Перейти до змісту

Найбільша нарколабараторія в Україні! ГПЗ прославилось!


Tomson

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні накрили найбiльшу нарколабараторію в Україні по виробництву синтетичних наркотиків.

По новинам може покажуть.

Лабараторiя була розташована в ройонi ЛПЗ!

Все ща знаю на даний момент, то вона була в орендованому примiщенi, а саме на заводі ВАТ СКФ Україна(підшипниковий завод).

Вся інформація прийшла по серафановому радіо.

Від автора ___ Я сам живу на гпз і був просто в шоці, звичайно я знаю який в мене ройон , але шоб так загнались...

За лабараторією слідкували протягом тривалого часу, зараз же прикрили нарешті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

накрили зовсім не сьогодні, а в минулий четвер!!!!!!! :_08:

так,це реально тереторія ЛПЗ,транспортний!!!!

операція була реально серйозна,але розголосу від ЗМІ так і немає!!!!! і ,напевно,не буде!!!!!!!! :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я ж говорю шо серафановим радіо почув(від робітника заводу) , а так то на волиньпості читав але не думав що одне і те саме(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяли їх з 150 грамами , а по розмірах найбільша була. їх же не зразу накрили а слідкували докази і тп збирали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц. 150грам. найбільша лабораторія в Україні !!!

Ну а що ж тут дивного? Усе відносне. Для вас 150грам - дуже мало, для них - найбільше в Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те, що знайшли при них -одне, а яка потужність тої лабораторії - зовсім інше питання. За тих 150г - хлопці сядуть років на 15-20. Цього досить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдаааа..... не так давно в сусідніх боксах мужичок другу авто варив......

сусіди теж мабуть з варіння авто починали, а з часом вкурили, що варити краще щось інше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За тих 150г - хлопці сядуть років на 15-20. Цього досить.

Або хтось отримає від хлопців пару рублів на нову хату (авто), і справу закриють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отримають однозначно на авто і т.д. Але посадять уже не на 15, а на 3-5. Або ж виявиться, що то не наркотики були а так, пральний порошок бадяжили ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, у нас строків більше 15-ти нема ) далі тіко ПЖ (і то тре колегію суддів скликати)... По 307-й статті (збут) їм світить років по 7... Но коли припишуть ше утримання цеху по виробництву і т.п. то рочків так до 10 набереться... То при найгірших розкладах... Але сам знаю випадки, коли прокуратура просила 9, а люди отримували 3.6 :) Так шо бабло пабєждаєт здоровий глузд ) Всєгда. Да. Все інше залежить від конкретної ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто правоохоронці залишили 150 грамм для протокола,а остальне забрали під реалізацію!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто правоохоронці залишили 150 грамм для протокола,а остальне забрали під реалізацію!))

Во-во,всьо шо осталось!І пацанам меньше припишуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...