обыкновенную дециметровую антенну должно тянуть? :0141:

сигнал йде не з Рівного а Антополя - це ще 10 км. Якщо не в ямі живете і антена вище хати то буде тянуть, без запаса на дощ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так до Підгаєць по карті ближче, але в Антополі передавач потужніший, так що прийматись повинно з обох напрямків, тільки на різних каналах. Треба пробувати, який варіант буде кращим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на КРЗ уже запустили потужний передавач? Думаю куди мені в Рожищі ту антену крутити? Луцьк, Ковель чи Підгайці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З нової вежі на КРЗ (вул. Карбишева) транслюються кілька аналогових каналів, які саме вже не пам"ятаю, захочете, гугл допоможе знайти. Цифрове телебачення Т2 транслюється з Підгаєць і з Ковеля, пробуйте з обох напрямків, в який бік буде більший рівень сигналу на тюнері, так і фіксуйте антену. Підгайці ближче, але в Ковелі передавач потужніший і антена його напевне вище знаходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому питаю. В іншій гілці була інформація, що потужний передавач Т2 повинні були поставити саме на КРЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, що тут сказати... Ти що, забув, в якій країні ми живемо ? )))

Там муть якась. Будували ніби державну телемережу, поки добудували, вона якимсь чином стала приватною, почались всякі там розборки хто кому за що і скільки винен (деталей не знаю, не моя парафія), в результаті вежа ніби і є, а толку як не було, так і нема. ) Поки туди перенесли кілька передавачів аналогового телебачення з 16-типоверхівки в центрі Луцька, а що буде далі, може хтось в курсі, то повідомить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А на КРЗ уже запустили потужний передавач? Думаю куди мені в Рожищі ту антену крутити? Луцьк, Ковель чи Підгайці?

Став на Ковель, в мене на Дубищах на Ковель стоїть, на підгайці в дощ сигнал пропадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...