Перейти до змісту

Лікарська помилка


Irochka

Рекомендовані повідомлення

Та йому взагалі тут все не подобається, все не так, може тут проблема не в форумі, а в користувачеві? ;)

Не говори так. Не можна.

Якщо сказати, що проблема в ньому, то це наганяє депресію на хворих. :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стикався з тим Семенюком пару років назад... Вони (лори) ще в іншому кабінеті сиділи.... Так від нього коньячком тягнуло шо огого!

Минулого року трохи походив до Галицького... Лікував в нього горло-ніс (скаржився на кашель) пару місяців. Лікар висунув припущення, що причина кашлю в хворобах шлунку. Зробив гастроскопію - гастріт (до речі, ніколи не ходіть в дитячу поліклініку на Чорновола "кишку" ковтати - там лікарі тупо не розуміють що таке ендоскоп; дуже добре роблять гастроскопію в міській лікарні на 4-му поверсі). Сходив в обласну до Щурука (він ще років 12 назад моєму батьку операцію на носі робив). Він сказав так: якщо є кашель і немає температури, але є хвороби шлунка, то причина кашлю саме в хворому шлунку. Варто вилікувати шлунок і кашель мине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі про хвороби шлунку, довго я мучився з ізжогою, особливо в ночі коли знаходишся горизонтально кислоті легше переміщатись по стравоходу. Постійне подразнення стравоходу кислотою може викликати рак. На ніч ставив біля себе стакан з содою. Вичитав що їжа ділиться на кислотну і лужну. Лужними є сирі овочі і фрукти. 30 хв після їжі зїдаю 1-2 яблука і ніякої їзжогі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі про хвороби шлунку, довго я мучився з ізжогою, особливо в ночі коли знаходишся горизонтально кислоті легше переміщатись по стравоходу. Постійне подразнення стравоходу кислотою може викликати рак. На ніч ставив біля себе стакан з содою. Вичитав що їжа ділиться на кислотну і лужну. Лужними є сирі овочі і фрукти. 30 хв після їжі зїдаю 1-2 яблука і ніякої їзжогі.

Ухумс.

От тільки саме для цього перевіряють шлунковий сік на кислотність (підвищена/понижена).

Комусь яблуко може допомогти, а комусь ще більше нашкодити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна просто попробувати зїсти два яблука перед сном і подивитись що буде. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна просто попробувати зїсти два яблука перед сном і подивитись що буде. :)

А ще краще кусочок крейди ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спиться ж вам. Та й мені теж. Поділюсь досвідом.

Була і у мене проблема з лікарем. Кардіолог дитячої поліклініки призначила моїй доньці аспірин. Непростий, а американський. І коштував він (це було 4 роки тому) 140 грн.

Ну для рідної дитини нічого не шкода, і я, звісно, купила той аспірин прям у лікаря в кабінеті. Потім цей же кардіолог призначила ще вітаміни десь приблизно в таку ж ціну. І я знов у неї їх купила. Через кілька місяців аспірин той самий потрібно було купляти по-новій. А ще лікар сказала, що після нього вітаміни потрібно буде придбати, і знов таки в неї. І щось мені дуже ця історія подобатись не стала. Спитавши в сестри, яка працює фармацевтом, про диво-ліки, я дізналась, що цей американський аспірин у нас не ліцензований і не має права продаватись. Написала я тоді заяву в міський здороввідділ, вони мене направили до головного лікаря поліклініки. Та викликала кардіолога-комерсанта і при мені її поганила і заставила повернути гроші за останню ще не куплену, але замовлену банку ліків. Потім прийшов лист із здороввідділу в якому мені рекомендувалось відмовитись від того кардіолога і перейти до іншого. Я так і зробила. Воджу дитину до іншого лікаря, але не до того якого мені в листі рекомендували.

А карділогша із дитячої поліклініки, яка мені невідомі ліки продавала і далі працює. Зі мною при зустрічі не здоровається. І я теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна просто попробувати зїсти два яблука перед сном і подивитись що буде. :)

А ще краще кусочок крейди ;)

для чого ти це пишеш, ти врач напевно, хочеш щоб до тебе ходили міряти кислотність, я в тебе роботу забираю?.

Лужні продукти мають односторонню дію, вони зменшують кислотність, а не так як ти пишеш "яблука одному допоможуть а другому нашкодять", це жарена картопля, консервація і жарене мясо може нашкодити. Раціон має складати 2\3 лужна їжа і 1\3 кислотна.

Якщо в людини їзжога то вона це знає і так, їй не треба іти перевіряти кислотність і причина неправильне харчування.

Це так само якщо повністтю спустило колесо в машині, а на сервісі кажуть, "це не точно, потрібно на сервісі перевірити тиск, тільки тоді стане ясно чи воно спуститло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна просто попробувати зїсти два яблука перед сном і подивитись що буде. :)

А ще краще кусочок крейди ;)

для чого ти це пишеш, ти врач напевно, хочеш щоб до тебе ходили міряти кислотність, я в тебе роботу забираю?.

Склалося враження, що її в тебе забирають, а не в нього. Ти дав одну рекомендацію, він іншу не бачу в цьому причин для суперечки.

Якщо в людини їзжога то вона це знає і так, їй не треба іти перевіряти кислотність і причина неправильне харчування.

Я наприклад не знаю що таке ізжога,бо в мене її ніколи не було, може роз"ясниш як я мала б зрозуміти що в мене ізжога і від чого вона взялася, якби так трапилось, що вона в мене з"явилас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для чого ти це пишеш, ти врач напевно, хочеш щоб до тебе ходили міряти кислотність, я в тебе роботу забираю?.

Лужні продукти мають односторонню дію, вони зменшують кислотність, а не так як ти пишеш "яблука одному допоможуть а другому нашкодять", це жарена картопля, консервація і жарене мясо може нашкодити. Раціон має складати 2\3 лужна їжа і 1\3 кислотна.

Якщо в людини їзжога то вона це знає і так, їй не треба іти перевіряти кислотність і причина неправильне харчування.

Це так само якщо повністтю спустило колесо в машині, а на сервісі кажуть, "це не точно, потрібно на сервісі перевірити тиск, тільки тоді стане ясно чи воно спуститло.

Звичайно я лікар. Я ж дав адресу свого часного прийому - там знизу маленькими літерами :)

Приємно знати, що люди з ізжогою народжуються одразу з знаннями того, що їм не варто перевіряти шлунковий сік на кислотність. В моєму ж випадку ізжога (печія) набутий фактор, а відтак мені прийшлося звертатися до лікаря аби він порадив як лікуватися.

Щодо колеса то взагалі влучне порівняння. Я колись влетів в ямку на швидкості 140 ... губи диска повигинало, а ти б мабуть по звичці дірку шукав би? Нічого, що організм це зациклена система і прояви поганої роботи органів можуть давати самі неочікувані симптоми і ускладнення (це я ще до серіала Хаус збагнув). Та й медики 6 років вчаться не для того аби тільки благодійні внески приймати.

З.І. Про правильне харчування і якість продуктів в наш час взагалі писати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покарати лікаря в нашій країні не можливо а от налити йому солі то можливо...

от розказували в другій поліклініці лікар лор любить дуже шутити....

Наприклад пацієнтові колись сказав...а у вас рак горла.... а горло просто червоне..

Ну пацієнт цілу ніч не спав...а наступного дня виявилося що лікар перепив і трішки погаряився....

за таке і в суд можна подати, про відшкодування моральної шкоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...