Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

Були на рибалці з ночівлею. Почну з того шо перший раз перед рибалкою зупинило гаї. Чисто формально но... примета погана. Приїхали на ставок в с.Буків шо за Сирниками. Місць нема. Поробили собі місця. Брали з собою трімера. Ну і за рибалку. Всі хто був в машині коли зупиняло даї нічого не зловили тільки Ігор якого підібрали потім по дорозі зловив карпіка, з якого у вечері була зварена класна уха. Та він ще чіпляв шт чотири. но не витягнув, казав шо фото добавить.

А що там, платно? а карась є?

Antiphase тра добавити до списку цей Буків :)

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

я так розумію це ТУТА,

а що там по чому? ;)

Все правтльно там, забув написати рибалка день, або суткі 60 грн. з риби карась, карпикі, карпи та амури.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Grekus

yura-patriot, вже :)

Змінено користувачем Antiphase
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніч 06.06.2015 . Колодеже, другий ставок. 100 грн. Хотілось щось більше, але вже що є.

post-1686-0-11439400-1433766436_thumb.jp

Змінено користувачем andrey_lt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію це ТУТА,

а що там по чому? ;)

Все правтльно там, забув написати рибалка день, або суткі 60 грн. з риби карась, карпикі, карпи та амури.

І забули написати про зацепи. Були минулого року раз з 5, да був і карп і амур 3-4кг. Карась слабовато. Но зацепів дуже багато кожна рибалка по 5 снастей залишали. Там по середині іде рів, колись була річка, біля річки росли дерева коли їх спиляли, пеньки, всі спиляні стовби гілики оставили там тіпа для нересту, поставили дамбу і затопили ділянку. Цього року поїхали відкривати сезон, жодної покльовки, вода чиста як джерело, була поруч лодка хазяїна взяли поплавати то ми жахнулись дно все в карягах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спорю, все в карягах но рибалки які постійно ловлять пристосувались ловлять на пружинку з одним гачком, бойли чи методом або фідером. або на поплавок. Головне правильний підхід до справи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий з швагром в суботу був в Терешківцях, результат в кожного по 10 карасів (карась брав слабо) , схід карпа в березі біля 5 кг, і амур на 8 кг

post-7896-0-10308500-1434299483_thumb.jp

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий з швагром в суботу був в Терешківцях, результат в кожного по 10 карасів (карась брав слабо) , схід карпа в березі біля 5 кг, і амур на 8 кг

post-7896-0-10308500-1434299483_thumb.jp

нема слів, гарно =)

що на шоо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий з швагром в суботу був в Терешківцях, результат в кожного по 10 карасів (карась брав слабо) , схід карпа в березі біля 5 кг, і амур на 8 кг

post-7896-0-10308500-1434299483_thumb.jp

нема слів, гарно =)

що на шоо?

Макушатник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув сьогодні в боголюби - вбити троха часу.

Холодний вітер та дощик не додавали комфорту рибалці: змок і замерз, проте кокунців знайшов, навіть доволі приємних розмірів.

post-7540-0-63345100-1434804662_thumb.jp

Мав три щучих зрізи та взяв файний карп, але нажаль нанофіл не передбачав силової боротьби, тому карпуша, змотавши спокійненько метрів 20-30 шнура, заліз в корчі, де і відірвався.

Змінено користувачем kayot
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув сьогодні в боголюби - вбити троха часу.

Холодний вітер та дощик не додавали комфорту рибалці: змок і замерз, проте кокунців знайшов, навіть доволі приємних розмірів.

post-7540-0-63345100-1434804662_thumb.jp

Мав три щучих зрізи та взяв файний карп, але нажаль нанофіл не передбачав силової боротьби, тому карпуша, змотавши спокійненько метрів 20-30 шнура, заліз в корчі, де і відірвався.

На який саме ставок їздили і яка там ціна, хочу туди поїхати порибалити на фідер.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув сьогодні в боголюби - вбити троха часу.

Холодний вітер та дощик не додавали комфорту рибалці: змок і замерз, проте кокунців знайшов, навіть доволі приємних розмірів.

post-7540-0-63345100-1434804662_thumb.jp

Мав три щучих зрізи та взяв файний карп, але нажаль нанофіл не передбачав силової боротьби, тому карпуша, змотавши спокійненько метрів 20-30 шнура, заліз в корчі, де і відірвався.

На який саме ставок їздили і яка там ціна, хочу туди поїхати порибалити на фідер.

там де багато карпятників сидить, я нічого не платив, да і не підходив до мене ніхто, тому не знаю. Да і за що платити - за окуня????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав три щучих зрізи та взяв файний карп, але нажаль нанофіл не передбачав силової боротьби, тому карпуша, змотавши спокійненько метрів 20-30 шнура, заліз в корчі, де і відірвався.

Що за резина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув сьогодні в боголюби - вбити троха часу.

Холодний вітер та дощик не додавали комфорту рибалці: змок і замерз, проте кокунців знайшов, навіть доволі приємних розмірів.

post-7540-0-63345100-1434804662_thumb.jp

Мав три щучих зрізи та взяв файний карп, але нажаль нанофіл не передбачав силової боротьби, тому карпуша, змотавши спокійненько метрів 20-30 шнура, заліз в корчі, де і відірвався.

які враження від нанофілу? яким діаметром користуєтесь? принюхувався до нього із зими, а потім після прочитаної серіі негативних відгуків передумав. кажуть дуже слабкий на вузлах + чутливий до абразиву. хоча й вичитав що хтось відловив фідером сезон з 0.15.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав три щучих зрізи та взяв файний карп, але нажаль нанофіл не передбачав силової боротьби, тому карпуша, змотавши спокійненько метрів 20-30 шнура, заліз в корчі, де і відірвався.

Що за резина?

лаки джон тиога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув сьогодні в боголюби - вбити троха часу.

Холодний вітер та дощик не додавали комфорту рибалці: змок і замерз, проте кокунців знайшов, навіть доволі приємних розмірів.

post-7540-0-63345100-1434804662_thumb.jp

Мав три щучих зрізи та взяв файний карп, але нажаль нанофіл не передбачав силової боротьби, тому карпуша, змотавши спокійненько метрів 20-30 шнура, заліз в корчі, де і відірвався.

які враження від нанофілу? яким діаметром користуєтесь? принюхувався до нього із зими, а потім після прочитаної серіі негативних відгуків передумав. кажуть дуже слабкий на вузлах + чутливий до абразиву. хоча й вичитав що хтось відловив фідером сезон з 0.15.

Зараз стоїть берклі 0,06

Нанофілом користуюсь останні три -чотири роки, да....більше сезону його не катаю, зазвичай стає дуже слабенький за рік, вузли головне не перегрівати при затягуванні, якщо пошкоджен кінець шнура, то просто відрізаю метр-другий. Але в загальному - мене задовільняє, наступний буде 0,04 або, якщо вдасться придбати палочку на 0,5-2,5 гр, то 0,02 шнур.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні проїздом в Прилуцькому, зупинився на півгодинки прокинутись.

Окунь майже не активний, але шість хвостиків вдалось наковиряти.

post-7540-0-08356000-1434981125_thumb.jp post-7540-0-19778900-1434981149_thumb.jp

Карпи пригають, лебеді сплять, нирки - ниряють!!!! Краса!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товариш запропонував у вечері прокинутись.

Катнули в Боголюби.

Окунь "робочий", але троха наловили. Були приємні екземплярчики.

post-7540-0-03722700-1435087563_thumb.jp post-7540-0-53995700-1435087597_thumb.jp post-7540-0-11080400-1435087624_thumb.jp

На останній проводці зріз від щучки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в Адреналіні з 15год. в садку один карась. Можете уявити який кльов що я перший раз пишу на смарфоні із самоі водойми :=)). Капець треба збиратися.

post-23661-0-80756000-1435163038_thumb.j

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в Адреналіні з 15год. в садку один карась. Можете уявити який кльов що я перший раз пишу на смарфоні із самоі водойми :=)). Капець треба збиратися.

В Адреналіні взагалі щось крім карасів ловиться??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в Адреналіні з 15год. в садку один карась. Можете уявити який кльов що я перший раз пишу на смарфоні із самоі водойми :=)). Капець треба збиратися.

"один карась" як видовий склад улову :_02:?

[

Змінено користувачем ostasyuk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в Адреналіні з 15год. в садку один карась. Можете уявити який кльов що я перший раз пишу на смарфоні із самоі водойми :=)). Капець треба збиратися.

В Адреналіні взагалі щось крім карасів ловиться??

Карп, амур.

Ось сьогодні карпіка хотів,але..... Сидів на кукурузу тут БАЦ! на дно я думав карп(ік) а виявилося карась грам 250 і ВСЬО!! :( з 15до20год. ще пробував на хробака,мастирку також нічого(все поплавок),потім ще поставив "убійцу" (два) на гачки кук,хробак,також нуль! Радує що втік з роботи у будній день і троха відволікся, але бляха душу то не відвів коли одна покльовка за 5год. ну хоча б раз в пів години,ех рибалка вона така СУКА!

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...