Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

а це вже цікавіше,дякую.Виходить,що Привєтбанк в курсі,і це з його косяків такі трабли.Як присікти ту Х%р..ю в маг ."Нива" на Рівненській? Дайте контакти служби підтримки.Просто в мене більше місяця була ця ж проблема(писав на форумі),забув.Вирішив заправити (нічого поруч з терміналів немає на р-ні) червонець.Знову киданули.Але є різниця -у Вас 200,у мене 10 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

zigorko,

Це проблема не тільки того терміналу. Друг закидав гроші біля "Зося".

0800500003

Через приват24 краще поповняти, сьогодні так робив, все швидко і без проблем + не виходячи з дому.

з.і. сьогодні ж людині картку поповняв, поклав 100 гривень, натиснув сплатити, хвилин 7 дивився то на обробку , то на повідомлення "ви ще тут?". І ні чека не отримав, нічого. Зразу зателефонував на гарячу лінію, сказали що гроші пройшли

Змінено користувачем Jl6owa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не розумію,бр-р-р... Я ж також через Приват заправляв.Чи вони є різні? (звичайні,24 і т.д.) Про "Ківі" і ежесними мовчу,там все чотко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не розумію,бр-р-р... Я ж також через Приват заправляв.Чи вони є різні? (звичайні,24 і т.д.) Про "Ківі" і ежесними мовчу,там все чотко.

Я про онлайн https://privat24.ua/

Змінено користувачем Jl6owa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я туплю.Ні,я з звичайними,стаціонарними терміналами воюю.

Кредитну карту можна застосовувати,чи тільки зарплатну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я туплю.Ні,я з звичайними,стаціонарними терміналами воюю.

Кредитну карту можна застосовувати,чи тільки зарплатну?

Та будь яку напевно) В мене їх там 2 : Студентська і Універсальна (Кредитка). Мене там реєстрували, як отримував картку.

Змінено користувачем Jl6owa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав по акціїї йолку. О, це щось )) Радянські 50-ки курять ))) Це просто море фану!

Але от одна запара :( Я буває третім ІСом не проббиваю йолку, мене ж всі валять (( І не стою дубнем наче... Чито не приловчився ще )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почекаю, що маньяк11 про арту скаже!!!

Для початку потрібно стати артоводом, таким як маньяк11. А артовод він знатний, так що його поради можуть бути тобі зовсім не корисні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почекаю, що маньяк11 про арту скаже!!!

Для початку потрібно стати артоводом, таким як маньяк11. А артовод він знатний, так що його поради можуть бути тобі зовсім не корисні.

Звідки такі висновки?

Це мені вирішувати, що для мене корисно, а що ні. :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав по акціїї йолку. О, це щось )) Радянські 50-ки курять ))) Це просто море фану!

Але от одна запара :( Я буває третім ІСом не проббиваю йолку, мене ж всі валять (( І не стою дубнем наче... Чито не приловчився ще )

я на ній як на винищувачі катався...з горки нальот прошив борт и вперся в нього, пушка не опускається щоб достати, а з другої сторони вже союзники розібрали...9 лвл лягають тільки так, не те що від т-50 чи т-50-2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Спірна табличка", тільки тре добавити, що "доходность" 25 000 для премів 5-го левела то при перемозі. У Миколи є такі танчики, він може сказати :), то що, купив якогось ?

Але Варгеймінг і хитрожопі :_07:, акція на знижки на покупку танків до 2 січня, а на слоти -50% тільки з 2-го січня :), сцуко, треба 2 слоти, але за повну вартість жаба давить, а як буде за половину вартості, то знову танки за повну будуть :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто тримаю такі танчики заради фану .

Хочете дешевого фармера --- беріть Суперперш .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбав по акціїї йолку. О, це щось )) Радянські 50-ки курять ))) Це просто море фану! Але от одна запара Я буває третім ІСом не проббиваю йолку, мене ж всі валять (( І не стою дубнем наче... Чито не приловчився ще )

моя методика гри на ній була такою: першу половину бою світити по можливості і добивати недобитків, потім можна і під'їхати комусь в корму вкинути 1-2 снаряди поки не звернув увагу, головне не стояти на місці, і при пострілі на ходу під'їжати як можна ближче до нього ібо розброс як ти зрозумів вельми великий) Мені вона нагадує етакі рицарські бої коли їдеш в лобову бахнеш на розворот і знову в лобову... Зате арту приємно мочити, в лоб можна притертись і мало в кого так опуститься ствол щоб по тобі попасти) В цілому машинка для фану дуже класна.

А от далі вже буде слоупок але з барабаном)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але Варгеймінг і хитрожопі :_07:, акція на знижки на покупку танків до 2 січня, а на слоти -50% тільки з 2-го січня :), сцуко, треба 2 слоти, але за повну вартість жаба давить, а як буде за половину вартості, то знову танки за повну будуть :_06:

Я ось техніку купив і чекаю 2-ого числа щоб навчити екіпаж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арта тільки для фану . Заробити не вийде .

СУ-8 непогано заробляє, хоча до КВ-1 далеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арта тільки для фану . Заробити не вийде .

СУ-8 непогано заробляє, хоча до КВ-1 далеко.

ми про преміумну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсумую вище сказане: За такі гроші фармер буде ніякий, оце буде дійсно гроші викинуті на вітер (хоч і не реальні)

Якщо хочеш дійсно фармити - розкошелся на прем 8 рівня, суперперш добре фармить і вартує 200 гривень якщо не помиляюсь, а так ти зараз візьмеш щось за 700 голди воно тобі швидко набридне бо фармити воно не буде і ти будеш шукати щось краще а воно буде вартувати більше ніж зараз.

Тому порада від мене - або ще підназбирай або не трать в пусту! Думаю з моєю думкою згідна більшість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУ-8 непогано заробляє, хоча до КВ-1 далеко.

скільки срібла КВ-1 в середньому приносить за перемогу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю що прем танки нижче 8 рівня пуста трата. коли доростаєш до 10 рівня, один-другий невдалий виїзд і на ремонти та боєприпаси в сотню влітаєш, а премчиком низького рівня скільки ту сотню відпрацьовувати - 3-6 боїв?

принаймі з тайп мені вдається тримати баланс витрат та прибутків, з легким приростом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, madkot, тут вже всі в один голос кричать - не купуй! не купуй! не купуй! :), але ж нема помилок краще повчальних, ніж свої :).

Скоро акція на слоти та екіпажі - користі з 750 голди там буде більше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені от що цікаво, з тих хто радить, є в когось дані танки? (крім миколи і маньяка)? :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...