Перейти до змісту

Допоможіть вибрати холодильник


Ruslyk

Рекомендовані повідомлення

Виникла потреба придбати новий холодильник, око припало до 2-х моделей.. Підкажіть будь-ласка на чому остановити свій вибір, а то я в цьому не дуже... Або ж порадьте іншу модель

Вот холодильникі

SNAIGE RF 360-1801A

http://price.ua/snaige/snaige_rf_360-1801a/catc594m83607.html

ATLANT XM-6021-031

http://store.atlant.ua/product-holodilnik_atlant_hm_6021-031-10122.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

В Атланті 2 компресори... Відповідно можна регулювати ремператури окремо в різних камерах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж вибирав недавно холодильник. Як на мене теж обирав би серед цих двох брендів у цьому ціновому діапазоні. Я зупинився на ATLANT XM-6020-031. Мені сподобалось що там 2 компрессориі 3 роки ї гарантії. На рік більше ніж в Snaige.

БУла спокуса купити Liebher однак пишуть відгуки, що в останніх моделях втікає холодоген.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Снайге. Компресор 1. Але морозилка завше повна, тому відключати її немає смислу. В холодильнику також завше щось є.

Та й клас "Електропотребления" в 2-компресорному нижчий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж вибирав недавно холодильник. Як на мене теж обирав би серед цих двох брендів у цьому ціновому діапазоні. Я зупинився на ATLANT XM-6020-031. Мені сподобалось що там 2 компрессориі 3 роки ї гарантії. На рік більше ніж в Snaige.

БУла спокуса купити Liebher однак пишуть відгуки, що в останніх моделях втікає холодоген.

ну зараз в атланта й акція 10років гарантії повної... вот і сиджу голову ламаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну зараз в атланта й акція 10років гарантії повної... вот і сиджу голову ламаю

Блін, а я купив 1 міс. назад і буде тільки 3 роки повної гарантії. Абыдно, да. Ну 10 років, я б взагалі не думав.

Єдиний мінус 2-ох компрессорів - майже постійно якийсь з 2-ох працює. Коли не зайду на кухню чую роботу копрессора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них там акція якась зараз, що 2023 року гарантія на всі холодильники http://atlant.ua/10_let_garantii/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну зараз в атланта й акція 10років гарантії повної... вот і сиджу голову ламаю

Блін, а я купив 1 міс. назад і буде тільки 3 роки повної гарантії. Абыдно, да. Ну 10 років, я б взагалі не думав.

Єдиний мінус 2-ох компрессорів - майже постійно якийсь з 2-ох працює. Коли не зайду на кухню чую роботу копрессора.

Я вибачаюсь, а не могли ви мені сказати чийого виробництва компресори в Атланта??? Бо колись то електролюкс були.. а зараз уявлення немаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вибачаюсь, а не могли ви мені сказати чийого виробництва компресори в Атланта??? Бо колись то електролюкс були.. а зараз уявлення немаю

Не цікавився. Гляну в дома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б перш за все звернув би увагу на тип охолодження камери динамічне чи статичне. Динамічне - вентилятор розганяє холод рівномірно по всій камері, але завітрює продукти які не знаходяться в незакритих ємностях чи пакетах, тому незахищені продукти швидко псуються або втрачають привабливий вигляд. Статичне - камера охолоджується за допомогою випаровувача, холод не так швидко і рівномірно розповсюджується по камері, але продукти можуть зберігатись у відкритих ємностях і при тому не псуються. Для себе б вибирав з статичним. Все решта справа смаку та інших вподобань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заглянь сюди, тут трошки писав про Атлант, хоча ы не точно такої моделі, але може все таки, зміниш свою думку про вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher та я не бачу щоб вони десь вказували який тип охолодженя в даних моделей...(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заглянь сюди, тут трошки писав про Атлант, хоча ы не точно такої моделі, але може все таки, зміниш свою думку про вибір.

Дуже дякую, за пораду... Значить братиму Атлант тай 10 років гарантії повної не завадить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher та я не бачу щоб вони десь вказували який тип охолодженя в даних моделей...(((

це можна побачити самому при огляді холодильника в магазині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав Атлант срібного кольору, 2 м, з морозильною камерою на 4 полиці. Єдиний мінус - постійно гуде, але це таке. Багато знайомих мають Атланти ніяких нарікань.

Коли купував, то ще дивився на Вірпули - на Варшавці є польської збірки. Кілька знайомих брали - дуже задоволені. Спеціалісти також радили Вірпул.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher та я не бачу щоб вони десь вказували який тип охолодженя в даних моделей...(((

В холодильниках воно називається крапельна система або no-frost. В обох цих холодильниках крапельна система розморожування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо берете холодильник з недорогого сегменту, то радив би ще звернути увагу на НОРД, нормальна якість, за помірні кошти. З власного досвдіду скажу, що кількість поломок з проданих мною холодильників низька (з приблизно 100 шт - 2 були в сервісі: 1-й з перебитим кабелем на 220, замінмили за 5 хв; 2-й мав напряг з компресором, полагодили за 1 робочий день). Гарантія 3 роки і до того нормальний і швидкий сервіс, вистачить подзвонити на гарячу лінію. З іншими недорогими виробниками справи не мав, тому порадити нічого не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо берете холодильник з недорогого сегменту, то радив би ще звернути увагу на НОРД, нормальна якість, за помірні кошти. З власного досвдіду скажу, що кількість поломок з проданих мною холодильників низька (з приблизно 100 шт - 2 були в сервісі: 1-й з перебитим кабелем на 220, замінмили за 5 хв; 2-й мав напряг з компресором, полагодили за 1 робочий день). Гарантія 3 роки і до того нормальний і швидкий сервіс, вистачить подзвонити на гарячу лінію. З іншими недорогими виробниками справи не мав, тому порадити нічого не можу.

На рахунок норда ви мене зацікавили... треба приглянутись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп, так норди це ж донецьк.... наскільки я знаю вони раніше дуже часто горіли... стрьомно трохі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

атланта й акція 10років гарантії повної... вот і сиджу голову ламаю

Що тут думати, якщо дійсно 10 років повної гарантії, то тут немає що думати. Це ж фактично на весь термін служби холодильника повна гарантія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба уточнити у продавців - 10 років повної гарантії чи гарантійного сервісу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С 01 ноября по 31 декабря 2012 года при покупке холодильника – 10 лет полной гарантии в подарок!
http://board.lutsk.ua/topic/123140-dopomozht-vibrati-holodilnik/#entry1052716095
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД.

3.1. Повна гарантія на холодильник ТМ «АТЛАНТ» на 10 років.

Під повною гарантією мається на увазі – отримання Учасником Акції гарантійного квитку у вигляді стікеру, що підтверджує період часу, який становить 10 років протягом якого виробник, або його представник в Україні, зобов'язується виконувати гарантійні зобов’язання.

При цьому повна гарантія складається з двох строків: перші 3 роки гарантійного строку, що безпосередньо надається при купівлі холодильника в торговельних мережах продажу побутової техніки торгової марки «АТЛАНТ» та подальші 7 років, що надається у разі придбання холодильника в період проведення Акції.

3.2. Повна гарантія, що зазначена умовами цих Правил (тобто протягом 7 років повної гарантії) не здійснюється у разі придбання холодильника не в період проведення Акції. Відповідно до цього сервісний центр уповноважений здійснювати перевірку наявності цих підстав та у разі невідповідності відмовити у проведенні гарантійного ремонту і усунення

несправності у його роботі.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «АТЛАНТ- 10 РОКІВ ПОВНОЇ

ГАРАНТІЇ»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1. Організатором Акції «АТЛАНТ –10 років повної гарантії!», надалі іменується – «Акція», є Закрите акціонерне товариство «АТЛАНТ», яке розташоване за адресою: 220035, Білорусь, м. Мінськ, пр-т Переможців, 61.

Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Ай Кью Медіа», яке зареєстроване за адресою: 03113, м. Київ, пр. Перемоги 68/1, оф. 62.

Технічним Провайдером є Товариство з обмеженою відповідальністю «Нікіта Мобайл Україна», яке зареєстроване за адресою: Київська область, 08200, м. Ірпінь, вул. 3-гоІнтернаціоналу, 105-б, оф. 204.

1.2. Взяти участь в Акції мають право всі дієздатні, повнолітні фізичні особи, громадяниУкраїни, які постійно проживають на території України, надалі іменуються – “Учасники”.

1.3. Термін проведення Акції – з 00 годин 01 хвилини 01 листопада 2012 року по 23 години 59 хвилин 31 грудня 2012 року. Акція проводиться по всій території України в торговельних мережах продажу побутової техніки торгової марки «АТЛАНТ».

1.4. Акція є визначенням учасників, які отримують повну десятирічну гарантію на придбану техніку.

1.5. Метою проведення Акції є підвищення популярності продукції від ТМ «АТЛАНТ», привернення уваги споживачів до переваг продукції та стимулювання споживачів до її придбання.

1.6. Ця Акція розрахована на необмежене коло Учасників фізичних осіб, без персоніфікації отримувача.

Увага!

Ця Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу, чи конкурсом, алише проводиться з рекламною метою.

Увага!

Факт реєстрації серійного номеру акційної продукції ТМ «АТЛАНТ» означає, що Учасникознайомився, а також повністю і безумовно погодився з усіма умовами і Правилами Акції а також надав згоди на надання своїх персональних даних (тобто обробку своїх персональних даних та/або надання володільцю бази персональних даних дозволу на їх обробку). А також

Учасник підтверджує, що надана згода є безстроковою.

Виконавець Акції гарантує відповідність умов збору, зберігання, конфіденційності і обробки персональних даних чинному в Україні законодавству у галузі захисту персональних даних.

2. ЗМІСТ АКЦІЇ.

2.1. Акційною продукцією є всі холодильники ТМ «АТЛАНТ», що продаються на території проведення Акції у визначений період акції.

У разі придбання холодильника не в період проведення Акції він не вважається Акційною продукцією.

2.2. Увага!

Морозильні камери, торгово-промислове обладнання та пральні машини не є акційною продукцією.

2.3. Учасниками Акції є покупці акційної продукції ТМ “АТЛАНТ”, які протягом терміну проведення Акції, придбають Акційну продукцію та зареєструють її унікальний серійний номер, який зазначений на Акційній продукції*. Реєстрація серійного номеру відбувається шляхом надсилання його в SMS-повідомленні** на короткий номер 8880.

*Серійний номер зазначається в гарантійному талоні та всередині холодильника.

**Пропозиція дійсна для абонентів всіх національних GSM-операторів України. Вартість 1 SMS на номер 8880 – для абонентів ПрАТ «МТС Україна» – 0,60 грн., для абонентів ПрАТ «Київстар» – 0,50 грн., для абонентів ТОВ «Астеліт» – 0,59 грн. з урахуванням ПДВ.

Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Технічний провайдер: ТОВ «Нікіта Мобайл Україна», тел.: 044 461 07 30.

2.3.1. У випадку реєстрації дійсного серійного номера в SMS-повідомленні, учасник Акції отримує у відповідь вхідне SMS-повідомлення про отримання десятирічної гарантії. В якості ідентифікатора учасника виступає номер мобільного телефону, з якого було надіслано вихідне SMS з серійним номером, та який було зареєстровано системою SMS-інформування.

Ідентифікаторами SMS-повідомлень є серійні номери. Серійний номер, зазначений в SMS реєструється лише один раз. Унікальним коректним SMS-повідомленням є таке повідомлення, яке містить лише один не використаний серійний номер.

3. ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД.

3.1. Повна гарантія на холодильник ТМ «АТЛАНТ» на 10 років.

Під повною гарантією мається на увазі – отримання Учасником Акції гарантійного квитку у вигляді стікеру, що підтверджує період часу, який становить 10 років протягом якого виробник, або його представник в Україні, зобов'язується виконувати гарантійні зобов’язання.

При цьому повна гарантія складається з двох строків: перші 3 роки гарантійного строку, що безпосередньо надається при купівлі холодильника в торговельних мережах продажу побутової техніки торгової марки «АТЛАНТ» та подальші 7 років, що надається у разі придбання холодильника в період проведення Акції.

3.2. Повна гарантія, що зазначена умовами цих Правил (тобто протягом 7 років повної гарантії) не здійснюється у разі придбання холодильника не в період проведення Акції.

Відповідно до цього сервісний центр уповноважений здійснювати перевірку наявності цих підстав та у разі невідповідності відмовити у проведенні гарантійного ремонту і усунення несправності у його роботі.

4. УМОВИ ТА ПОРЯДОК ОДЕРЖАННЯ ПОДАРУНКІВ.

4.1. Особи, які мають право отримати Подарунки, визначено в п. 1.2., 2.2., 2.3 цих Правил і вважаються Учасниками Акції.

4.2. Всі учасники Акції, які придбали акційну продукцію протягом строку проведення акції, та зареєстрували серійні номери придбаної Акційної продукції, здобувають подарунок, який зазначений в п. 3.1 цих Правил.

4.2.1. Про право одержання Подарунка, учасники повідомляються за допомогою SMS-повідомлення на контактний номер власника Подарунка. Дану інформацію також за номером телефону гарячої лінії, який вказано в п. 5.6. цих Правил.

4.2.2. Для одержання Подарунка що вказаний в п. 3.1, Переможець, протягом семи днів після отримання SMS з повідомленням про виграш, зобов’язаний надати Виконавцеві скан-копію оригіналу чека про придбання Акційної продукції в період проведення акції та скан-копію оригіналу гарантійного талона, а також свою поштову адресу та П. І. Б для оформлення поштового відправлення.

Детально про умови одержання подарунка можна дізнатись за телефоном гарячої лінії, який вказаний в п. 5.6. цих Правил або відправивши запит на наступний e-mail – [email protected]

4.2.3. Передача переможцям Подарунків, що вказані в п. 3.1 здійснюється шляхом відправки рекомендованого листа Укрпоштою. Відправка подарунка оплачується організатором Акції.

Укрпошта надсилає на поштову адресу Переможця повідомлення про надходження листа на адресу поштового відділення. Переможцеві потрібно самостійно забрати подарунок в Укрпошті, пред’явивши повідомлення та паспорт громадянина України.

4.3. Організатор має повне право відмовити в наданні Подарунку у випадку ненадання протягом семи днів після отримання SMS з повідомленням про виграш скан-копії оригіналу чека про придбання Акційної продукції в період проведення акції та скан-копії оригіналу гарантійного талона, поштової адреси та П. І. Б., а також при недотриманні переможцем інших положень цих Правил та діючого законодавства України.

4.4. Організатор не несе відповідальності з приводу будь-яких суперечок та спорів щодо права власності на Подарунки.

4.5. Організатор Акції залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками/переможцями, за винятком випадків, вказаних в цих Правилах.

4.6. У випадку, якщо Переможець за певними причинами, не залежними від Організатора, не отримав Подарунок (в т.ч. неотримання його у поштовому відділенні відповідно до абз. 2 п. 4.2.5 цих Правил), він не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.

4.7. Організатор не несе відповідальності за виконання зобов’язання щодо здійснення повної гарантії у разі виявлення даних, що холодильник придбаний не в період проведення Акції та вважається Акційною продукцією .

5. ІНШІ УМОВИ.

5.1. У випадку, якщо з одного телефонного номеру надіслано 3 (три) неіснуючі коди поспіль, даний телефонний номер блокується (не може приймати участі в акції).

5.2. Організатор Акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації він буде дотримуватися усіх положень чинного законодавства України щодо нерозголошення особистої інформації, окрім випадків передбачених цими Правилами.

5.3. Організатор залишає за собою право використовувати номери мобільних телефонів Учасників, які будуть зібрані за час проведення Акції у власних маркетингових цілях без отримання додаткової згоди Учасників. Також, беручи участь у Акції, кожен Учасник дає згоду на отримання SMS-повідомлень на номер його мобільного телефону новин та інших

інформаційних повідомлень від Організатора у майбутньому.

5.4. Ці Правила Акції розміщуються на Інтернет-сайті www.atlant.ua

5.5. Організатор та Виконавець залишають за собою право вносити зміни в ці Правила з обов’язковим їх розміщенням на Інтернет-сайті www.atlant.ua

5.6. Детально про умови Акції можна дізнатись за телефоном гарячої лінії 0-800-508-887. Всі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні.

5.7. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за некоректну роботу обладнання зв’язку.

5.8. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції.

5.9. Організатор не несе відповідальності за достовірність наданої Учасниками інформації щодо контактів з ними.

Детальніше про умови та місце проведення акції дізнайся за телефоном 0-800-508-887 або на сайті www.atlant.ua в офіційних умовах акції. Всі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні. В Акції можуть брати участь тільки громадяни України, яким вже виповнилося 18 років. Акція триває з 01 листопада до 31 грудня 2012 р. на території України в торговельних мережах продажу побутової техніки торгової марки «АТЛАНТ».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...