Перейти до змісту

Посоветуйте хорошего лора в Луцке?


usd1

Рекомендовані повідомлення

Спрашиваю для себя и не только, может кто знает хорошего лора в Луцке? Есть некоторые проблемы, хотелось бы их решить, А то чета не везет с лорами :) Выговский не особо помог, в своей поликлинике тоже. Говорят в областной неплохие в лоротделении, но как туда попасть??? Буду рад любым советам. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кобись Петро Юхимович, дитяча інфекційна лікарня на Шевченка, другий поверх, вхід з лівої сторони.

Лікар від Бога, свого часу стажувався в Америці, постійно удосконалюється. Шукає суто індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самими кращими справді вважають ЛОРів з обласної лікарні

але не знаю як вони з незнайомими дружать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорят в областной неплохие в лоротделении, но как туда попасть???

Ідете в реєстратуру обласної лікарні і просите, щоб на Вас завели карточку. Коштує ця послуга 15 грн. З цією карточкою Ви автоматично стаєте пацієнтом лікарні і йдете до лікаря, який Вам потрібен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потрібен вам Щурук Георгій Зіновійович або Щурук Олександр Зіновійович

імхо найкращі полюбе, но не знаю чи приймають в поліклініці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддерживаю lilechka, в областную поликлинику можно итак к лору попасть, но... очереди огромные + по-моему у каждого врача там только один раз в неделю прием. Я там выстояла в своё время... (не к лору правда).

Если Вы об областной больнице, то просто берите бахилы, снимайте верхнюю одежду и в лор-отделение в ординаторскую, проситесь к любому врачу. Я неоднократно пробовала так, выслушивали, помогали.

П.С. Недавно были проблемы с ушком, застудила слуховую трубку. Лечилась долго, 3 недели. Лечение из Дворца пионеров не помогло - это были антибиотики (уколы) + капли, плюнула пошла на прием в свою 1-ю поликлинику (запись правда там за неделю...), врач Хлопич: капли+ ходила на физ.процедуры как в детстве (тубус, увч) и помогло.

Удачи Вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй подойти во 2 поликлинику,там есть ЛОР Семенюк Роман

Обмотивуй пораду. Він був основним фігурантом в даній темі Лікарська помилка. Чи може він вже пити на роботі зав'язав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кобись Петро Юхимович, дитяча інфекційна лікарня на Шевченка, другий поверх, вхід з лівої сторони.

Лікар від Бога, свого часу стажувався в Америці, постійно удосконалюється. Шукає суто індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Може хтось знає до нього телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свого часу стажувався в Америці

правда все, окрім процитованого вище. Петро Юхимович не працював в Америці по спеціальності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...