Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Процессор AMD Athlon II X2 270 3.4GHz/2MB/2000MHz Gigabyte GA-780T-D3L 8 гб опори Відео уже єсть Asus PCI-E Radeon HD4850 1024Mb, 256bit, DDR3 (EAH4850/HTDI/1G)

а тобі цього що мало? Я взагалі на ноуті гамаю) Купувати щось більше заради танків не збираюсь)

Не правильно зрозуміли, це я хочу купити крім відеокарти. Зараз у мене пеньок 630 і 3 гб опори ця відяшка що вище. Вузьким місцем є проц, грузиться на 100% і бувають просідання.

Раджу брати зв_язку на базі сист логіки фірми Intel. В самого схожа відеокарта + бюджетний "сендібрідж" + 8 гб "опори". Ще переглянь оце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процессор AMD Athlon II X2 270 3.4GHz/2MB/2000MHz Gigabyte GA-780T-D3L 8 гб опори Відео уже єсть Asus PCI-E Radeon HD4850 1024Mb, 256bit, DDR3 (EAH4850/HTDI/1G)

а тобі цього що мало? Я взагалі на ноуті гамаю) Купувати щось більше заради танків не збираюсь)

Не правильно зрозуміли, це я хочу купити крім відеокарти. Зараз у мене пеньок 630 і 3 гб опори ця відяшка що вище. Вузьким місцем є проц, грузиться на 100% і бувають просідання.

http://www.overclock...g_i_fizika.html

Стаття про новий "рендер" в патчі 0.8.0. Ваша конфігурація потягне максимум середній рівень графіки... :0123:

А "вузьким місцем" в іграх завжди є відеокарта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Ваша конфігурація потягне максимум середній рівень графіки... :0123:

А "вузьким місцем" в іграх завжди є відеокарта.

1. Як Ви можете робити такі висновки, не знаючи розширення графіки з яким буде працювати дана конфігурація? :0157:

2. Ні, не завжди. (якраз, такий приклад наведений вижче: стара конфігурація kellax-а) :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так чекав премтанк в подарунок :), аж не знаю чи буду грати на ньому хочаб бій, бо в порівнянні з цьогорічним подарунком Тетрарх виглядає просто монстром :)

а так взагалі цікаві пропозиції - є на що потратити срібло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не правильно зрозуміли, це я хочу купити крім відеокарти. Зараз у мене пеньок 630 і 3 гб опори ця відяшка що вище. Вузьким місцем є проц, грузиться на 100% і бувають просідання.

просідання бувають лише у танках чи в робочому процесі системи?

Якщо критично то краще взяти більш надійний (дорожчий) процесор, опори хватить на дану відеокарту а материнку це вже від бажання (я б задумався над апгрейдом бж, не було озвучено якого об'єму)

На приведеному відео бородатий (Murazor) придбав собі такі конфігурації не лише для танків а і для стрімів по них (а це кушає набагато більше) , але з процесором я згідний. Intel5 буде чудово вписуватись під всі потреби ігор і з можливою заміною відеокарти з часом процесор буде всерівно актуальним )

як Вам новорічні пропозиції?

-15% це смішно, а ось кв5 + бонуси це вже виглядає смачніше) Прем 2 рівня це як печенька від ВГ на свята. Загалом нормальна адекватна акція, нічого супер подарункового не замічено МНОЮ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...бж, не було озвучено якого об'єму

:_39::_07::_36::0148:

На приведеному відео бородатий (Murazor) придбав собі такі конфігурації не лише для танків а і для стрімів по них

Відео "приведено" для розуміння "практичної" переваги процессорів Intel над AMD (в WOT). :_12::_04:

Змінено користувачем lerov
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасссіба містер "орфографічний словник" , що б ми без вас тут робили? :_07:

П.С. а ви не моя вчителька української мови за 6-9 класи? :0136: ну дуже схожі

П.П.С.

Ще мабуть валитесь зі стільця від таких жартів:)))

http://youtu.be/8Maj96x6tos

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отримав непереведену медальку

w400_3590ba6547aaf55821e8e958f3f4182e.jpg

ЗЫ та й *подробный отчет* в мене давно вже англiйський чомусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ та й *подробный отчет* в мене давно вже англiйський чомусь

те саме було, перестав "цветние сообщения после боя" , мені допомогло

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отримав непереведену медальку

ЗЫ та й *подробный отчет* в мене давно вже англiйський чомусь

Побільше модів постав)

Взагалі тюнінг WoT штука цікава, але дійсно корисні моди можна на пальцях порахувати. І то на одній руці. А ці годинники, заставки і т.д. - це все зайве.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене питання буде: на новий рік акція і знижки на танки будуть...якщо я хочу за період акції продати той танк на який знижка( куплений без неї) то ціна буде ж мізерна( навіть не 50% як звичайно)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так , ціна продажу буде 50% від діючої на даний момент

Так що продавай до акції

Змінено користувачем Mykola81
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так , ціна продажу буде 50% від діючої на даний момент

Так що продавай до акції

це нехорошо....я був так ELC AMX халявний отримав, за шо купив за то продав

виходить акція з на****ою))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ та й *подробный отчет* в мене давно вже англiйський чомусь

те саме було, перестав "цветние сообщения после боя" , мені допомогло

дякую,допомогло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так , ціна продажу буде 50% від діючої на даний момент

Так що продавай до акції

це нехорошо....я був так ELC AMX халявний отримав, за шо купив за то продав

виходить акція з на****ою))

Акція правильна . Купуй під час акції-- продавай після неї . І будеш при своїх :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще прикольну медальку заробив, жаль що бiй просрали, а також те, що тiльки зараз цю медальку ввели, вже б мав декiлька штук :)

w400_0b6cb102269f55821b44344ba16561d6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це нехорошо....я був так ELC AMX халявний отримав, за шо купив за то продав виходить акція з на****ою))

Ні, все нормально. На річницю WOT на 9-ті левели була знижка 50%, а я як раз Лору докачував, залишалось десь 25 тисяч досвіду... то мене аж тошнило від тої Лори в кінці, щоб встигнути спулити до акції, щоб по акції купити дещо інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставив топ пуху...і понеслось

давай мене нубасі критикувати типу дно і траляля...бо перезаряд аж 20 сек і його мочканули

post-19948-0-15806400-1356269022_thumb.j

post-19948-0-43978500-1356269024_thumb.j

post-19948-0-05760900-1356269042_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...