Перейти до змісту

Де купити Ecco?


Sirius-S1

Рекомендовані повідомлення

Де в Луцьку можна купити взуття фірми Ecco? Якщо в Луцьку немає, тоді порадьте, будь ласка, варіанти де є це добро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

watchout

пальоних Ecco зараз, не менше як Adidas

Раджу дивитись тут

http://intertop.ua/brands/ecco.html

Таке взуття купується не на один сезон, коли питання ребром - можна махнути і в столицю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Юванті Лігаспорт, ТопЦентр. у Варшавському на 2му поверсі

ага, там продають жалкі 3 моделі десятирічної давності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, Deemon, як думаєте, в Рівному нормальний магазин інтертопа чи краще відразу в Київ їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефончик магазину є, я думаю не проблема перезвонити і запитати про наявність\бронь по конкретних моделях\розмірах (в І-топі з цим був порядок, в режимі реального часу шукалось необхідне, рік назад - точно :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Юванті Лігаспорт, ТопЦентр. у Варшавському на 2му поверсі

ага, там продають жалкі 3 моделі десятирічної давності

На рахунок 3 моделі згідний, а про десятирічну давність - "ложь, пи.....жь и провокация". Був у магазинах Ессо у Варшаві і Мюнхені, ціни і моделі однакові, тільки там вибір більший, тому і купив(http://www.ecco.com/uk-UA/Ecco/Explore/Mens%20Collection/091154-51052?i=41) у Юванті і не парюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж купував свої ЕССО в Топ Центрі в Юванті. Ціна була в порівнянні з іншими трошки космос, але взуття - бомба.

П.С. Якщо надумаєте купувати в Топ Центрі - маю картку на знижку 10%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наших місцевих бариг ціна порівняно з Інтертопом дуже завищена. Я б радив тільки інтертоп. В Рівне маршруткою туди-назад зганяти і купити суттєво дешевше,як допомагати місцевим підприємцям будувати хатинку. І вибір там більший як в юванті,

Якщо точно визначились з моделлю взуття і розміром, замовити можна і по інтернету в Інтертопі, приїде новою поштою, отримаєте і розрахуєтесь при отриманні, як варіант. http://intertop.ua/delivery

СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ БЕСПЛАТНАЯ доставка ПО УКРАИНЕ*

3—9 декабря

(оплата наличными или платежной картой на сайте или при получении)

СКИДКА 5% НА ЛЮБОЙ ЗАКАЗ при оплате картой* на сайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Рівному нормальний магазин інтертопа чи краще відразу в Київ їхати?

Лучше сразу в Киев! Недавно был, сравнивал, так цены на порядок ниже чем в Луцке! Попробуйте зайти в новый супер-пупер... "Ocean Plaza", обалденный магазин и цены не плохие и ассортимент на уровне! Выходите на ст. метро Лыбедьская и он перед вами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в Луцьку можна купити взуття фірми Ecco? Якщо в Луцьку немає, тоді порадьте, будь ласка, варіанти де є це добро.

В Польше, на рождестенные скидки, :0151: ты будешь приятно удивлён разницой цен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львів. Живу у Львові, можу сказати де є магазини, пиши в приват.

За оперним колись був)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ecco в Юванті оптимальна ціна, або в Лігаспорті.

Правда щодо якості не ясно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене один кориш купує на базарі дешеве взуття і теж каже що воно невбиваєме, але тра врахувати що він і за хлібом машиною їздить.

я багато ходжу пішки і дорогущі ECCO куплені в Італії зносив на початку другого сезону - виявилося що дихаюча підошва не така вже й надійна.

зараз зупинився на Caterpillar - набагато краще і якісніше зроблені.. і головне без понтів.

А якщо все ж ECCO, то у Львові є їх фірмовий магазин на Городоцькій і парочка Інтертопів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Польше, на рождестенные скидки, :0151: ты будешь приятно удивлён разницой цен.

А наскільки великі знижки? І коли вони зазвичай починаються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Лігаспорті

Принаймні в Лігаспорті у Луцьку все дорожче в два, а то й три рази, ніж у Києві! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був минулого тижня в Рівному,зайшов в Інтертоп купить собі боти зимові Ековські,а втрапив на акцію по зимовим ботам Кларкс(900грн).Шиті у В'єтнамі,якість супер модель топова,класична.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...