Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Вирішив за допомогою подарункового танку викачати екіпаж для Т21. Але ось у чому біда - Т21 досліджений але не куплений, планував екіпаж взяти з М7 і перевчити з СТ->ЛТ, але при виборі ЛТ у випадаючому списку перенавчання танкіста з американських ЛТ є тільки цей акційний прем-танк і все. Питання: як пренавчити екіпаж заочно, тобто без наявності танку для цього екіпажу в ангарі?

Раніше це було доступно, купу разів перенавчав екіпажі наперед, до покупки танка, зараз у випадаючому списку кругом доступні лише перенавчання на ті танки, які вже є в ангарі.

Апдейт:

От як тут не виматюкатись на ВГ?

В версии 0.8.2. была убрана возможность переобучения экипажа на танки, которых нет в ангаре.

http://forum.worldoftanks.ru/index.php?/topic/641000-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BE%D0%B1%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D1%8D%D0%BA%D0%B8%D0%BF%D0%B0%D0%B6%D0%B0/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • Адміністратори

Перший бой...

Победа

Провинция 24 грудня 2012 р. 13:27:19

T1E6 Получено опыта: 1 994 (x2 за первую победу в день) Получено кредитов 11 593

Достижения в бою: <Бронебойщик>, <Стрелок>, Знак класcности <1 степень>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ-1С шикарний, але мені КВ-3/КВ-4 більше сподобались, ніж ІС. Так що тут питання в тому, куди збираєшся йти далі :)

якщо йти до кінця гілки, до ИС-4, то качати ИС-8 з паралельної все-одно прийдеться. гармата для 4-ки вчиться там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ-1С шикарний, але мені КВ-3/КВ-4 більше сподобались, ніж ІС. Так що тут питання в тому, куди збираєшся йти далі :)

якщо йти до кінця гілки, до ИС-4, то качати ИС-8 з паралельної все-одно прийдеться. гармата для 4-ки вчиться там.

А чим СТ-1 не вгодив для прокачки 122 мм M62-T2 на ньому ???? :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогоднi дурдом якийсь, двойний нi на чому зняти не можна, однi *зливи*

а я на Тетрархові в першому бою навіть воїна отримав - і на тому ВБР зрозумів, що стоїть до мене передом, і на наступні бої зробив ось так: :0166:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальна проблема що взяти для Фарма? :_29:

Бюджет 766 голда.

По акції вписуюсь : Т-25, Т14, RAM II, M4A3E4 ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я сумнівають що за такі гроші фарм в них буде такій як ти очікуєш :)

ну тоді КВ або\і КВ-1С :_06:

Актуальна проблема що взяти для Фарма? :_29:

Бюджет 766 голда.

По акції вписуюсь : Т-25, Т14, RAM II, M4A3E4 ???

Цікавить статистика від власників цих машин - наприклад баланс по сріблу за 10 боїв підряд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут мабудь виграє КВ-1 по фарму - бо рівень боїв менше :)

lerov, щас знижка 15% на СуперПерш, 6120 "золотішка", вийде десь 200 грн, буде тоді фарм

згідний на 150% - мєлкі танкі швидко надоїдають бо там фарм не дуже.... а 8 рівневі мають стабільно гарний фарм, в мене на КВ-5 боїв понад 1000 - і ще не надоїв і не жалкую... бо срібло реально льється річкою :)

на 5 рівневих прем танках без ПА будеш чистими мати 10-15К за виграний бій стабільно, інколи троха більше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить статистика від власників цих машин - наприклад баланс по сріблу за 10 боїв підряд?

саме цих немає, є Черчіль тогож рівня, думаю фармить однаково.

з премом за бій в середньому 15-20 чистими, більше треба добряче потанчити.

забув добавити, при перемозі.

ну, за 10 боїв 100 К буде.

на 5 рівневих танках без ПА будеш чистими мати 15-20К за виграний бій стабільно, інколи троха більше..

щоб мати це без ПА, треба нічьо так потанкувати :)

Змінено користувачем Fantom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, ну хош фармити - танкуй :)

але зараз з тими акціями +30 - +50% до заробітку на схожих звичайних танках, премтанкі 5 рівня троха не доцільні :)... а й не тількі зараз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, прийшла акція і 2,5 млн в трубу - куплено СУ-100М1, AC MLE 46, Т1 Хеві.

... І сервери вдруге за день лягли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, щас знижка 15% на СуперПерш, 6120 "золотішка", вийде десь 200 грн, буде тоді фарм :)

читайте уважно

Бюджет 766 голда.

200 грн :_09::_14: кровно зароблених :0018: на "пікселі" - "да не в жизні" :0148:

Змінено користувачем lerov
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальна проблема що взяти для Фарма? :_29:

Бюджет 766 голда.

По акції вписуюсь : Т-25, Т14, RAM II, M4A3E4 ???

По акції вписуюсь : Т-25, Т14, RAM II, M4A3E4 та 105 leFH18B2

???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

корочє, доцільності в цих премтанках для заробляння грошей нема.

Нну не "вжисть" так нє )), просто як варіант :)

ну якщо вже дуже кортить, то я б взяв Т-25 :)

Змінено користувачем Fantom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, до патча 0.8.2 при такому виборі я б виходив би з того яку націю і який тип танка збираюсь качати - якщо наприклад амер Ст - тоді або Рам-2 або М4А3Е4, і по аналогії з іншими, але оскільки прокачувати екіпаж на ще не куплений танк віднедавна не можна - тоді хз. Ну подивись ще в сторону 7 левела премів - там десь 100-120 гривень

200 грн кровно зароблених на "пікселі" - "да не в жизні"

порахуй скільки ти під час фарму на не-премах 5-6 левела витрачаєш грошей на електрику і тоді висновок напроситься сам по собі - тупо менше спалиш кіловат :)

Ну і якщо вже 20 гривень викидаєш, то і 200 - чому б ні?

Або зроби як Аrden - вступив в клан, сипанули голди - купив КВ-5 - свалив з клану :D

VadimM, головне порахуй економію - на душі відразу легше стане

Нудануда, але я збирав на Батігноль Чатільйон... з тими акціями хрєн коли назбираєш 6 млн - то Тапок з 212 купуєш за пів-ціни, то ще шось... а коли я буду мати першого повноцінного топа 10 левела? :g04:

ех...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і якщо вже 20 гривень викидаєш, то і 200 - чому б ні?

хто сказав що я вклав реальні гроші???

Гроші акційні -з літаків і інших конкурсів. Реальних за 2 роки викинуто - НУЛЬ.

з того яку націю і який тип танка збираюсь качати

Саме тому я не розглядаю Черчель ІІІ і Матильду ІV :0151:

P.S. Вступлю в клан ! (та хоч і в Булл :0126: )

Змінено користувачем lerov
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке сково не гармонійне.Без образ,ок?Вступають в гі... :) на правах ОФФ,нічого особистого!

Яке слово не гармонійне.Без образ,ок?Вступають в гі... :) на правах ОФФ,нічого особистого!

Сорі,з телефона пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko,

Сьогодні друг стикнувся з проблемою купівлі золота, як і в вас, поклав 200 грн на акаунт 30 золота прийшло. Як пояснили на гарячій лінії ПБ - в них якісь там проблеми, і гроші будуть йому в найближчому часі повернуті на картку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...