Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

давай мене нубасі критикувати типу дно і траляля...

помічав що багатьох зовсім не цікавить чому ти так робиш а не інакше, і завдяки чому потім команда виграє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А по суті 13-90 правий. Ти простояв весь пів бію а потім поїхав на добивання полутрупів і вирізання арти.

Холодильник красава, так далеко заїхав )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він правий з його колокольні, а те що я не хотів підставляти свій корпус під збиту Пантерою гуслю і плюхи від Холодильників, Буратоса і Ягра? Зберіг ХП під другу половину бою і перещолкав по одному, при чому серед недобитків там був лише Йолка на базі. А 13-90 десь на початку злився і почав у цьому звинувачувати всіх і вся і панікувати що перемогу провтикали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу по акції прем танчик купити 5-6 лвл

з вимог: норм динаміка та пуха, хороший дохід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт.

Ще раз наступив на ті ж граблі.Справа не в грошах,просто принципово.Як розрулювати? Чи,що зробити,щоб той "Термінал" забрали з "Ниви"?

Справа в тому,що в друге,(в попередній гілцівже відписувався на цю тему) вирішив заправити прем на день.Закинув 10 грн. і знову прийшла на мило та ж хєрня (вибачте на слові):

Здравствуйте!

Ваш платеж, поступивший 2012-12-23 16:37, успешно

обработан.

На ваш игровой счет зачислено 30 золота.

С уважением,

Команда World of Tanks

www.worldoftanks.ru

Мля,ну що за куйня????

Можливо,якось можна на "ПривєтБанк" вплинути? Чи що? Як розуміти? Термінал купюр не розрізняє,чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81 саме собою. Другий раз,і другий раз така ж лажа.Зазвичай іншими терміналами заправляю.А скільки,ще є "прихованих" (неБордівських) танкістів...

Просто -ПРИНЦИПОВО! А можливо той термінал і поповнення мобільного так само на&_У -є?

Ну немає ж воно так бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну є ж люди,які відповідають за термінал... Гроші заправляють,забирають і т.д. Як вказати/зауважити відповідальним людям на такий косяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився я на характеристики цього халявного танчика і скажу я вам шо це гавно з гавна. Який взагалі від нього толк? Хіба тільки те що дадуть халявний слот? Нема ні броні, ні точності, ні швидкості... Ппц!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився я на характеристики цього халявного танчика і скажу я вам шо це гавно з гавна. Який взагалі від нього толк? Хіба тільки те що дадуть халявний слот? Нема ні броні, ні точності, ні швидкості... Ппц!

Слот то тільки те, що більшості від нього і треба.

Задовбала шось мене ця постійна нестача кредитів. Куплю напевно я собі Супер Першинга і не буду паритись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, зазвичай при проплаті пише відсоток, якій забере банкомат, навіть після внесення 10 грн буде строка - "відсоток або комісія" та "до зарахування". Теоретично тобі до зарахування мало писати 1 грн.

На чекові завжди є телефон служби підтримкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa дякую.

Знову викинув чек,не глянувши.Але як так? Невже в різних терміналах одного і того ж банку,різні тарифи.В "Там-Тамі" без проблем,в "Ниві" на Рівненській,вже другий косяк підряд.

Думав нагуглити термінали,чи службу підтримки.Щось не виходить.Хтось знає куди звернутися? Наголошую,справа принципу,діло не в грошах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто юзав су 122-44 поділіться враженнями пліз. Планую прикупити - але поки вагаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лан.На днях,принципово,знову заправлю на 10-ку.Подивлюся на чек,на тарифи.Тоді і будемо "щось жувати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, не обовязково навіть закідати 10 грн. Коли введеш всі дані свої - все має бути написано на екрані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зайшов після профілактики зацинити новий танчик

Сподобався тим , що швидкий . Гармата 5-зарядна предтоп від попередньго танка . Коротше , буде жити в ангарі .

Відкрию секрет по майбутній глобальній війні . Скоро будуть змінені правила .

Тепер будуть сезони , тривалість невідома

Початок сезону всі будуть воювати на 1 рівнях і в середині сезону будуть доступні бої на 10 рівнях і так до завершення .

Дивлюся на свій ангар :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, а я теж передумав продавати - хай буде фан!

так це на ГК тепер будуть кожен день інший рівень воювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю , півсезону точно будуть 10 рівні .

А скільки буде сезон -- хз .

Якщо сезон 1 місяць , то десь 1-2 дні на рівень , виходить 9-18 днів на 1-9 рівні + 12-21 день на 10 рівень

Якщо сезон 3 місяці ( зима , весна , літо , осінь ) , то днів по 5 на 1-9 рівні і 45 днів на 10 рівні

Але інфою я не володію , ще просто мої здогадки .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбала шось мене ця постійна нестача кредитів. Куплю напевно я собі Супер Першинга і не буду паритись.

будеш будеш ))) в мене т34 е й прем арта, а 7 танкiв не купленi хоча вже прокачанi, приблизно 20млн бабала треба на все, а стiльки боiв, щоб на це все заробити, iздити на премi руки опускются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чотко лобом затанчив мій Тапок - в результаті медаль Бійота, Спартанєц. До стальної стіни не дотягнув.

shot07oio.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...