Перейти до змісту

Книга скарг та пропозицій


vanus

Рекомендовані повідомлення

Маю побажання: постарайся попадати по клавішам, і перечитувати повідомлення... а то постійно, навіть в назвах тем, купа помилок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю побажання: постарайся попадати по клавішам, і перечитувати повідомлення... а то постійно, навіть в назвах тем, купа помилок...

<{POST_SNAPBACK}>

О це вже ближче до теми!

Буду виправлятись!

Просто син на руках заважає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

О, а я и не видел этой темы! Вообще-то в идеале она должна быть все время прикреплена вверху. тогда форумчане сразу могли бы высказываться по волнующим вопросам. а то я только вот на 6-ой странице раздела надыбал... :)

Как-то оно....недемократично, что ли? :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, а я и не видел этой темы! Вообще-то в идеале она должна быть все время прикреплена вверху. тогда форумчане сразу могли бы высказываться по волнующим вопросам. а то я только вот на 6-ой странице раздела надыбал... :P

Как-то оно....недемократично, что ли? :ok2:

внатурі, а раніше була.

виправив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти його на коліна...

правильно!... і хай так на колінах і стоїть, поки татко не додрукує :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

внатурі, а раніше була.

виправив

Спасибо! В принципе, все свои жалобы и возмущения я уже высказал. Так что не буду заново ныть... Хотя вопрос между нами остался открытым. :closedeyes: Но, я надеюсь, у нас будет возможность прийти к консенсусу или в личке, или за кружкой пива. не правда ли, уважаемый vanus?

А пока просто приветствую шаги к демократизации раздела! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

никогда еще демократизация так сильно не ассоциировалась с бюрократизацией :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
никогда еще демократизация так сильно не ассоциировалась с бюрократизацией :(

тут я безсилий.... :-((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Поскольку темы для похвал модератору не существует, пишу здесь. Приятно отметить нынешнюю позицию vanus'a в спорных межнациональных вопросах. Хоть меня и подкололи по вопросу семитской мнительности... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Не знайшов розділу, де запитати, тому питаю тут:

Де ділась тема про невизнання Росією Голодомору?

Відповідь - у флеймі, оскільки був масовий відхід від теми, і декому просто хотілось друкувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

в связи с последними событиями с vanus сняты модераторские полномочия до разбирательств.

закрыто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry191838 vanus -у повернуто повноваження модератора, книга скарг відкрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була мова про певну зміну правил, так от щоб не було на далі таких речей, що по бажанню когось політичне життя формуму завмирає на декілька днів, було б добре ще раз коротко і чітко вказати, в якій формі висловлювати свої думки і яка ненормативна лексика проходить а яка забанюється. Чого це написав, бо по інших форумах полазив і відразу помітив безконтрольність написання постів, що унеможливлює подальший процес спілкування. Це було б добре зробити ще під час святкувань, щоб підстрахуватися надалі.

і не хотілося б бачити вислови типу " а Украине что делать...изаиняюсь, сосать" (Shura) для цього є інші слова

Вивчаємо!

1. не матюкатись

2. не обзиватись

3. не флудити

4. старатись не відходити від теми

5. не ганити на Україну, її державність, символіку, президента

Памятайте вічливість, культура, повага до ближнього і себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу на листочку, покажу в кораблі, парафуєм, а потім закіну kmd на підпис.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У мене скарга!

Шановний модератор політики - до вас було багато закидів стосовно відсутності реагування на провокативні питання (тоді поясненням було демократизація і бажання дати можливість усім висловитись), після того як з вас було знято права модератора і йшло розслідування справ, ви повернулись до виконання повноважень - я зайшов в розділ і бачу шо майже усі теми вже закриті!!! як це зрозуміти з точки зору демократії? Політика на то і є політикою, тут є різні точки зору на ті суспільно важливі питання, які існують в державі - НАТО, Мова, Росія, США, голодомор, війна, Упа і так далі.. для чого закривати теми??? Давайте просто у вічливій формі розглядати і доводити свою думку а не ЗАКРИВАТИ тему по причині її провокативності

1. Деякі теми були закриті у звязку з Пасхальними святами

2. Деякі були закриті у звязку з тим що вони "мертві" або дублюються (тобто є старі теми які відкриті) або просто флудяться новими користувачами які лінуються прочитати я і попередні теми такі і попередні пости у відповідній темі

3. Якщо ви (чи хто інший) у вічливій формі попросите відкрити якусь тему для обговорення я це з радістю зроблю.

Таку пропозицію можна зробити у темі з пропозиціями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. За пункт 3 вашої відповіді ДЯКУЮ - це демократично!

2. Не розумію що це за причина така закритят ТЕМИ - Пасхальні Свята??? Може десь в правилах вказана така причина?

Відповідь - ТАК! користуйся пошуком є спецтема. і хватить флудить в скарги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрийте тему про "великих українців", або перенесіть існуючу з "Луцьких балачок", бо є ж цікава інфа про масштабну фальсифікацію

Відкрито з 22.05.08р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...