Перейти до змісту

vanrprof

Рекомендовані повідомлення

Заработок для копирайтеров - мабуть вже неодноразово багатьом зустрічалися схожі повідомлення. Звичайно у більшості одразу виникає думка "кидалово!".

Так ні!. Сам до недавнього часу був одним з тих то сумнівався. Але як тільки забрали стипендію і витратились накопичені кошти, одразу з'явилися думки про якийсь підробіток. Були думки про влаштування офіціантом\барменом, розклеювати оголошення чи щось типу того. Тільки не для мене така робота, та й мабуть кожен думає так само.

Я, вважаючи себе людиною трохи хитрою, трохи творчою, все-таки вирішив натиснути " Advego - общайся и зарабатывай деньги! " на одному з форумів про заробіток в мережі.

Знаєте? Ні краплі не пожалів. Три долари за годину-півтори роботи у перший вечір мене ох як порадували, і це, як вияявилося, аж ніяк не багато на даному ресурсі. При цьому ще й музику слухати, чи паралельно дивитися фільм - просто шик. А якщо трішки "піднапрягтися" і прикласти більше зусилль, то цей сайт може стати джерелом основного прибутку.

Отак от, пробуйте, старайтеся, сподіваюся у всіх получиться :)

Може хтось знає схожі сайти, пишіть в темі, буду вдячний :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один вуличний продавець брошурки "1000 способів як стати мільйонером" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надіють ти цю муйню запостив зі свого BMW з інтегрованим інетом з вмонтованого комп"ютера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даремно ви так іронічно. На машину на адвего навряд чи заробите, а десятку другу на пиво, морозиво цілком реально. Заодно й граматику можна підтягнути. Й вже точно краще, ніж витрачати свій час на різні онлайн ігри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

адвего не найгірший варіант, заробити там можна небагато, для початківців-журналістів в самий раз. Але це не більше, ніж підробіток, тому серйозно ставитись до цього не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть перші троє - рібята яким краще бруківку поносити ніж по кнопках потицяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanrprof, охолонь.

Ой, я же мені подобається нова система модерації! Один кайф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...