Перейти до змісту

Власний бізнес!


vanus

Скільки шляху я пройшов?  

35 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Було б добре хто б не голосував розповів би щось цікаве про фах чи то свій чи то омріяний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо мені робити?

1) Я маю власний бізнес

2) працюю у філіалі всеукраїнської корпорації

3) закінчую університет

ги-и-и

от халепа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от я вчусь на міжнародних відносинах, і планую в подальшому працювати за спеціальністю. Але для цього прийдеться переїжджати в Києв, що не дуже то мені подобається. І ще не відомо як пройдуть вибори... І взагалі, що станеться через 3 роки з нашою владою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,Jan 16 2006, 19:01]А що таке "Києв"?

А шо значить шо таке Києв? Кварк якшо ти рішив до*****сь то того шо я не написав Київ, то счасливої дороги.... Сам знаєш куда. Краще тут би написав чого ти хочеш досягти в плані кар'єри, а не займатись тупняком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що таке до*****сь, счасливої ;-)

народ давайте трохи ніжніше ставитись один до одного, ми ж не дикуни.

Я будівельник (дорожник), мрію про такі дороги як в америці і не знаю що легше здійсниться або я в америку переїду або дороги такі в нас побудують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що таке до*****сь, счасливої ;-)

народ давайте трохи ніжніше ставитись один до одного, ми ж не дикуни.

Я будівельник (дорожник), мрію про такі дороги як в америці і не знаю що легше здійсниться або я в америку переїду або дороги такі в нас побудують.

а знаеш почему у американцев такие дороги?

потому что им мафия помогает...

а знаеш почему им мафия помогает?

потому что они (мафия) трупы под асфальт закатывают.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропихаємо рекламну компанію під слоганом : "побудуємо дорогу в Америку або закатай свого ворога під асфальт!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Vanus

От на рахунок доріг дуже цікаво чи шось реально поміняється колись, чи і так все залишиться як було. Тобто погані дороги, ями такі шо тітани б'ються, і все таке. Чув просто шо в бюджеті 2006 року ремонтом доріг планують серйозно зайнятись. Сорі за флуд, просто мене дуже турбує це питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що таке до*****сь, счасливої ;-)

народ давайте трохи ніжніше ставитись один до одного, ми ж не дикуни.

Я будівельник (дорожник), мрію про такі дороги як в америці і не знаю що легше здійсниться або я в америку переїду або дороги такі в нас побудують.

<{POST_SNAPBACK}>

Ванус.. я пропоную взагалі статтю тобі написати.. мол чому і чого не вистачає...

як ти на це все дивишся.. бо тема цікаваАА!!!!..

я маю всі категорії водійський прав..але ДОРОГИ! це зЛО! взагалі не розумію як в нас можуть бути завзяті автомобілісти.. це мабуть більше садомазо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це садомазо для машини :) яку жалко. В нас напевно крім джипів нормально нема на чом їздити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отошли от темы...

я - студент (маркетолог)

наверное карьерист. работаю с 16 лет.

в будущем хочу работать только на себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работаю на себя и даю работу еще двум людям. Но я не причислил бы себя к первому пункту, т.к. налогов не плачу (вот гад, да?), да и вообще бизнесменом себя не считаю...

У нас вообще все кто ни попадя любят себя называть то бизнесменами, то предпринимателями, а когда докопаешься до сути, становится как минимум смешно...

Есть у меня пара знакомых "предпринимателей". В основном - бывшие одноклассники, уже успевшие кой-чего достигнуть (хотя могли бы и большего, ИМХО). Так вот мне смешно называть ИХ бизнесменами... :)

И в то же время есть 2 знакомых бизнесмена, миллионера, которые, понятно дело, это не афишируют и не особо распространяются на эту тему... :)

P.S. СКРОМНО считаю, что достиг очень немалого, если принимать во внимание мой возраст. А собственный СЕРЬЕЗНЫЙ бизнес... Это со временем приложится. Главное - не языком трепаться, а РАБОТАТЬ.

P.P.S. Кстати, взвесив все за и против и подавив все внутренние амбиции, проголосовал за последний пункт... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сплачую всі податки. ну мінімум 2ох пенсіонерів в місяць утримую. деколи 3ох. як гляну в графу "утримано" в розр.корінці - спочатку давить маленька національна тварюка, але нічого, потім проходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ванус.. я пропоную взагалі статтю тобі написати.. мол чому і чого не вистачає...

як ти на це все дивишся.. бо тема цікаваАА!!!!..

<{POST_SNAPBACK}>

всі пропозиції в розділ "Пропозиції" в темі Політика і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

нда... цікаві вислови тут.

раніше я був ближче до митця-музИки. Навіть не так: спочатку працював на дядю, потім започаткував свій маленький бізнес і з його допомогою мав можливість грати-співати...

потім бізнес став трохи більшим...потім ще трохи... а потім я перестав бути митцем...

ось і підходить мені більш за все, певне, останній пункт, хоча голосую першим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що до мене... По-перше у нас сімейний бізнес. Є два цехи -- виробництво ковбасних виробів і копченостей а також металообробка і виготовлення садово-городнього інвентарю. Всього у нас працює більше 40 чоловік персоналу.

Спільно з братом будуємо цех по виготовленню будматеріалів. Є надія за кілька місяців запуститсь.

Разом з тим працюю в магазині Каскад-Інтекс старшим менеджером. Це, так би мовити, для душі :)

Так що до якої категорії себе віднести також не знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...