Перейти до змісту

Лікарська помилка


Irochka

Рекомендовані повідомлення

Моя тітка пішла до лікаря ЛОРа в міську поліклініку на процедуру, після якої у неї миттєво заболіла голова та стало дуже зле. Лікар, дихаючи перегаром сказав, що це зараз минеться... але їй ставало все гірше... Наразі у лікарні. Стан задовільний... Набрякли дихальні шляхи. Загалом жах! Порадьте - що робити в даному випадку. Це не лікар - це якийсь потенційний вбивця! Коли наробили "шороху" і крику на всю лікарню, то вибіг завідуючий і пояснив, що цей лікар тільки приїхав з похорону... В мене не було слів. Що робити? Як правильно покарати цього "лікаря"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процедура была первый раз? Аллергия?

зараз поки невідомо що саме могло спричинити алергічну реакцію.... і чи це алергія взагалі.... процедура проводилась вперше... з метою профілактики загострення хронічного бронхіту мали вприснути в горло якийсь препарат, а натомість, швидше за все, переплутав.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз поки невідомо що саме могло спричинити алергічну реакцію.... і чи це алергія взагалі.... процедура проводилась вперше... з метою профілактики загострення хронічного бронхіту мали вприснути в горло якийсь препарат, а натомість, швидше за все, переплутав.....

Вот только не нужно делать поспешных выводов. Аллергия может быть на что угодно. Человеческий фактор тоже может присутствовать. И даже если не тот препарат - это в какой-то степени выявление аллергена.

В общем, ждите расследования сначала, а потом кидайтесь обвинениями.

P.S. Хотя у нас всегда так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правильно покарати цього "лікаря"?

Назвати його прізвище. Я здогадуюсь про кого мова. Зросту вище середнього, худорлявий,

трохи за 40-к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як правильно покарати цього "лікаря"?

Назвати його прізвище. Я здогадуюсь про кого мова. Зросту вище середнього, худорлявий,

трохи за 40-к.

угу. прізвища поки незнаю. завтра запитаю. цей самий лікар колись мені на звичану ангіну в картці написав - сифіліс.... в мене такі очі були, шо думала повилазять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топік почистив. Прохання до учасників утриматися від демонстрації цинізму і виняткового почуття гумору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дізналася деталі нп - замість 5% розчину цей горе-лікар використав 50%.... вбила б.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Irochka, будь ласка напишіть конкретно- яка маніпуляція проводилась, який розчин застосовувався і прізвище лікаря. Прізвище можна в приват. Без цих деталей подальша дискусія неможлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прізвище лікаря - Семенюк... процедура проводилась з медичним сріблом... його використовують, коли у діток зубки ріжуться, при хронічних гайморитах і т.п. лікар неправильно приготував розчин, виявилася занатдо сильна концентрація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прізвище лікаря - Семенюк...

Так і є. Роман Семенюк. Постійно бухає на робочому місті. Із за його помилки я чуть не зробив операції на гайморит, якого в мене небуло. Давно пора гнати його в три шиї з лікарні. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя особиста думка - треба збирати докази, свідчення, і писати скаргу в прокуратуру, облздороввідділ, мінохорони здоров'я. Але доказова база має бути беззаперечна. І чим більше фактів таких буде - тим вищі шанси, що прафесіанал вилетить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покарати лікаря в нашій країні не можливо а от налити йому солі то можливо...

от розказували в другій поліклініці лікар лор любить дуже шутити....

Наприклад пацієнтові колись сказав...а у вас рак горла.... а горло просто червоне..

Ну пацієнт цілу ніч не спав...а наступного дня виявилося що лікар перепив і трішки погаряився....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

вибачте за мої 5 копійок, але шутка про рак горла це жесть))), гнати його звідти однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще наші славні лікарі інколи полюбляють добряче підзаробити на людях - реальний випадок (лікаря цього потім добре прижали - то він розказав схему) - людина здає аналізи в одній лікарні, просто обстеження чи так для чогось. Через деякий час людині дзвонять і кажуть, що результати виявили якусь страшну хворобу (в основному - сифіліс ;)))) після чого пропонують терміново лягати в лікарню на лікування. Там "лікують" звичайним фізрозчином від неіснуючої хвороби при тому заробляючи непогані гроші. "Порядності" таких лікарів немає меж. Не говорю вже про операції в нетверезому стані ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прально, стріляти їх! А потім і самі повиздихуємо, бо ж РОЗУМНІ. Гандурас, чесс слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще наші славні лікарі інколи полюбляють добряче підзаробити на людях - реальний випадок (лікаря цього потім добре прижали - то він розказав схему) - людина здає аналізи в одній лікарні, просто обстеження чи так для чогось. Через деякий час людині дзвонять і кажуть, що результати виявили якусь страшну хворобу (в основному - сифіліс wink.gif))) після чого пропонують терміново лягати в лікарню на лікування. Там "лікують" звичайним фізрозчином від неіснуючої хвороби при тому заробляючи непогані гроші. "Порядності" таких лікарів немає меж. Не говорю вже про операції в нетверезому стані wink.gif

Важко не погодитись, що зараз в держаних лікувальних закладах лікарі зазвичай є халатними але намальована тобою схема тягне на організовану злочинність. Довести такі речі, при бажанні і за підтримки відповідних органів, що 2 пальці об асфальт. Строк впаяють чималий. З іншого боку в описаній тобою схемі задіяно дуже багато людей при не великій сумі доходів.

З.І. Надумано це усе. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко не погодитись, що зараз в держаних лікувальних закладах лікарі зазвичай є халатними але намальована тобою схема тягне на організовану злочинність. Довести такі речі, при бажанні і за підтримки відповідних органів, що 2 пальці об асфальт. Строк впаяють чималий. З іншого боку в описаній тобою схемі задіяно дуже багато людей при не великій сумі доходів.

З.І. Надумано це усе. ІМХО

надумано чи ні - доказувати не буду... і вірити чи ні також справа кожного... можу лише сказати, що цей випадок дійсно мав місце, і було звернення в прокуратуру. А людей задіяно не так і багато, та і доходи вони мали не такі вже і маленькі.

-------------------------------------

Прально, стріляти їх! А потім і самі повиздихуємо, бо ж РОЗУМНІ. Гандурас, чесс слово.

-------------------------------------

а взагалі я проти лікарів нічого не маю і також до них звертаюсь, коли хворію... як це не дивно, а? :D

мова ішла про деяких не зовсім порядних людей, але думаю таких вистачає і не тільки серед лікарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я радив би на Семенюка писати скаргу

сам на нього писав скаргу

звонили з лікарні просили вибачення

але хай його собі засунуть куда подальше

в мене діабет кожен рік комісію прохожу

людина не адекватна

любить випити

P.S моя точька зору може в когось і інша...

не напишете ви напише хтось інший лікар має знімати стрес чи як там воно в хронів називається поза роботою а не на робочому місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я 5 років по лікарням таскаюсь і скажу одне шо там одиниці віддані своїй справі коли стою в черзі і сахав в крові 25 так в середньому

а йому попарабану він пропускає Машу Пашу Колю Надю бо це його родичі їм важніше

а люди хай ждуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я 5 років по лікарням таскаюсь і скажу одне шо там одиниці віддані своїй справі коли стою в черзі і сахав в крові 25 так в середньому

а йому попарабану він пропускає Машу Пашу Колю Надю бо це його родичі їм важніше

а люди хай ждуть...

А де не так?

Візьми будь-яку професію водій маршрутки, продавець морозива, охоронець в барі, тощо.

Якщо кожен день бачити людські страждання і біль, то як не крути це накладе свій відбиток. Боряться з цим лікарі по різному ... і результати різні.

Я не намагаюсь виправдати лікарів, бо зтикався з цим і сам, не дивлячись на те, що родичі лікарі, тільки відбірний мат на пів відділення заставив забігати молодший медперсонал біля 70+річної бабусі яка блювала кров'ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Та йому взагалі тут все не подобається, все не так, може тут проблема не в форумі, а в користувачеві? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...