Перейти до змісту

А секс - он без любви возможен?


Oksik

Рекомендовані повідомлення

Пичалька это всё!!! А потом криминальные новости кишат сообщениями типа - 15 летний изнасиловал 12 летнюю и т.п. ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму класно написано, і що саме важливе - доступно.

доступно для чого ? щоб користуватись партнером як унiтазом ? Людина людину й так зараз за рiч мае, вбивае, викидае й калiчить без будь якого угризiння сумлiння, а тут цьому ще й вчать, що це е норма. Це нiфiга НЕ НОРМА, так таке е було й буде завжди, але дитину треба налаштовувати на краще, з оговорками, що бувае й таке час вiд часу, а не навпаки, трахайтесь як кролики, а любов то побiчний продукт, нафiг нiкому не потрiбний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму класно написано, і що саме важливе - доступно.

доступно для чого ? щоб користуватись партнером як унiтазом ? Людина людину й так зараз за рiч мае, вбивае, викидае й калiчить без будь якого угризiння сумлiння, а тут цьому ще й вчать, що це е норма. Це нiфiга НЕ НОРМА, так таке е було й буде завжди, але дитину треба налаштовувати на краще, з оговорками, що бувае й таке час вiд часу, а не навпаки, трахайтесь як кролики, а любов то побiчний продукт, нафiг нiкому не потрiбний

Абсолюно не згідний. НАщо виривати окремі фрази з контексту? Взагалі це посібник можливо навіть для батьків, як треба відповідати на незручні питання дітей. І пишуть там справжню істину, не треба цього пафосу і рвання волосся на грудях. Мій 8 річний брат знає про секс вже стільки, що в мене в самого очі на лоб лізуть, знає від дворових друзів, і знає не з кращого боку. Кращеб він в 13 років почитав таку книжку.І до речі там навпаки пише що секс без любові це не те. РАджу ще раз перечитати та вникнути в контекст .Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебя у самого дети есть? Хотел бы я услышать,как ты объясншь своему ребёнку :"...Занимать сексом совершенно необходимо для здоровья.... ......секс без любви.... Ну, как в туалет сходить....."... По-твоему это нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебя у самого дети есть? Хотел бы я услышать,как ты объясншь своему ребёнку :"...Занимать сексом совершенно необходимо для здоровья.... ......секс без любви.... Ну, как в туалет сходить....."... По-твоему это нормально?

Ну є чи не має - це вже особисте. На рахунок порівняння, погоджусь з вами, що з боку дорослих це виглядає дивно, але книжка то на дітей. Рано чи пізно приходить той пікантний момент коли дитя починає задавати такі запитання, і краще щоб відповідь вони почули від батьків ніж вулиці.Не варто дітей зомбувати всякими принцами на білому бентлі, так може промайнути і все життя в повній самоті. В житті не завжди буде грати музика, хай краще будуть готові до всього. Моя особиста думка яку нікому не навязую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормальна книжка для середньої школи. Перший розділ викладений в інтернет, я його продивився, не знайшов там нічого провокуючого.

Єдине, я б вікову категорію не 10-13, а 12-15 поставив би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівняти секс з туалетом - жесть.

Секс потрібен для здоров'я - вперше чую. Напевно чергова чиясь видумка. Хочуть спровокувати дітей на ранній секс. Ну і далі поступова деморалізація суспільства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морализаторы. Такое впечатление, что сами детьми никогда не были :)

Да ведь 90 процентов "противников_таких_книжек" и слова не скажут своим детям про секс и прочее ни до, не после, ни вместо прочтения. Сначала будет - "ещё рано, дитё оно", а позже услышат - "И что же тебе, родитель, про секс-то рассказать?" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морализаторы. Такое впечатление, что сами детьми никогда не были :)

Да ведь 90 процентов "противников_таких_книжек" и слова не скажут своим детям про секс и прочее ни до, не после, ни вместо прочтения. Сначала будет - "ещё рано, дитё оно", а позже услышат - "И что же тебе, родитель, про секс-то рассказать?" :)

так чим ця книжка вiд *вуличного* виховання вiдрiзняется крiм вiдсутностi матюкiв ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво,багатьом Бордівцям,як і мені зокрема,батькі казали:'Відвернися',або 'Вийди в іншу кімнату'! І нічого,без книжок якось осягнув тантра йогу :). Та й все в свій час було.Хоча тоді Тирнетів не було,не було звідки черпати натхнення і уяви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Держава вчила вищим догмам моралi, кому повезло, батьки пояснили фiзiологiчнi процеси, на противагу було *вуличне* виховання, де дiвчат вважають за тварин й лише засобом для задоволення власноi втiхи. Хто зробив правильнi висновки той й вирiс нормальною людиною, хто ж нi, то й зараз живе по вуличним законам зневаги до жiнок й iнших членiв суспiльства. Ця ж книжка на виховному рiвнi зпаплюжуе закони моралi пропогуючи *секс для здоровья* . До такого сексу молодь й сама доходить, треба прививати нормальнi суспiльнi вiдносини, а не казати, що мол нерозбiрливi статевi вiдносини й не дуже добрi, але для здоровья *пайдёт*. Так само й роздiлом вище про першу любов, зразу готують що мол то ОБОВЬЯЗКОВО пройде, й вiдповiдно нефiг до того серйозно вiдноситись, вiдповiдно якщо предмет кохання *не дае* то можна *шпiлитись* на сторонi. Чомусь все це нагадуе менi *план ЦРУ* про розвал СРСР, але ж вже розвалювати нiчого, займаемось самознищенням ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, але тільки я вважаю, що автори цієї книги деградовані уроди??? Як можна таке давати читати ДІТЯМ 10-13 років? Як можна так пояснювати дитині (саме дитині, бо в 10 років я особисто ще про машинки думав) що таке секс?

Зустрів би я десь цих авторів, заставив би жерти сторінку за сторінкою їхнє "творчєство" :0167::0104::0098::0121:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Держава вчила вищим догмам моралi

Да? Фиг там. В СССР секса просто НЕ БЫЛО. И всё. Пока он не сгнил и не начал разваливаться.

Да вот только не совсем всё так радужно было, как хотелось и думалось. Трахались те же самые 12-13-14-ти летние ушлёпки (и не очень) - просто об этом не принято было говорить, вот и всё. Неужели, такая фигня как "пионерлагерь" прошла мимо вас стороной и вы ничего не знали до n-летия? ;)

Меня тоже отворачивали, когда шла "сов.эротика" по ящику :) Но в то же время в доме было некоторое количество книг на "запретную" тематику. Для взрослых, конечно же, взрослыми фразами написанные, академическим стилем излагающие основы совокупления и механизм получения оргазма :)

И про влюблённости, про первые, там же было. И хотя оно не верилось тогда, что всё настолько банально и задурманено детстким восприятием - но всё было именно таким.

Проблема в том, что некоторых всё-таки удалось воспитать в духе "комуннистической ячейки общества", а как известно, переучивать состоявшегося человека - гиблое дело. Поэтому вот такое "идеологически-партийное" отношение к теме секса :)

Чтобы научить "нормальным отношениям", нужно учить - а не возмущённо писать об этом. Нормальное общество - это не такое, в котором нет секса до 16-18 лет. Нормальное - это когда дети видят родителей "в адеквате", позитивными, активными, не гробящими свою жизнь всякой хренью, интересующимися не только собственными игрушками; когда они могут доверять родителям и получать от них ответы (или хотя бы попытки ответа) на любые интересующие их вопросы. Да вот только доверие - это такая штука, которую нужно завоевать ещё в раннем детстве - до того, как личность уже наполовину сформировалась, что происходит ой как рано ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Держава вчила вищим догмам моралi

Да? Фиг там. В СССР секса просто НЕ БЫЛО.

Теж не привик передачi до кiнця дивитись ? Чи ти не знаеш повноi фрази ? Норми моралi це коли духовна близькiсть первинна, а секс вторинна, зараз чомусь в нас получается навпаки. Подiбна лiтература це поштовх до *сексуальноi* революцii, краiни де ця революцiя вiдбувала наiлися нею досхочу, якщо правда те що я читав, то СРСР в двадцятi роки також. Про довiру в сiмьi й таке iнше ти все вiрно написав, але до чого захищати цю вiдверто аморальну (особливо для дiтей 10-13р) писанину, менi не вiдомо. В любому випадку не скажу своiй дитинi що займатись сексом задля здоровья, це нормально, в життi бувае всяке, в цьому нiчого особливо страшного нема, але це НЕ НОРМАЛЬНО й це не повинно бути самоцiллю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это потребность организма, и любому ВЗРОСЛОМУ человеку заниматься сексом совершенно необходимо для здоровья.

Что во фразе не так? В чём подвох? :)

Детям внушается, что в пока отдалённом, но уже скором будущем не нужно зажиматься и прятаться в раковину, словно рак-отшельник. Секс это так же естественно, как и голод. Если хочется секса - нужно реализовывать свои желания, а не сублимировать, опираясь на т.н. мораль :) Это обычное явление и нечего делать из него нечто особенное и мегавозвышенное. Животный мир, например, не заморачивается на эту тему. Да, мы типа разумные, но что это меняет?

You and me baby ain't nothing like mammals so let's

Do it like they do on a Discovery Channel
;)

Вам не нужен секс? Организм не требует разрядки? Поздравляю, вы асексуал. Нечего стесняться, вы не одиноки, таких людей есть по миру :)

Вот только не нужно мне рассказывать, что кто-то обладает способностью контролировать желание заниматься сексом. Потому что задам вопрос - а какой рукой вы его контролируете? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є книги для батьків, як правильно пояснити дитині що таке секс, але видавати таку книжку для дітей з 10 р.... І в 10-13 років дитина сильно буде вдумуватись в прочитане, чи їй цікавіші будуть картинки в книжці чи практика в гіршому випадку. Так діти зараз дорослішають швидко і саме батьки повинні пояснити дитині, що це "і з чим його їдять" і ще раз повторюся я за книги для батьків як правильно піднести і розкрити , що таке секс дитині. Хочу я побачити щасливі обличчя батьків коли вони взнають, що їхня дитина живе статевим життям в 13 чи 11 років, ну це ж п.здєц.

Чи ви ursa думаєте, що всі 10-13-річні почитають і будуть чекати "недалекого будущего" щоб зайнятись сексом, і про статеве дозрівання -одна справа, коли воно починається, а інша коли закінчується (у дівчат в середньому у 16р. у хл. у 18) коли організм сформувався повністю для короче кажучи сексу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Секс, як задоволення фізіологічних потреб організму - цілком нормально. Зрозуміло, із обов'язковим використанням засобів контрацепції.

А на рахунок "розказати дітям "про це"" - краще вже я сам, а не якась книжечка. Хоча, з теперішнім розвитком інтернету, не впевнений що це буде новиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Животный мир, например, не заморачивается на эту тему. Да, мы типа разумные, но что это меняет?

А ты тоже заглядываешь каждой самке под хвост ,аки животное ? То что мы разумные , на мой взгляд очень многое меняет и в вопросах секса должна быть мораль , воспитание и выбор партнера не может быть случайным как выбор унитаза в момент потребности.

Я не хочу чтоб эту книжку прочла моя дочь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно адекватна стаття в книзі викликає таку бурю емоцій.

шкода(( довго нашому суспільству бути дикунам в питаннях сексу...

п.с. діти займаються ранім сексом, через відсутність батьківського виховання. у більшості сімей тема сексу табу, про неї не говорять.

ось діти й викручуються, як можуть))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось діти й викручуються, як можуть))

Можна подумати, що якщо в 14-16ть не переспиш з кимось (не розуміючи що? як? до чого? і, головне, для чого?) - то ходити неможливо, бо чухається))).

В мене хлопці. Але ось якось не дуже уявляю реакцію батьків, яким дівча прийде з книжкою і скаже, що вагітне (не знаючи хто ощасливив), бо ж всі унітази, якими користуєшся не запам"ятовуєш на вигляд). Контрацепцію не виключаю, але ж всяке буває, а мова йде про ранній вік.

Останнє речення теж нічого так.. Трахнулась з кимось і все - забула, бо, головне, що ти здорова. Жах. Якого ж милого осуджувати повій? Все ж для здоров"я - як книжка пише.

Та й навіть "видула кОли"... Я стараюсь своїх діток вчити правильно розмовляти. До них і при них розмовляю літературною. Важко, бо звикла суржиком. Але дуууже стараюсь. Але якщо в книзі (це ж істина останньої інстанції) написано видула, то як сказати дитині, що правильно буде - випила???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гадаю, сьогодні не стоїть уже питання: розмовляти з дитиною про секс чи ні. Звісно, що розмовляти.

І такою літературою сьогодні нікого не здивуєш. Але саме цей зразок показав, що якість цієї літератури буває різна.

Не раз чула оповіді про те, як хотілось сексу і було з ким нормально реалізувати, але по тому відчуття огиди і спустошення.

Здавалося б звичайне випорожнення, як вважає автор, а в душі кака.

Все те тлумачення швидше підходить для мастурбації, а не сексу.

Секс без любові можливий, але це не робить партнерів звичайними інструментами.

Тому не ставлюсь до сексу як до випорожнення і не хочу, щоб мої діти так ставились. Секс це кручє! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...