Перейти до змісту

Дневники современной женщины


mandarinela

Рекомендовані повідомлення

catwoman, вам, тонкому психологу, показалось, что мы непременно хотим вам малину сломать. По моему, тут никто не сомневался, что вы группу соберете. Не в последнюю очередь, кстати, благодаря нашей болтовне.

пс: на Борде, кстати, свет клином не сошелся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

catwoman, створіть відповідну тему у відповідному розділі. Опишіть суть і принципи того, що ви збираєтеся робити / обговорювати.

Впевнений, щоякщо мова буде стосуватися жіночої гігієни "які прокладки і чим відрізняються і які краще поглинають" чи "який лак для волосся краще фіксує зачіску" товаришам "абипо3,14здеть" не буде про що говорити і вставити свої 5 копійок.

Ця ж тема одразу спонукала всіх до флуду та оффтопу. Напрошувалася на те, щоб поржать. Зазвичай народ ходить на пива / каву. Влаштовують борд-здибанки, щоб подібні теми обговорити. Хоча, чесно сказати, я дуже сумніваюся, що хтось буде своє особисте життя виносити на загал. Хай і в обмеженому колі. Це схоже на "Клуб Анонімних Алкоголіків"...

"Добрий день, я Горпина і мій чоловік мене б'є!" А післязавтра читайте у Волинських новинах " Жорстоке побитя Горпини її чоловіком!"

якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...