Перейти до змісту

WOT флуд , скриншоты , и патчи.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 9,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Цікаво чи можно подати жалобу на оце: Перший і Другий. Щось мені здається що не приймуть заявку.

пост #6007

як бачите написавши в службу підтримки скаргу. на ціх двох кланів змусили перейменуватися)) а хтось тут говорив що не допоможе)) мені зі служби написали що мої прохання розглянуть і виконають якщо вони співпадає з правилами гри. пощастило співпали :0165:

Змінено користувачем zusan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zusan, я теж подавав жалобу:

- перша відповідь: Здравствуйте.

Уважаемый пользователь, Ваша информация принята к сведению. Мы разберемся в данной ситуации.

- друга відповідь: Здравствуйте.

Уважаемый пользователь, к кланам "[MAYDN] АнтиМайдан" и "[ANMAD] Антимайдан. Вежливые люди." будут приняты меры в соответствии с Правилами игры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він ще й світить

Ага. Це я зробив раш по лісі, коли ніхто не захотів світити, всім було страшно, а в мене ж лоб твердий, головне цицьками розмахувати з боку в бік :)

ну і ось такий абсолютно середній бій, яких буває багато щодня.

vSP10.jpg

tz82u.jpg

нічого особливого, але фарм непоганий, навіть якби без према було. Так що, КВ-5 рулить!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він ще й світить

Ага. Це я зробив раш по лісі, коли ніхто не захотів світити, всім було страшно, а в мене ж лоб твердий, головне цицьками розмахувати з боку в бік :)

:_07: от артіст. а в мене ж уява....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кажуть арту порізали, post-6258-0-45091200-1400009376_thumb.jp а перед цим боєм теж набив 5100 домага правда без воїна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну респект картопляникам, вони і літаки зробили для онлайну тищ 10 максимум, то ще й HD клієнт зробили для мажорів. Мають багато вільного часу, бо гра ж літає і жодних проблем не має. мдя....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут без хд не на самому гіршому пк фпс рідко росте більше 60, а то дай ше хд клієнт... Знову 25? Ні, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого fps більше 60?

та напевно для того щоб в мегазарубах "з димом, пламенєм і руйнаціями" той фпс не провалювався до 10-15 (а це вже ой-ой-ой)

Змінено користувачем Demeter
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...