Перейти до змісту

BaBylja

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчанки, ото у моїй молодій сім"Ї з"явилось малесеньке щастячко і разом з ним постало питання покупки радіоняні. Тож хочу у вас поспитатись поради у виборі. розглядаю такі варіанти

радионяня MBF 1213, Hartig + Helling

post-5504-0-14596600-1349765900_thumb.jp

Радионяня 195, Baby Ono

post-5504-0-68991700-1349765877_thumb.jp

Радионяня Babytalker 3000 SEDS Topcom Kidzzz

post-5504-0-05215500-1349765884_thumb.jp

Радионяня Babytalker Topcom Kidzzz

post-5504-0-98994900-1349765890_thumb.jp

можливо ви ними користувались поділіться враженнями, або порадьте щось інше, буду вдячний за допомогу.

П.С.: звиняйте якщо не туди втулив тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас така велика хата, що аж треба рацію? Оо

Dream, не повіриш, два місяці тому подарувала радіоняню новонародженому похреснику, точніше його мамі, які живуть в ..... правильно - однокімнатній квартирі)))

Вона кладе малюка спати, закриває двері в кімнату, сама йде на кухню щось робити. Витяжка, шум води з крана + ще там щось... Щоб не бігати кожних кілька хвилин в кімнату для перевірки міцності сну малюка - включає радіоняню і спокійно займається своїми справами.

Два роки тому брала тут, на Борді, в оренду радіоняню на Новий рік.

Святкували в 101му км. Кімнати далеко від розваг. Діти спали, ми відпочивали.

Так само в цьому році на відпочинку біля озера.

Поклали діток в кімнаті спати, самі шашличили на вулиці.

Радіоняня - це не розкіш))). Це - зручно.

Хоча сама з двома дітками ніколи не мала)

у моїй молодій сім"Ї з"явилось малесеньке щастячко

ВІТАЮ!!! По темі, на жаль, нічого порадити не можу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бюджет дозволяє, то я би вже брав відеоняню http://rozetka.com.ua/motorola_mbp20_g11eurumbp20_v1/p228357/ .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би вже брав відеоняню
А ось тут, то і я вже не розумію...

Кума теж спочатку хотіла, потім ми поговорили і вирішили, що коли малюк буде плакати, то вона не буде дивитись на екран, виясняючи причину, а побіжить до нього. Чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би вже брав відеоняню
А ось тут, то і я вже не розумію...

Кума теж спочатку хотіла, потім ми поговорили і вирішили, що коли малюк буде плакати, то вона не буде дивитись на екран, виясняючи причину, а побіжить до нього. Чи не так?

Так, але на мою думку важливо і бачити дитину коли спить, вона ж може повернутись і лягти лицем до подушки, особливо в маленькому віці, контроль повинен бути постійно, знову ж таки це моя точка зору, я тільки запропонував.

Добре коли тато має можливість часто бути вдома, він дивиться як спить його маленьке чудо, а мама робить свої справи на кухні, але це рідко так буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витяжка, шум води з крана + ще там щось... Щоб не бігати кожних кілька хвилин в кімнату для перевірки міцності сну малюка - включає радіоняню і спокійно займається своїми справами.

Ребёнок с рождения должен уметь спать даже под шум отбойного полотка, иначе позже замахаешься порхать в воздухе, боясь шаркнуть ногой по полу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що та мамаша буде робити якщо радіо няня глюкане, і буде тихенько мовчати, а мамаша буде думати як дитина міцно спить... а тим часом що хочеш може статись, я б таке не купив взагалі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витяжка, шум води з крана + ще там щось... Щоб не бігати кожних кілька хвилин в кімнату для перевірки міцності сну малюка - включає радіоняню і спокійно займається своїми справами.

Ребёнок с рождения должен уметь спать даже под шум отбойного полотка, иначе позже замахаешься порхать в воздухе, боясь шаркнуть ногой по полу ;)

Мова не про те, що шум малюку заважає спати, а про те, що він заважає мамі чути малюка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребёнок с рождения должен уметь спать даже под шум отбойного полотка, иначе позже замахаешься порхать в воздухе, боясь шаркнуть ногой по полу ;)

ursa абсолютно згідний . і ми не намагаємось привчити малюко до тиші , радіоняня для нас частково необхідність і зручність. наша квартира це колишні гуртожитки і кухня відокремлена від квартири загальним коридором. дружина цілими днями одна вдома. коли покористуюсь то відпишу про практичність таких гаджетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...