Перейти до змісту

Газ на авто


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Люди підскажіть якщо я їду на авто на газу і мене зупиняє міліціонер, а документів у мене на газ немає, що мені може бути? Можлимо пройде такий варіант " переключити на бензин і казати я незнаю що це за штука я купив з нею працює вона чи ні невідомо "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і казати я незнаю що це ...

"Незнание закона не освобождает от ответственности" ©

ГБО - чи потрібна реєстрація в ДАІ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось Вам мій випадок....Коли ставила машину на облік то подала разом документи на ГБО(метан),коли прийшла за техпаспортом, то ГБО в ньому не вписали, на моє питання чому нема, тітонька у віконичку запевнила що недогледіли, але мовляв в базі є, їздіть не переживайте, ну я і їздила 2 роки, поки один мудрий даішник(немаючи до чого вчепитись) не вирішив перевіріти, і в базі гбо не було. Ну тут все і почалось...виходьте з машини і т.д., машину почали забирати на штрафмайданчик, а оскільки це був святвечір і всі нормальні люди їли кутю, а вони(гаішники) мерзли на дорозі, то домовитись з ними було ну зовсім ніяк((.Врятували тільки мороз, мої сльози і те що вдома на мене чекав синок якому заледве виповнився 1 місяць(ну і звісно грошовий еквівалент "розуміння"))).До останньго думала що мене розвели, так казали чоловік і всі домашні, так як знали що документи на гбо я здавала.Якм же було моє здивування коли в мрео мені сказали що дійсно в базі нема, після кількох хвилинного скандалу з архіва прнесли папочку в якій гарно лежав сертефікат і заява на гбо.Сказали ідіть їздіть, зараз внесем в базу і все, але я ДУЖЕ наполягла щоб виправили і в техпаспорті, зробили..... і якм же було моє здивування, коли в моєму техпаспорті була вписана серія і номер ну дуже далекі вд моїх... не переробляла,(запевнили що бачачи в техпаспорті запис про гбо навряд чи хтось захоче звірити серію) так і катаюсь майже рік.З власного досвіду знаю, що в даному випадку можна залишитись на дорозі без машини. Знаю що можна купити сам сертифікат на гбо, і здати його разом з заявою в мрео, і вписати в техпаспорт, кажуть так дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди у мене в тех талоні немає відмітки "тип палльного" тобто невписано пальне з там що робити? це нормально ? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це привід, щоб провести годинку-другу на дорозі в "дружній" бесіді з інспектором ДАЙ на предмет, чи дозволяє відсутність такого запису порушувати інші статті ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але у моїх знайомих теж в тех. талоні невписано тип палива, це значить можна і на кірасіні їздити )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але у моїх знайомих теж в тех. талоні невписано тип палива, це значить можна і на кірасіні їздити )))

и у меня не написан тип топлива. зато ГБО вписано

post-8124-0-34719800-1349859546_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...