Перейти до змісту

Ще раз про маркетингові медоди "волі" Луцьк, або ми заср..ем Вам під'їзд ...


datacopy

Рекомендовані повідомлення

Не знаю як вас, а мене вже достало засилля всяких недолугих маркетологів, які обклеюють під'їзди своїми наклейками з клеєм ПВА і пропозиціями конгфетки тузік.... Я думаю це біда скрізь. У свому під'їзді ми з "цим" постійно боримося, зробили ремонт тощо.

Багато всякого бачив... але так...

Але такий безпредел, вперше.... без слів, далі фото

дубль 1

post-1130-0-79333500-1354382172_thumb.jp

дубль 2

post-1130-0-01034100-1354382176_thumb.jp

дубль 3

post-1130-0-40579700-1354382184_thumb.jp

дубль 4

post-1130-0-33750900-1354382186_thumb.jp

і так далі по поверхах....

А якщо Ви ще не в курсе то контрольний-

post-1130-0-89690600-1354382178_thumb.jp

поближче

post-1130-0-70286700-1354382181_thumb.jp

апофігей!!!

ні, це не все... я подзвонив по номерочку (098)-2755497, висловив своє занепокоення нищенням під'їзду, але у відповідь почув: - ну й шо, тіпа іді отсюда мальчіг, щось ще про те що на свому обладнанні вони можуть чіпляти всЬо що завгодно....

В цілому, Воля - це поганий оператор, це неадекватний хамовитий персонал. Не користуйтеся послугами компанії Воля. А для російськомовного населення: Не пользуйтесь услугами компании Воля, Воля - это плохой оператор и неадекватный хамовитый персонал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть їм паперову тяганину. Надішліть паперову скаргу їм, у ЖЕК, відповідний відділ Міськради. Зберіть під ними підписи сусідів.

Принаймі, будуть змушені давати письмову відповідь. Запамятають, зайвий раз ваш підїзд оминатимуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ммм... обладнааня наше - будемо клеїть, під'їзд наш, будемо вирівнювати стіни, і пінкою зафігачити обладнання%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас в підї*зді теж саме, обклеєно де тільки можна, на дверях, стінах по 5шт на поверсі :0136:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо було б ОСББ - могли б на зборах визначити плату за поширення реклами у вашому під"їзді. А так - лише покомпасувати мізки зверненнями, на які вони зобов"язані дати офіційну відповідь. Якщо знайдуться наполегливі громадяни - можна це листування використати і для інших рішучиших дій. Але, в будь-якому разі переведення спілкування у паперову площину змусить "квартирантів" вашого підїзду задуматися.

А про псування їх майна навіть і не думайте. Це обладнання з"явилося у звязку з заявами мешканців на проведення кабельного ТВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як вас, а мене вже достало засилля всяких недолугих маркетологів, які обклеюють під'їзди своїми наклейками з клеєм ПВА і пропозиціями конгфетки тузік.... Я думаю це біда скрізь. У свому під'їзді ми з "цим" постійно боримося, зробили ремонт тощо.

Багато всякого бачив... але так...

Але такий безпредел, вперше.... без слів, далі фото

дубль 1

post-1130-0-79333500-1354382172_thumb.jp

дубль 2

post-1130-0-01034100-1354382176_thumb.jp

дубль 3

post-1130-0-40579700-1354382184_thumb.jp

дубль 4

post-1130-0-33750900-1354382186_thumb.jp

і так далі по поверхах....

А якщо Ви ще не в курсе то контрольний-

post-1130-0-89690600-1354382178_thumb.jp

поближче

post-1130-0-70286700-1354382181_thumb.jp

апофігей!!!

ні, це не все... я подзвонив по номерочку (098)-2755497, висловив своє занепокоення нищенням під'їзду, але у відповідь почув: - ну й шо, тіпа іді отсюда мальчіг, щось ще про те що на свому обладнанні вони можуть чіпляти всЬо що завгодно....

В цілому, Воля - це поганий оператор, це неадекватний хамовитий персонал. Не користуйтеся послугами компанії Воля. А для російськомовного населення: Не пользуйтесь услугами компании Воля, Воля - это плохой оператор и неадекватный хамовитый персонал.

А что домофона нету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо було б ОСББ - могли б на зборах визначити плату за поширення реклами у вашому під"їзді. А так - лише покомпасувати мізки зверненнями, на які вони зобов"язані дати офіційну відповідь. Якщо знайдуться наполегливі громадяни - можна це листування використати і для інших рішучиших дій. Але, в будь-якому разі переведення спілкування у паперову площину змусить "квартирантів" вашого підїзду задуматися.

А про псування їх майна навіть і не думайте. Це обладнання з"явилося у звязку з заявами мешканців на проведення кабельного ТВ.

Тобто "договір" на аверс - це й є заява? Але аверсу вже нема, договора не перепідписані - вне закона?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Компания Воля полностью прекратила телефонную поддержку абонентов. При попытке дозвониться на телефонные номера техподдержки робот рассказывает, что где-то ведутся ремонтные работы и кладет трубку.

Если абоненту нужно выяснить финансовые вопросы - он больше не может сделать это по телефону. Теперь нужно ехать в один из пунктов обслуживания абонентов.

Если абоненту нужна техническая помощь или подсказка - он больше не может получить ее по телефону. Теперь компания "Воля" контактирует с абонентами только через пункты обслуживания, которых очень мало и расположены они в неудобных местах. И неизвестно работают ли - ведь по телефону невозможно дозвониться и уточнить этот вопрос.

После того, как робот сбрасывает звонок абонента, через время он же перезванивает и предлагает оценить качество обслуживания и голосового меню. Если в этот момент бросить трубку - робот перезвонит еще раз. И будет перезванивать, пока не добьется оценки своих действий.

Такое впечатление, что службу поддержки компании "Воля" захватил компьютерный вирус. "Скайнет" в действии? Чтобы достичь такого эффекта ведь кто-то должен был запрограммировать такой алгоритм действий робота.

http://www.odessa.tv/newstkdetail/856/1050717445

http://www.tv.net.ua/news/communications/1050717445-kompaniya-volya-polnostyu-prekratila-telefonnuyu-podderzhku-abonentov.html

http://sat-port.info/forum/showpost.php?p=26828&postcount=509

і ще на багатьох форумах вісить це повідомлення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто "договір" на аверс - це й є заява? Але аверсу вже нема, договора не перепідписані - вне закона?!

Юридичні тонкощі вам зможе роз"яснити лише відповідний спеціаліст. Але проти вас буде немаленька компанія, яка у штаті має юриста і має можливість виставити проти вас юридичну команду.

Та я думаю, до "викурювання" оператора кабельного ТВ з під"їзду не дійде. Гіпотетично усі мешканці, хто зараз користується їх послугами, мають написати відмову і розірвати договори. Далі можна писати звернення про демонтуванння обладнання. Впевнений, що в підїзді знається щонайменше один, хто захоче лишити кабельне.

Тому ця ідея безперспективна. А от отримавши скаргу на засмічування, юрист оператора КТВ пишучи відповідь, популярно пояснить начальнику відділу реклами, що так робити не варто.

Ще раз вам рекомендую здійснити прецедент. Напишіть звернення зі скаргою:

- оператору кабельного ТВ, представники якого засмічують ваш під"їзд;

- ЖЕКу, він відповідає за стан під"їзду;

- відділ ЖКГ міської ради;

- пожежникам (на обладнання наклеюється папір, що може спричинити пожежу).

Кожна служба буде зобов"язана надати відповідь на ваше звернення і при цьому проситиме роз"яснення у оператора кабельного ТВ. От їм "весело" буде. Надовго засвоять урок. Можливо їм впаяють і невеликий штраф. Але завдяки преценденту багатьом "косооким" і "криворуким" поклейщикам реклами (в тому числі "жирафам", що клеють оголошення "зніму кваритиру") поза дошками оголошень відпаде бажання паскудити.

Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, це не все... я подзвонив по номерочку (098)-2755497, висловив своє занепокоення нищенням під'їзду, але у відповідь почув: - ну й шо, тіпа іді отсюда мальчіг, щось ще про те що на свому обладнанні вони можуть чіпляти всЬо що завгодно....

на скільки відомо - обладнання належить Аверсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо такі оголошення класифікуються як реклама, то можна звернутись в луцькрекламу (що реклама розміщена на неоплачених площах і не має домовленості з жеком або з тією ж луцькрекламою ). Тоді на них накладуть штраф і не маленький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ТС, тепер, після попередніх розмов, треба робити їхніми методами: подзвони туди і попередь, що бабки коло під'їзду попереджені що, якщо з'явиться студент-розклейщик, то вони повідомляють людям, які виходять і оперативно чистять йому рило заставляють робити ремонт під'їзду зжирати ті наклейки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є у під'їзді тітонька. Жиє на першому поверсі - вона тих "обклейщиків" гонить віником. Двері у під'їзд із кодовим замком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если Вы устали бороться со всевозможными политическими и рекламными объявлениями на стенах домов, магазинов, лифтов, торговых и остановочных павильонов, Вам поможет Антиклей!

После обработки поверхности Антиклеем любые наклеиваемые на нее объявления можно просто смахнуть рукой!

Антиклеем можно обрабатывать любые непористые поверхности (стекло, железо, керамическая плитка, фанера, камень, любые окрашенные поверхности).

Средство Антиклей прошло успешные испытания на ряде предприятий по обслуживанию линейных сооружений г. Москвы.

1 литра средства достаточно для обработки 10 м2 поверхности.

как вариянт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...