Перейти до змісту

Книга скарг та пропозицій


vanus

Рекомендовані повідомлення

В связи с вчерашними событиями, антиконструктивной перепиской с модератором, амнистией вношу предложения:

по п.3 правил модератору личным примером показывать как это. (исключительно в разделе Политика)

Флуд чистить не изберательно, а полностью, для всех.

следить за исполнением п. 6.

Прилепить тему "Жертвы модератора" или что то вроде этого, в которой указывать кто, за что, на какой срок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В связи с вчерашними событиями, антиконструктивной перепиской с модератором, амнистией вношу предложения:

по п.3 правил модератору личным примером показывать как это. (исключительно в разделе Политика)

Флуд чистить не изберательно, а полностью, для всех.

следить за исполнением п. 6.

Прилепить тему "Жертвы модератора" или что то вроде этого, в которой указывать кто, за что, на какой срок.

Ага ,політіческіє по 58 ст. окремо ,а всі інші уголовнікі окремо, ;)

якщо вже таке зробити для всіх і для уголовніків також.я підтримую тільки, щоб цю інфу вивішували в усіх розділах.

Страна должна знать своих героев. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І правильно, чого це розділ "Політика" такий особливий? І в інших розділах відправляють в "баньку"... Зараз не бачу ніякого "проізволу" на цій гілці, аж занадто демократично...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І правильно, чого це розділ "Політика" такий особливий?

тим що тут дуже упереджена модерація до купки "активістів" яким сходить з рук все. до думки ж опонентів зразу з'являються і правила і чистки постів.

зокрема до ситуації з mammoth - якого знов же "активісти" підняли на палі давай судить. та ви гляньте далі свого носу - справжній троль там топікстартер, що розмістив завідомо "слизьку" інформацію яка так чи інакше призвела б до флейму... а сидіти в темі і дочекатись як тільки зявиться думка "проти" і його вже на палі за тролінг? так скоро ви там будете в гордій кількості 5ти чоловік вести шалені дискусії...

ps це моє imho, без претензій на оригінальність. але подумати може варто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ту Костя в чому суть скарги, я так і не поняв. Поступила жалоба за тролінг, флуд і все таке. Вчіть правила, особливо костя мамонт і альтоанжело. А на рахунок самоствердження - може достанем і поміряємся.

ту Борг перед тим ніж таке казати бажано взяти і перевірити пости Альта і мамонта в вітці Політика.

це раз і давайте не забувати що ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ обсуждати дії модератора в в темі, для цього існує лічка і наприклад тут спеціальна тема, за це доречі бан передбачено загальними правилами.

ту Олл в серйозних темах я намагаюсь серйозно підтримувати порядок, а коли тема шутлива то не обовязково звертати увагу на якісь дрібнички, проте деякі постійні дії деяких юзерів вже дістають всюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ту Борг перед тим ніж таке казати бажано взяти і перевірити пости Альта і мамонта в вітці Політика.

вот именно, давайте сначала проверим лично, свои же правила почитаем и будем их придерживаться.

це раз і давайте не забувати що ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ обсуждати дії модератора в в темі, для цього існує лічка і наприклад тут спеціальна тема, за це доречі бан передбачено загальними правилами.

Если существует личка, вспомни что ты мне ответил вчера, на письмо где все было разложено по полкам. "Погано почав." Я что по твоему должен был со слезами выпрашивать прощения? Это пятый угол.

проте деякі постійні дії деяких юзерів вже дістають всюди.

Проте дії окремого модератора, вибірково задіяні до не прихильних до його "безпристрастної" думки, задовбують деяких юзерів на стільки, що вони вже не бояться висловлювати протест в темах, бо інкше їх не чують.

З.Ы. ванус, будь так любезен, не уподобляйся Ющенко, если власть дана, то ты за нее в ответе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вот ти ж сам пишеш, і всі тебе читають хоч ти і правил не читаєш і не знаєш як з модератором спілкуються - виключно через лічку. Тому що навіть оці твої пости тут підпадають під заборону Загальних правил форуму. Хочеш провірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вот ти ж сам пишеш, і всі тебе читають хоч ти і правил не читаєш і не знаєш як з модератором спілкуються - виключно через лічку. Тому що навіть оці твої пости тут підпадають під заборону Загальних правил форуму. Хочеш провірити.
для цього існує лічка і наприклад тут спеціальна тема, за це доречі бан передбачено загальними правилами.

ключевое слово я так понимаю выделено.

В правилах не написано что общаться с модераторм исключительно через ПМ.

В правилах сказано "Запрещено Обсуждение действий Администрации. Если Вы хотите что-то сказать, делайте это лично, через письма." Ты как я понимаю попадаешь под модераторов (понятия различны и именно правила их различают). Запрета обсуждения лично модератора не наблюдаю ни в общих правилах, ни в правилах раздела.

Проверить что? ТО что ты трешь то что тебе не нравится? Уже проверил и убедился.

З.Ы. Если мои посты попадают под общие правила то:

- зачем тобой создана данная тема?;

- где предупреждение или бан?;

- не надо так интенсивно угрожать, ты прекрасно знаешь что я не испугаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто я не люблю банити, ну хіба тих кому це подобається, а під словом Адміністрація мається на увазі модератори і адміністратори - вивчи і це тут http://board.lutsk.ua/index.php?act=Stats&CODE=leaders

і як ти бачиш тема тут е ти зараз пишеш проста напиши скаргу на модератора, тобто напиши і підтвердь чимось, все інше - переписка це флуд і підлягає наказанню і стиранню. вот я тому тобі це на пальцях пояснюю щоб поті не було обідно чи там незрозуміло за що. всі пости я невдовзі потру, або скину в смітник. якщо тобі хтось погрожує дзвони в міліцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоб не банити цих засранців пустослових я завтра потру ці пости, а пока хай народ почитає, проте будь який слідуючий наклеп буде наказуватись послідовно - попередження, бан РО 3, РО 10, блокування і хай далі з вами адміністрація розбирається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смисл в тому щоб написати жалобу а не влаштовувати чат, флейм і все інше. Вот попробуй заведе в себе в розділі тему жалоби на модератора куплю продам, через тиждень ти його знесеш бо задовбешся редагувати і не через те що хтось буде жалітись на тебе а просто постити туди всяку фігню і навіть ображати тебе - хоч і правилами описний труд модератора але ніхто їх не читає.

всі пости які недостойні цього розділу я зніс в смітник (в т.ч. і мої)

Вот наприклад коментуючи твій пункт №2 скажу - більше не буду - надалі посилатиму на.. тільки в лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чтобы быть до конца честным и последовательным,

то "більше не буду" не катит.

тебе нужно забанить себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому не катить, всі хто мені написав за бан що більше не будуть були розблоковані відразу - я вважаю це найкращим розрулюванням і примиренням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Теми слід постити у відповідних Розділах, модератор залишає за собою право Топіки не потемі "зносити".

Пишіть до Адміністраторів борди щоб відовили даний топік і перенесли його у відповідний розділ, поясніть ситуацію що не там запостили і (чемно) Вам можуть піти назустріч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Э, вы шо, как удалили?

Я только собрался почитать, по крайней мере первый пост энди был весьма в тему, аргументированным и

просто класссным.

Я за восстановление топика! Ванус, это несерьёзно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несерйозно піднімати особисті відносини на форумі!!!!! Хай в приват спілкуються і зясовують стосунки, я вже мав досвід і бачу і розумію що це неправильно. Або для цього є флейм. Думаю непроблема звернутись постерам до адміністрації з питанням про віднововлення топіка і ромістити його у флеймі, наприклад. я не проти я за діалог. але "вася" проти "степана" це не дуже, для цього треба окремий розділ як я колись рік назад пропонував такі дуелі але майже всі були проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 1 рік потому...

предлагаю нижеследующую картинку вынести в хедер раздела в назидание особенно рьяным политиканам (их имена нам всем известны :smile3:

polit.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...