Перейти до змісту

Дневники современной женщины


mandarinela

Рекомендовані повідомлення

Дорогие женщины!Хотела бы пригласить в женскую группу психологического развития и опыта, кому это конечно интересно.

Темы, которые предлагаем на обсуждение:

1. Женские архетипы. Работа с образом.

2. Женское одиночество. Близость, любовь. Отношения в паре.

3.Длительные отношения.Проблемы брака.Жены и любовницы.

4.Сексуальность и женственность.

5.Успех в жизни современной женщины.Партнерство и подчинение.

6.Статус, имидж, бизнес в жизни женщины. Между домом и работой.

Мы встречаемся 1 раз в месяц, в выходной день. По вопросам участия пишите мне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

А по бордовски это называется здыбанка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы встречаемся не для того, чтобы обсуждать мужчин, мы их любим.А обсуждаем то, как мы позиционируем себя в этом мире, что делает нас слабыми, а что агрессивными, про то, что иногда заставляет нас прятаться, и про то, что дает нам расцветать. Это про грусть, сменяемую радостью, и про радость, которую догоняет грусть, про то, как мы позволяем с нами поступать, и про то, кого и как мы выбираем, про приобретения и потери, про теплоту и ненависть, вообщем про чувства, про жизнь, про нас - женщин...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы встречаемся не для того, чтобы обсуждать мужчин, мы их любим.А обсуждаем то, как мы позиционируем себя в этом мире, что делает нас слабыми, а что агрессивными, про то, что иногда заставляет нас прятаться, и про то, что дает нам расцветать. Это про грусть, сменяемую радостью, и про радость, которую догоняет грусть, про то, как мы позволяем с нами поступать, и про то, кого и как мы выбираем, про приобретения и потери, про теплоту и ненависть, вообщем про чувства, про жизнь, про нас...

Ми теж)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інфармациониє спонсори- Женскій журнал, Наталі, Ліза, Цвєти, коти і Ти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогие женщины!Хотела бы пригласить в женскую группу психологического развития и опыта, кому это, конечно, интересно.

Було. Не прижилось.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sincerely with Love 2 Zeuss, Tolik_It and Co.

Цікаво. Що змушує чоловіків займатися "низькоякісним троллінгом" в темі, присвяченній суто жіночим питанням? Виникає раптово питання, що в них, зважаючи на прескоренний рух до Європи, якось дуже інтенсивно прокидається гарні яскраві жіночі риси або їх болюче хвилює питання Як жити в парі зі своїм партнером?

Хм...Хлопці а ви б не хотіли потроллити в таких розділах як "Спорт, ПК, Ігри, Авто, екстремальний відпочинок" тощо... Повірте - це цікавіше... У будь якому разі там якось простимулються ваші Чоловічі первисні ознаки, якщо звісно ви розумієте про що йдеться. Але спробуйте - я вірю у Вас все вийде......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми завжди з інтересом читаєм, коли хто то начинає учить нас жить і розказувати куди нам іти і шо робити. низькоякісний троллінг у чисто жіночих темах гарантовано забезпечує увагу якої небудь свіжозареєстрованої настаящої женьщіни кошки з яскраво вираженими і простимульованими Жіночими первинними і вторинними ознаками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми завжди з інтересом читаєм, коли хто то начинає учить нас жить і розказувати куди нам іти і шо робити. низькоякісний троллінг у чисто жіночих темах гарантовано забезпечує увагу якої небудь свіжозареєстрованої настаящої женьщіни кошки з яскраво вираженими і простимульованими Жіночими первинними і вторинними ознаками

І все ж таки цікава ситуація. Автори топіка, я впевнена, повинні бути здивовані дізнавшись про тешо вся ця Жіноча тема зацікавила в першу чергу не жінок, а "чоловіка", який читає цю тему з інтересом, в пошуках настанов як йому жити і куди йому все ж таки піти з його життєвими позиціями. Tolik_It, йдіть троллити в чоловічі форуми.

Мені здається я хочь в одному з ваших питань на рахунок куди, Вам Толик_Ит піти допомагла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Повірте - це цікавіше...

Повірте, тролити жіночі теми такого характеру приносить більше задоволення чим.. шо там?.. "спорт, ігри, пк"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну просто ці всі буржуйські сєкти нашим жінкам ІМХО не підходять - у них психіка міцна і без того, загартована століттями в житті з наишими ж таки музчинами ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Славко +100

Зарубєжний консультант: - А ви не пробували обьяснить чоловіку, що ви тонка натура, що у вас є певні мрії, почуття та сподівання?

Жінка: -Та пробувала... вибив два зуба і забажав борщу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

catwoman, троль никогда не придет туда, где ему не предложат сочный кусочек для тролинга. А тут такая темка. Я не троль, но я бы и сама не прочь полакомиться. :)

пс: mandarinela, еще че-нибудь подкиньте. Осень. Скууучно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 odna, дуже вдячна Вам, що ви пояснили... Насправді в мене було дещо інше уявлення про троллінг в темах... Але я впевненна, що "чоловічий" троллінг в суто жіночих темах виглядає як якось дивно...Вам так не здається? Тому що досі не зрозуміла мотивація "чоловіків" які взагалі щукають щось для себе в таких темах... З такою позицією як у моїх "співрозмовників" в цій темі можно розповсюджувати своє ІМХО і в темах: Вишивання хрестиком, критичні дні тощо... Чоловік повинен завжди бути чоловіком, а не пдівчиною, що пліткує....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я впевненна, що "чоловічий" троллінг в суто жіночих темах виглядає як якось дивно...Вам так не здається?

По вашему, тролинг имеет пол?

Хотите женского тролинга? Ну... ладно. Нате: если я имею сиськи и гетеросексуальна, то это еще не значит, что мне интересно заниматься той ху"йней, что вы предлагаете...

Если б не "мужской" тролинг, в вашем "женском клубе" можно б было помереть с тоски...

Достаточно? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, заглянула я в эту тему, только то потому, что тут Толик с Дифото шарились. Думаю, если б не они, то мало б кто и заглянул. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...