Перейти до змісту

ШлаКбаум --- Там-Там


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікаво, якщо воно дасть комусь по криші, хто буде винний?

Я сьогодні за виїжджаючою машиною дуже близько до шлагбаума під'їхав, то він почав опускатися, а потім, мабуть, спарцював датчик якийсь проти вдаряння по криші, і шлагбаум піднявся, я би міг їхати, не втикаючи картку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все норм зробили.

мені цікаво, як буде проходити процес оплати перевищеного часу :)

Це я під'їзджаю до виїздного, пихаю картку, а він мені каже - плати! я виходжу з машини (бо ж ззаду вже підперли :) ), закриваю її, йду до термінала платити, а всі стоять чекають?

???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочуть захиститись в основному від "базарників", то треба десь так після 16-ї (після закінчення роботи ринку) переводити шлагбауми в постійно відкритий режим - базар вже майже порожній і ввечері в час пік на повороті з Соборності не буде жопа творитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні заїзджав у там-там... майже три хвилини потратив, щоб заїхати. При виїзді, щоб не стояти у заторі, поїхав за вог. Якщо близько ставати до автоматів, то непотрібно вилазити з вікна з головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво, як буде проходити процес оплати перевищеного часу :)

Це я під'їзджаю до виїздного, пихаю картку, а він мені каже - плати! я виходжу з машини (бо ж ззаду вже підперли :) ), закриваю її, йду до термінала платити, а всі стоять чекають?

прикольно :)

саме таку ситуацію бачили сьогодні. Невдоволений водій ледь вийшов з машини (двері були занадто близько до паркомата) зі словами "де я маю платити ті 5грн" вийшов зі свого джипіка і пішов в напрямку який показав охоронець, а за ним черга стояла))) . Ми пішли, незнаю на протязі якого часу там все розрулилось... може з часом все до ладу доведеться і всі звикнуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені здається, що хулігани будуть бігати до того апарату, нажимати кнопку і повзтимуть карточки на ура... )))

якщо дядя і дньом і ночью буде берегти ті автомати, то може й толк буде, але смисл тоді в тій автоматиці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені здається, що хулігани будуть бігати до того апарату, нажимати кнопку і повзтимуть карточки на ура... )))

якщо дядя і дньом і ночью буде берегти ті автомати, то може й толк буде, але смисл тоді в тій автоматиці...

шось мені здається що десь після 23-ї шлаКбауми будуть опускатись, ті апарати виключатись і аж до ранку....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і має бути. Оскільки магазин працює з 8 до 23 то і парковка повинна так само працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це посміховисько, і де тут сервіс взагалі, цікаво хто таку штку придумав щоб "прокачати" людей ще раз на гроші, взагалі парковка має бути для клієнтів безкоштовна і не створювати проблем, як для пішоходів, так і для автомібілістів, а тут маємо один цирк.

Хтось зимою завтикає нажати на гальма, і будемо мати "змійку" з помятих авто, вот тоді думаю ту людину (яка придумала ці парковщики поставити) проклянуть всі до п'ятого коліна... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви знаєте - машин то на парковці поменшало. Тепер нема проблеми знайти місце. Мені наравицця :)

Мені от ще цікаво чи буде "відповідь" від "Сільпо" і "Варшавського"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви знаєте - машин то на парковці поменшало.

Мої сумніви також поки розвіюються.

Тра ще порівняти ситуацію в святкові дні. Недовго залишилось чекати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ще ідея, як вижати ще грошей з клієнтів, і зробити покупки ще швидші :) і поповнити кармани Там-Тама.

Брати з клієнтів 5 грн за 30 хв перебування в Там-Тамі, година 8 грн., пвітори години 100 грн. (а нєкуй там більше лазити, купив що хотів і свалюй бистріше) - це буде стимулювати людей швидше скупитися, і якщо чек більше 100 грн., гроші повертаються :) менше буде черг, та переваг уйма, люди покричать-покричать, і куди вони дінуться Там-Там і так супер магазин, будуть і так ходити.

+розкрутка в ЗМІ, це ж креативний підхід, клієнти палтять за те щоб зайти в магазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В данный момент я на Там-Там забил .... Подьехал ... смотрю очередь аж на остановку .... плюнул нахер ---- поехал в Фуршет и скупился на 150гр. Мат-Мат --- "видсмоктав".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

сьогодні став "жертвою" шлакбаумної стоянки:

скуповувався на День народження батька і Новий рік, каси працюють через дві, людей багато,не встиг оповнитись як 1,5 години пройшли. Лишив в Тамі 900 грн. Виїжджати, а фіг там, оплатіть 4 грн. Добре був на дальнбому виїзді, здав назад, залишив дружину з дитиною. Матюкнув Там-Там взяв 4 грн., показав чек охоронцю, що я не просто тут був припаркований а скуповувався, який на це пожав плечима і послав мене до терміналу. А той, сцуко, видає якусь помилку і не дає спалтити. Блін я розізлився пішов до адміністратора, а фіг там, нема на місці, і коли буде невідомо, книгу скарг на законному місці я теж не знайшов. Поруч бігав такий же бідолаха як я, з ним ми знайшли старшого по стоянці, який нам повідав, що стоянка і ТАмТАМ, то різні організації і сказав, що треба чекати поки справлять помилку терміналу, але згодом згадав, що є ще один термінал на іншому вході (я раніше думав що то зплатіжний термінал). Алілуя, оплатив, і з припаршивєйшим настроєм поїхав, втративши на виїзд 20 хвилин.

Тепер 10 разів подумаю, чи треба мені той ТАМ-ТАМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, якщо воно дасть комусь по криші, хто буде винний?

там по боках знизу щось типу фото-датчиків стоїть (передавч та приймач) і якщо між ними перешкода то шлагбаум не опуститься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знаєте, Там-Там потрошки стає справжнім європейським маркетом. Двома постами вище я описував ситуацію з Там-Там'ом. Написав скаргу на офіційну адресу (взяв з сайту ТАМ-ТАМ). І, як це не дивно, отримав відповідь:

"Доброго дня

Від імені гіпермаркету «Там Там» прошу вибачення за завдані Вам незручності.

Директор гіпермаркету та керівники відповідних служб охорони та відділу інформації були повідомлені про дану ситуацію, а з конкретними працівниками проведено роз'яснювальну роботу. Ваші зауваження обов’язково врахуємо для покращення роботи автоматизованої парковки.

Дякуємо за Ваш лист. Ми цінуємо кожного клієнта та прагнемо залишатися кращим магазином для здійснення Ваших покупок.

У якості компенсації та як подяка за висловлені Вами зауваження на картку № ******* (зареєстрована на *********) вчора було зараховано 5000 балів (еквівалент 50 гривень).

Якщо в подальшому у Вас виникатимуть зауваження або пропозиції, обов’язково пишіть нам.

Ще раз перепрошую,

Катерина Футрук,

Менеджер зі зв’язків з громадськістю мережі «Там Там»

А приєно, чорт побери.

Так тримати, "ТАМ-ТАМ"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

А вот сегодня новый СЮРПРИЗ!!!!!!!! Очередь на выезд АХРЕНЕННАЯ!!! Спросите почему? Придумали новую фичу.... После получения волшебной карты, даже если вы не просрочили стоянку. Всё равно нужно валить к терминалу и тыкать её к экрану. Естественно ни кто этого не знает, и подьезжают к шлагбауму. Картина потом понятная, выходит человек из машины матюкается - идёт к терминалу , тыкает , возвращается. Все в это время конечно же стоят :) думая "ну чел просрочил .... бывает". А тут хер там - подьезжает второй и картина повторяется. Млять 10 минут простоял в очереди как дибил не вкуривая что происходит, потом ткнул карту и ОПА, сам как быстроногий-олень побежал к терминалу (очередь теперь ожидала моего возвращения). И что удивительно. Парковщики суки - даже не подходят и не говорят что нововведение такое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нововведение такое.

DarkMonk, тижнів два і більше (а той біля місяця), назад при заїзді пврковщики стояли і говорили про дану процедуру. Так що не гріши на них.

А от те що не підходять - "рєдіскі" вони, согласєн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти росказав тим водіям що були позаду тебе?

Нет не рассказал, а Вы считаете что это моя обязанность? Парковщик благополучно стоял возле шлагбаума и созерцал.

Видимо не сильно они напрягались рассказывая ибо очередь сегодня таки была.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На терминале въезда висит(висела) бумажка, на которой написана новая процедура...

+ по громкой связи в там-таме были объявления о смене правил...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...