Перейти до змісту

Як я стоячи аплодував Tolik_lt


Plum

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні мав величезне задоволення бути присутнім в будинку культури на перегляді вистави "Йосиф Сліпий", поставленої аматорським колективом, одним з учасників якого є наш бордівчанин Tolik_lt. Вистава дуже сподобалась і, чесно кажучи, був вражений професійністю аматорського колективу. Дякую Толіку, який розповів про цю виставу, а також нашим бордівчанкам за компанію.

Толік, я знав, що ти талановита людина, і сьогодні в цьому переконався. Браво. Якщо буде нагода відвідати цю виставу ще раз, коли ти гратимеш іншу роль -- обов'язково нею скористаюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мав величезне задоволення бути присутнім в будинку культури на перегляді вистави "Йосиф Сліпий", поставленої аматорським колективом, одним з учасників якого є наш бордівчанин Tolik_lt. Вистава дуже сподобалась і, чесно кажучи, був вражений професійністю аматорського колективу. Дякую Толіку, який розповів про цю виставу, а також нашим бордівчанкам за компанію.

Толік, я знав, що ти талановита людина, і сьогодні в цьому переконався. Браво. Якщо буде нагода відвідати цю виставу ще раз, коли ти гратимеш іншу роль -- обов'язково нею скористаюсь :)

Підписуюсь під кожним словом!

Крім "стоячи аплодував" ще варто зазначити, що був момент у виставі, коли мало не просльозилась. Думаю, для акторів-аматорів викликати такі емоції - це круто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був момент у виставі, коли мало не просльозилась

а я чув, як хтось і носом шморгав... :)

дійсно, емоцій було багато і велика заслуга в цьому як акторів, так і авторів сценарію і режисерів, які також є учасниками цього колективу. І музика, і тексти, і ролі, і загальна атмосфера... хоча вистава і трагічна, але відчуття і переживання після неї дуже позитивні, добрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь, Толік сам детальніше розкаже :)

А це хіба секрет?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не секрет, але я не настільки обізнаний в деталях, можу в чомусь і помилитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П'єсу підготував і написав аматорський театр „Алатея" при храмі св. Василія Великого під керівництвом о. Августина Запоточного та п. Ірини Бурко.

(Луцьк 2012 р.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже гарні враженні від вистави і від вечора загалом :)

Була думка, чи варто йти в день, коли поминають голодомор. Але після вистави було відчуття, що саме так і треба було провести цей вечір. Релігійна тема так тісно переплетена з історією нашого народу.

Актори хоч і аматори, але думаю, в багатьох моментах були щирішими за професіоналів. Про гру Толіка так багато написав Вадим, що не знаю навіть, що додати. Приємно було спостерігати за ще одною гранню нашого бордівчанина.

І особливо мене розчулили діти на сцені, може тому, що декого з них я знаю. Так щиро і безпосередньо вміють тільки діти.

Дякую всім за цей настрій - і акторам, і бордівцям, що склали компанію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь, Толік сам детальніше розкаже :)

А це хіба секрет?

Та я це шморгала носом, я :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім "стоячи аплодував" ще варто зазначити, що був момент у виставі, коли мало не просльозилась.

А я на прем'єрі таки просльозилась і глядачі поруч мене також.

Молодці, гарна постановка, глибокий сюжет і гідна поваги особистість, про котру треба переповідати!

Сьогодні не змогла переглянути, але переконана, що було зворушливо.

А Толік виглядав дуже гармонійно в своїй ролі! Браво!

post-2742-0-50134600-1353782737_thumb.jp

post-2742-0-48192200-1353782750_thumb.jp

post-2742-0-78429000-1353782761_thumb.jp

post-2742-0-67113100-1353782767_thumb.jp

post-2742-0-85652300-1353782809_thumb.jp

post-2742-0-84486700-1353782816_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь, Толік сам детальніше розкаже :)

А це хіба секрет?

Та я це шморгала носом, я :_08:

Але цитату втулила не ту:)))))))

Ну, пробачте мені, я вже на фільм про Висоцького відволіклась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але цитату втулила не ту))))))

З тією теж нічого так вийшло :)

А де на фото Tolik_It?

downlobnb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збиралася з мамою йти тай не пішли ми. Почитала тему - прикро мені, що не побачила виставу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...