Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

Народ виникло таке питання. Я граю танки на старенькому ноуті. Коротко характеристики. Ноут тошиба, 2гб оперативки, 2 ядра по 1,6, відео інтегроване Інтел. танки граю на мінімальних налаштуваннях + стоїть програма WoTTweakerPlus.095, грати з такою графікою не дуже комфортно, але як вже є.

Є ще один комп'ютер стаціонарний. Інтел пентіум 4 3,0 гб, 2гб оперативи, відео 128мб Nvidia fx5500. Коли запускаю гру з цього пк шрифт у грі якийсь не зрозумілий (одні риски та палки) і коли я погоджуюся з правилами гри просто викидає на робочий стіл. З шрифтом проблема вирішується патчем, а ось з викиданням....

Скажіть реально запустити гру на пк ???

post-7779-0-81257100-1419967160_thumb.jp

post-7779-0-19456500-1419967304_thumb.jp

Змінено користувачем Andreyxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

може то вернутися? шось я скучився.

Мене досі тєрзають смутні сомнєнья, вже 1,5 роки. Але лінь встановлювати клієнт, та й відяшка слабувата.

тоді йде вибір класів ТТ чи СТ. і кожен сам находить, що його пре. + у кожного свій стиль гри, необхідно найти свою техніку, яка буде берегти крісло і нервову систему. P.S. СТ в основній своїй массі це "стадні" машини. але раджу спробувати, що це таке, коли 5-6 ст+лт залітають в тил і розбирають все, що шевелиться. так, в рандомі таке буває рідко, але це приносить массу задоволення. а заради цього ми і граємо ж в цю гру)

1 СТ, який беріг першу половину бою ХП, може затащити весь ендшпіль, але тут треба індивідуальне вміння, хитрість, інтуїція.

А ТТ - така собі вальяжна іграшка, аля "пастрєлять пад півко", завжди затикають очевидні напрямки і тому переважно пруть в лоб і атакують туди ж. Поведінка ТТ в ендшпілі більш передбачувана, він по всій карті кататись навряд буде. А саме цікаве в бою завжди наприкінці. Але стата на них зазвичай була в мене вищою, хоча СТ подобалися більше.

Змінено користувачем Vadimm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ виникло таке питання. Я граю танки на старенькому ноуті. Коротко характеристики. Ноут тошиба, 2гб оперативки, 2 ядра по 1,6, відео інтегроване Інтел. танки граю на мінімальних налаштуваннях + стоїть програма WoTTweakerPlus.095, грати з такою графікою не дуже комфортно, але як вже є.

Є ще один комп'ютер стаціонарний. Інтел пентіум 4 3,0 гб, 2гб оперативи, відео 128мб Nvidia fx5500. Коли запускаю гру з цього пк шрифт у грі якийсь не зрозумілий (одні риски та палки) і коли я погоджуюся з правилами гри просто викидає на робочий стіл. З шрифтом проблема вирішується патчем, а ось з викиданням....

Скажіть реально запустити гру на пк ???

А що заважає встановити шрифти і ще раз перевірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ виникло таке питання. Я граю танки на старенькому ноуті. Коротко характеристики. Ноут тошиба, 2гб оперативки, 2 ядра по 1,6, відео інтегроване Інтел. танки граю на мінімальних налаштуваннях + стоїть програма WoTTweakerPlus.095, грати з такою графікою не дуже комфортно, але як вже є.

Є ще один комп'ютер стаціонарний. Інтел пентіум 4 3,0 гб, 2гб оперативи, відео 128мб Nvidia fx5500. Коли запускаю гру з цього пк шрифт у грі якийсь не зрозумілий (одні риски та палки) і коли я погоджуюся з правилами гри просто викидає на робочий стіл. З шрифтом проблема вирішується патчем, а ось з викиданням....

Скажіть реально запустити гру на пк ???

А що заважає встановити шрифти і ще раз перевірити?

Шрифти я поставлю, а ось як вирішити проблему з вилітанням гри ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зіграв 4 боя на 54 і з них 3 майстра...

цей самий прикольний, хоч і програли:

ugqUN.th.jpg xPfkE.th.jpg oKvMN.th.jpg

заїхав ворогам в корму, старався як міг, помер останній, не рахуючи арту, а союзний лттб мене ще й матюкав на чому світ стоїть ))))))

Змінено користувачем Dimon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, яку пушку поставити на кв 1с ???

Змінено користувачем Andreyxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зіграв 4 боя на 54 і з них 3 майстра...

цей самий прикольний, хоч і програли:

ugqUN.th.jpg xPfkE.th.jpg oKvMN.th.jpg

заїхав ворогам в корму, старався як міг, помер останній, не рахуючи арту, а союзний лттб мене ще й матюкав на чому світ стоїть ))))))

останнім часом взагалі багато негативу в грі.. всі всіх криют ьматом.. раніше ніби таког оне було..

у мене була ситуація... я на ис3 з пінгом 600, маліновка, думав біля річки об"їхати... поки я їхав вся команда злилась) тупо вся.. і тут починається що ис 3.................. купа нехороших слів) від доброї половини команди) а як я сказав що чог овсі ви такі умнікі дохлі... так то взагалі срач такий почався)) якісь одні неадеквати в грі зібрались)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У когось танки пінгують ? У мене вже 3 день пінг 80-100 і інколи блимаэ червоним індикатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене 80-100 то норм тому хз. але те що викідує т оточно. мене тільки що кікнуло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dima4s, Ось рецепт збереження нервових клітин: налаштування - вимкнути бойовий чат.

Змінено користувачем VaLeRa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене 80-100 то норм тому хз. але те що викідує т оточно. мене тільки що кікнуло)

Мене не викідаэ з гри просто разів з 5 на 30 хв може подьоргати.

Як там нарахунок пушки на кв 1с ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я катаю з фугасницею , але я просто люблю фугаси . Тобі може не сподобатися .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Файний нік у М60(4-й зверху) з команди-супротивника. :)

post-2986-0-12872700-1420275912_thumb.jp

Він його змінив тижнів 2 назад =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ось останній бій)) танк дуже класний, але нажаль місця для нього в ангарі немає, надіюсь 103 буде негірший.

п.с гляньте реплей в кінці, думали все, захватять базу, но не тут то було, швидкість т32 не залишає нікому шансів)

post-9327-0-88226500-1420289483_thumb.jp

20150103_1425_usa-T32_53_japan.wotreplay

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затащив проти 4

Заполярье

Sherman III 18.0%

WN8: 4 615

EFF: 17 642

Урон: 1 682 5

9 365(x5) 465 30 847

«Костолом»

«Заговорённый»

«Бронебойщик»

«Защитник»

«Основной калибр»

«Непробиваемый»

«Стрелок»

«Боец»

«Огонь на поражение»

Знак классности «Мастер»

http://wotreplays.ru/site/4344304#zapolyar_e-enterprise-sherman_iii

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...