Перейти до змісту

Пропозиції


vanus

Рекомендовані повідомлення

Може кого цікавить яка тема - то пишіть сюди!

мета - обговорення, дискусія, пошук виходів, опитування і т.д.

Пишіть сюди чітко і просто без обговорень щоб мені було легше переглядати і зрозуміти і як результат правильно створити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Давай замутимо опитування типу "Чи вважаєте ви себе патріотом України?" Просто цікаво, що кожен буде вкладати в це поняття... А то фрази про "помірятись патріотизмом" мене дістали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Яка глибока думка народилась на форумі ЛМ ! :);)

Спроба узагальнення для нащадків. :)

Аксіома (бо модер сказав :) ) :

...и так идиотов полно, а если какая тема всплывает — именно про политику — идиоты почему-то резко активизируются. Причём иногда активизируются внутренние идиоты в совершенно внятных людях.

Теорема :

Всі хто обговорюють політику - ідіоти !

Доведення :

Природні ідіоти розмовляють переважно про політику (різко активуються, див. аксіому), а нормальні люди як тільки починають обговорювати політику стають ідіотами (активуються внутрішні ідіоти, див. аксіому). Ті з нормальних людей хто не став ідіотом одразу після першої фрази про політику, стане ним через деякий час спілкування з тими, хто ідіотами вже є, оскільки той хто спілкується з ідіотом сам таким є (згідно заг.від. аксіоми).

Наслідки :

1) Всі політики - ідіоти. Всіх політиків в псіхушку.

2) Суспільно-активні громадяни часто розмовляють про політику. Всі суспільно-активні громадяни - ідіоти. Піднаслідок : Всі патріоти - ідіоти.

3) Нормальна людина, якщо почула десь розмову про політику, повинна негайно звернутись за допомогою до психіатра, оскільки може несподівано стати ідіотом прямо в громадському місці, коли мова зайде про політику знов.

4) Всі, хто дивиться новини по телевізору - латентні ідіоти.

5) Всі, хто ніколи не розмовляє про політику - виключно нормальні розумні люди. Приклад - мавпи, чукчі і т.п.

6) Вивісити в заголовок не таку довгу і цвітасту фразу (див. аксіому), а більш прагматичну : Всі хто обговорюють політику - ідіоти !, як доведену цією теоремою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Вопрос к модератору.

Как насчет национальной толерантности и перехода на личности некоторых г-н?

Я так понял, это нормально, оскорблять национальное достоинство?

Жду развернутого ответа.

Відповідаю

Я гіпертолерантний.

Всю мою родину по батькові було замордовано комуністами.

МІй ліпший кум друг дитинства Андрій син комуністів і ним остався досі

Мій ліпший друг кум Дімка росіянин

Мій інженер Самвел - вірмен

Мій партнер Німець

Мій економіст Німець російського походження

В житті зустрічав багато дівчат евреїв

Люблю фільми з Джекі Чаном

В дитинстві балдев від індійського кіно

1 місяць жив в негритянському гуртожитку в Німеччині і ходив на блекнайтпаті

Люлю собак і кішок, є акваріум. Інколи навіть не мию на ніч ноги бо шкода бідненьких маленьких бактерій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
В житті зустрічав багато дівчат евреїв

А что ж вы, уважаемый, их "жидівками" не назвали? Ведь давеча от вас прозвучала именно такая формулировка. Или те, кого вы тра любили - еврейки, а все остальные - жиды? :naezd:

P.S. наткнулся вот на еще одну вашу фразу: "Дивлюсь я на це все і руки чешуться, але що поробиш в нас в "політиці" демократія." (24 Апреля 2007, тема "Не спешите покупать наклейки на клавиатуру"). Вы на редкость последовательны.... :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что ж вы, уважаемый, их "жидівками" не назвали? Ведь давеча от вас прозвучала именно такая формулировка. Или те, кого вы тра любили - еврейки, а все остальные - жиды? ;)

Підтримую пана Lumax і пропоную утриматись від вжитку слова "жид" :

1) Хоча це стара українська назва для євреїв, в сучасній українській мові офіційним визнано саме етнонім "єврей", а "жид" визнано образливою назвою євреїв.

2) Ми ж не користуємось зазвичай старими етнонімами, як наприклад "лях" для поляків, "волох" для румун чи "москаль" для росіян. Чому цей випадок має бути виключенням ?

3) Євреї самі визнають цю назву образливою, тому пропоную зважати на їх почуття. Українці так само не люблять чути "хохол" чи "малорос" на свою адресу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Пропозиція приймається. Хоча в житті я користуюсь переважно словом "еврей", хоч слово "жид" (''jude'') дя мене більш зрозуміле. Проте я звик називати людей так як вони самі цього хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Розкажи ще нам про Пашу, какім он парнем бил, а то про нього зараз в школі не не навчають..

Я знаю, що від Правил відходити не можна. Але мушу це зробити!

Високошановні адміни, поважні модератори, та дорога громадо!

Хтось від імені багатьма шанованого юзера georg'a увійшов під його ніком на форум, і пише від його імені! Треба щось робити! Цей мерзенний викрадач чужих паролів думає, що зможе користуватися чужим іменем, і писати під ним. Але він помиляється. Він міг би це робити, якби не видав себе. Тепер зрозуміло, що автор цитованого мною вище поста - не georg! Адже пост написаний українською мовою!

Нада шота дєлать!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нагородити за використання української мови і... забанити до вияснєнія обстоятєльств :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропозиція: підняти вгору в розділ "Важливо" тему з опитуванням щодо голосуванням на майбутніх виборах, а ще краще створити нове, але з повним переліком партій як в бюлетені, з варіантами "Проти всіх" та "Не піду на вибори". Так буде найбільш логічно та інформативно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропозиція: підняти вгору в розділ "Важливо" тему з опитуванням щодо голосуванням на майбутніх виборах, а ще краще створити нове, але з повним переліком партій як в бюлетені, з варіантами "Проти всіх" та "Не піду на вибори". Так буде найбільш логічно та інформативно :)

Пропоную Вам Кудром створити нове опитування з присутніми всіма партіями і відміткою проти всіх, а також з додатковим опитуванням про те чи піду на вибори чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную перейменувати розділ в "Політика і право", в ньому створити підрозділ "Юрисдикція" (Юридичні проблеми, питання, нюанси. Правовий захист себе і свого бізнесу). І призначити мене модератором цього розділу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную перейменувати розділ в "Політика і право", в ньому створити підрозділ "Юрисдикція" (Юридичні проблеми, питання, нюанси. Правовий захист себе і свого бізнесу). І призначити мене модератором цього розділу :)

паддиржал! +1

дайош борде внештатного юриста!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную Вам Кудром створити нове опитування з присутніми всіма партіями і відміткою проти всіх, а також з додатковим опитуванням про те чи піду на вибори чи ні.

От халепа.. Партій лишилось 20 + "проти всіх", а пунктів голосування 20 - як діяти?

Yarchik в такому випадку назвати розділ все ж "Політика, суспільство, право". Суспільство - тому що деякі важливі питання аж ніяк не можна віднести до політики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Пропоную нагородити троцкіста медалю з написом"Спасиба тибе што ти есть"-якщо б не він взагалі б не було дискусу-а в дискусі як то кажуть народжується правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в розділі політика не буде що писати і про що дискутувати то й Слава Богу!!! А відповідати на завідома конфліктні твердження і вести дискусію з людиною яка тебе твій народ і все що навколо тебе вважає помилкою історії - безнадійно, тому я проти медалі троцкісту-великоросу-маломозгосу:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Пропоную забрати тему "Протест проти німецьких прикордонників-нацистів" з закріплених зверху і видалити тему про вибори модератора, а також об’єднати теми "пропозиції" і "дуже-дуже важливо". А то виходить що в підрозділі Важливо купа тем, а фактично там ніхто не пише

виконано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Пропоную difoto поставити другим модером в розділі політика.

не туда пишеш друже хоча ось моя відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную difoto поставити другим модером в розділі політика.

Шукаєш способи противаг і стримувань?

Один банить - інший реанімує?  ;)

Прикладом є наша влада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки всі розмови зводяться до "москалів". Думаю необхідно, щоб була підтримана інша точка зору.

Як зразок можна подивитись на розділ релігії. По моєму там зараз все в порядку.

А банитись фактично хтось буде за згодою двох модерів. (І це буде вже точно справедливий бан)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропозиція відхилена по кандидатурі difoto, чи взагалі по другому модеру "з іншої сторони барикад"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...