Перейти до змісту

ШлаКбаум --- Там-Там


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Я думаю тема називається "шлакбаум" не просто так :)

Конечно не просто - так. Специально поправил для тебя. По существу есть что сказать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Специально поправил для тебя. По существу есть что сказать?

Живу в том раене. В ТАМ-ТАМ хожу пешком.

Для меня, если уменшется количество авто, то это определенно плюс :) Хотя где теперь будут парковатся "базарные" авто уже другой вопрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н

він підходить до авто, ставить трикутника якогось (якого фіг знімеш сам)

Найдеться якийсь умнік і подасть до суду про порушення конституційного права на пересування... Думаю, трикутник не вихід.

Якщо стоянка загального користування - будуть вищеперераховані й незгадані ще проблеми. А от якщо виключно для відвідувачів Брами, тамтаму, ввести спецкарточки.

Не а! Тогда такие карточки возьмут себе все, даже Микитка з села Трататуева и толку от этих шлакбаумов НОЛЬ. Можно ещё чипы вшить под кожу , индукционную наклейку на зеркало. Прикинь будет прикольно - подьехал, а оно несработало, сдал назад - подьехал а оно опять несработало, сдал назад и чпокнул :) того кто нежданчиком сзади подкрался :0155:

Карточки можна всім роздавати, і так треба, і якщо читати уважніше, то система вашу карточку тільки відмітить в себе перший раз коли ви заїхали на парковку, другий раз коли ви перетнете "зону" тамтаму, чи брами, і що тут такого складного. Це по типу абонементів в Буковелі :) безконтактні, тільки інше трохи обладнання, і проблема рішена з транспортом.

А це що придумали, будуть черги і так далі, буде простіше кинути авто на дорозі і перебігти в там-там чим годину тратити на всі маньоври.

На рахунок конституційних прав хтось писав, що мол можна пред'явити що трикутник перепона на право пересуватись, так територія магазина приватна власність, і відповідь буде одна якщо заїхав на територію, то з правилами згідний автоматично.

Це все Там-Там робить для того, щоб прокачати всіх на гроші - будьте певні.

А ці, хто придумав таку тєму подумали, що в ТАМ-ТАМі можна бродити не одну годину, комусь подобається може просто прогулятись, посидіти на фреші, попити пивка подивитись як інші обирають товари, чи прсото перекусити.

А тут "умніки" придумали, щоб ті хто приїхав на авто за 1,5 годин свалили звідти нафіг і не загромождали стоянку, тоді може завгалі закрийте її, і чому проблеми малого паркінга перекладають на клієнтів, і який дурень взагалі проектував той ТАМ-ТАМ який не міг спрогнозувати кількість авто в місті? Чи зекономили гроші на підземний паркінг, а тепер хочуть щоб клієнти взагалі платили за все. Може ще будуть брати гроші за опалення, бо може хто прийде просто погрітись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, в ТАМ-ТАМ заїздити перестану. От і всі дискусії.

В Луцьку вистачає маркетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А уявіть, що буде робитись на ВОГ, після запуску паркоматів :0159: . А особливо перед святами :0159: :0159: :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво,а коли запустять порт-сіті,то клієнт приїхав на стоянку,пройшовся по бутікам,сходив у кіно,прокатався на катку(чи шо там щемає бути),сходив в кафешку,закупився харчами і все це він має зробити за 90 хв.?Жесть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво,а коли запустять порт-сіті,то клієнт приїхав на стоянку,пройшовся по бутікам,сходив у кіно,прокатався на катку(чи шо там щемає бути),сходив в кафешку,закупився харчами і все це він має зробити за 90 хв.?Жесть.

После того, как клиент потратит там 200или300или500 грн, думаю 4или8или12 грн заплатить за стоянку для него будет не проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в'їзд на АЗС від там таму перекриють?

+100500! Будуть просто їздити проти шерсті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в'їзд на АЗС від там таму перекриють?

+100500! Будуть просто їздити проти шерсті :)

на схемі видно... просто підсунуть клумби і перекриють рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось на форумі сворював тему з питанням забрати перехід за мостом... Ну-ну, побачите тепер яка буде пробка біля там-таму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка? В два ряди будуть стояти - спочатку маршрутки, потім ті, хто їде в тамтам. А на вогові будуть дайці - ловити тих, хто з середнього ряду повернув до тамтаму.

Але ви знаєте, панове, зробивши стоянку платною, тамтам базарників не позбудеться - імхо, дешевше за 2,5год заплатити 4 грн тамтаму, ніж протискуватись по кравчука чи дочекатись своєї черги до юванта.

висновок: тамтам задавила жаба, що через дорогу стоянка платна, а у них ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхав сьогодні поруч і помітив, що два ряди не перекрито шлагбаумом. тобто можна стати безкоштовно?? чи то мені здалось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, встановивши плату за паркування, чи готовий Мат-Мат брати на себе повну відповідальність за авто, яке перебуватиме на парковці і те, що в ньому знаходиться? Чи будуть "падати на мороз" типу "за цінні речі, залишені .... на парковці Конт-трейд" відповідальності не несе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во! Уже лучше.....но

1. Ну думаю 1.30 вполне достаточно чтобы скупиться в ТамТаме (это зачёт) , но для ПортСити -Это явно маловато. Ладно проехали.

Тепер надіюсь в Там Тамі не знайдеться умніка, який порекомендує закрити 31 касу і залишити лиш одну, для того щоб протримати клієнтів 1 годину 31 хвилину...

А боротися з цим метод №1 - проїжджаємо мимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, встановивши плату за паркування, чи готовий Мат-Мат брати на себе повну відповідальність за авто, яке перебуватиме на парковці і те, що в ньому знаходиться?

цікава логіка :) а чому вони мають за це відповідати? зв'язок парковка-охорона де? ;)

Вони хочуть брати гроші за те, що ти поставив авто на їхній території, а не збираються виконувати функції охоронників ;)

З чого наш народ взагалі взяв, що той, хто взяв гроші за парковку, повинен його охороняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось на форумі сворював тему з питанням забрати перехід за мостом... Ну-ну, побачите тепер яка буде пробка біля там-таму!

Взагалі-то в там-там давав письмове зобов'язання збудувати підземний перехід,мер повинен вимагати виконання зобовязання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З чого наш народ взагалі взяв, що той, хто взяв гроші за парковку, повинен його охороняти?

А за що беруть кошти? (Договір оренди землі ти з ними не складаєш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за що беруть кошти? (Договір оренди землі ти з ними не складаєш)

в даному випадку (Там-ТАм) - за те, що створили для тебе і для мене умови для зручної парковки автомобіля, тобто вирівняли місце, виклали бруківку, намалювали розмітку і т.д.

А от за що беруть, наприклад, біля Варшавки - я теж не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за що беруть кошти? (Договір оренди землі ти з ними не складаєш)

в даному випадку (Там-ТАм) - за те, що створили для тебе і для мене умови для зручної парковки автомобіля, тобто вирівняли місце, виклали бруківку, намалювали розмітку і т.д.

А от за що беруть, наприклад, біля Варшавки - я теж не знаю...

Водій, який везе вас автобусом з Луцька у Львів несе відповідальність не лише за те, що б ви потрапили саме у Львів, а не, скажімо у Сокаль. Він також несе відповідальність за збереження вашого багажу у багажному відділенні та за ваше здоров"я і життя. Нова пошта береться допомогти вам доставити пакунок з Луцька у Київ. Але вона не каже вам, що самі розбирайтеся з перевізником, якого вони найняли для перевезення, якщо, скажімо вантаж залило дощем.

Те ж саме щодо парковки. Це їх територія. Вони встановлюють правила. У їх силах вжити різні заходи для безпеки (відеонагляд, охоронці, які стежитимуть за тим, що б сторонні не наближалися до автомобілів і т.д.). Тому цілком логічно і справедливо, що вони мають нести відповідальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, :) нема мови :) ну що тут тобі скажеш :)

...автобус везе, Нова пошта... :) якщо ти рахуєш, що це паралелі, то давай і вклади в банку сюди ліпи ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...