Перейти до змісту

Шукаю роботу комп*ютерним майстром


CookieChild32

Рекомендовані повідомлення

Шукаю роботу комп*ютерним майстром. Готовий працювати на виїзд.

Досвід роботи: 2 роки фрілансу (самостійний пошук клієнтів)

3 місяці практик у офіційного дистриб’ютора компанії Acer в Мадриді.

Також можливий виїзд до приватних клієнтів. Для тих кого цікавить, ось приблизний прейскурант. Більш точніші ціни запитуйте за телефоном: 0957040522 Богдан

Чистка копютерів, ноутбуків, нетбуків від пилу 25 грн. З заміною термо-пасти 30 грн

Встановлення/заміна оперативних систем: Windows, Linux, Mac - 35 грн

Встановлення/заміна деталей – 30 грн

Підключення та налаштування будь якої периферії – 25 грн

Консультація та допомога у виборі комп’ютера - 25 грн. ( Консультація відбувається при зустрічі)

Розшифрування WEP кодування Wi-Fi сіток - 50 грн. Клієнт бере на себе повну відповідальність за скоєний «злочин»

Контакти: тел: 0957040522 ICQ: 648344123 Vk: http://vk.com/cookie_child

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

ще один хакер...

веп самий оптимиальний варіант. так як ВПА/ВПА2 ніхто не захоче ламати. Навіть з нормальним радеоном час "взлому" заме від 3 годин.

Ще 1 хакер? Гугл видає близько 100 тис лінків на запит " Взломати WiFi сітку". А це значить що кожен може навчитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один хакер...

веп самий оптимиальний варіант. так як ВПА/ВПА2 ніхто не захоче ламати. Навіть з нормальним радеоном час "взлому" заме від 3 годин.

Ще 1 хакер? Гугл видає близько 100 тис лінків на запит " Взломати WiFi сітку". А це значить що кожен може навчитись

чоловіче то був сарказм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серверні ОС теж ставиш?, домен? мережа?

серверну ОС поставити поставлю. але налаштовувати не вмію

готовий повчитись, якщо готові вчити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

серверні ОС теж ставиш?, домен? мережа?

серверну ОС поставити поставлю. але налаштовувати не вмію

готовий повчитись, якщо готові вчити)

вчити? ні не маю такого юажання і не готовий.

просто цікавлюсь рівнем та питаю бо іноді бувають варіанти - треба допомога, коли сам не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Чистка копютерів, ноутбуків, нетбуків від пилу 25 грн. ...
:) Цікавий прейскурант :) Тобто, тобі однаково, що ноут почистити, що звичайний :)

За 25 грн. ноут...хм... певно, тільки зверху попилососити мав на увазі? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Чистка копютерів, ноутбуків, нетбуків від пилу 25 грн. ...
:) Цікавий прейскурант :) Тобто, тобі однаково, що ноут почистити, що звичайний :)

За 25 грн. ноут...хм... певно, тільки зверху попилососити мав на увазі? ;)

да ні. Розібрати, вичистити все щіточками, замінити термопасту, зібрати.

і так, на ноути і звичайні ПК ціна одинакова. Чому? Н@#$%!х стереотипи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Чистка копютерів, ноутбуків, нетбуків від пилу 25 грн. ...
:) Цікавий прейскурант :) Тобто, тобі однаково, що ноут почистити, що звичайний :)

За 25 грн. ноут...хм... певно, тільки зверху попилососити мав на увазі? ;)

да ні. Розібрати, вичистити все щіточками, замінити термопасту, зібрати.

і так, на ноути і звичайні ПК ціна одинакова. Чому? Н@#$%!х стереотипи

І що за Хюлети теж 25?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н@#$%!х стереотипи

переклади, будь ласка.

Цікаво, якщо трудоємкість робіт по чистці башні і чистці ноута різниться в рази, то як ти ціну утворив? З пальця?

По часу - велика різниця, по кількості відкручений/закручених гвинтиків - теж небо і земля... То по якому критерію воно може однаково коштувати? :) Я вже не кажу про ризик щось зламати в нетбуці, наприклад, бо воно "тонкий, звонкий и прозрачный"...

Певно, ти ще молодий зовсім, якщо задарма готовий працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і молодий і .... нехай буде нежадний :)

але надіюся після першого ноута який не запуститься після чистки - почне чимось іншим займатись :)

хоча з іншого боку такі "майстри" збільшують заробітки майстрам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, ти ще молодий зовсім, якщо задарма готовий працювати

Це і є стереотип. У нього непогані амбіції. Головне щоб руки і голова працювала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Чистка копютерів, ноутбуків, нетбуків від пилу 25 грн. ...
:) Цікавий прейскурант :) Тобто, тобі однаково, що ноут почистити, що звичайний :)

За 25 грн. ноут...хм... певно, тільки зверху попилососити мав на увазі? ;)

да ні. Розібрати, вичистити все щіточками, замінити термопасту, зібрати.

і так, на ноути і звичайні ПК ціна одинакова. Чому? Н@#$%!х стереотипи

Певно, ти ще молодий зовсім, якщо задарма готовий працювати

Це і є стереотип. У нього непогані амбіції. Головне щоб руки і голова працювала.

де тут стереотип? Це висновок.

Амбіцій я там теж не побачив.

...і, судячи з написаного ним, голова слабенько працює.

Встановлюючи таку ціну за ТАКУ роботу він показує, що або він не розуміє, за що береться, або дурить, з надією потім накрутити.

Чистка ... ноутбуків, нетбуків від пилу (Розібрати, вичистити все щіточками, замінити термопасту, зібрати) 25 грн.

...

Консультація та допомога у виборі комп’ютера - 25 грн. ...

:) Певно ну зовсім однаково легко :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні гуру, ви так злякались троле-демпінгу? ;)

На кожен товар свій покупець, дайте людині шанс...

А то ваші деталі нагадують мені зубра-автомеханіка з папіросою в зубах: "Мєнять всьо, от диференціала до бібікавки, канєшна дорага, зато буде їздити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніякий поважаючий себе майстер чистити ноутбук за 25грн. не буде!!!!! шановний ТС ви мабуть ніколи не розбирали ноутбук і не знаєте скільки це часу займає!!!! в сервісних центрах така робота коштує не менше чим 100 грн., а часний майстер ну за 50 грн.візьметься за роботу!!! ну не за 25!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніякий поважаючий себе майстер чистити ноутбук за 25грн. не буде!!!!! шановний ТС ви мабуть ніколи не розбирали ноутбук і не знаєте скільки це часу займає!!!! в сервісних центрах така робота коштує не менше чим 100 грн., а часний майстер ну за 50 грн.візьметься за роботу!!! ну не за 25!!!

80% ейсерів ( ноутів) розбира не більеш чим за 40 хв.

стаціонари взагалі фігня.

загалом чго в мене такі малі ціни? А навіщо ставити більшу ціну на те, що тобі подобається? в будь яком СЦ за годину чистять до 2-3 ноутів ( бачив, робив, провіряв).

Якщо когось не влаштовує моя ціна - без питань, можу працювати і за 100 грн. Але маючи можливість потратити меньше за ту ж саму якість роботи, навіщо переплачувати?

Дорогі тролінг майстри, якщо немає до чого причепитись, і вас здивували занадто низькі ціни, то можете запросто занести ноут в той самий "Робим Гуд", де за чистку беруть від 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопче, ти так і не зрозумів яку цінну інформацію тобі тут дали поза текстом, успіхів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніякий поважаючий себе майстер чистити ноутбук за 25грн. не буде!!!!! шановний ТС ви мабуть ніколи не розбирали ноутбук і не знаєте скільки це часу займає!!!! в сервісних центрах така робота коштує не менше чим 100 грн., а часний майстер ну за 50 грн.візьметься за роботу!!! ну не за 25!!!

80% ейсерів ( ноутів) розбира не більеш чим за 40 хв.

стаціонари взагалі фігня.

загалом чго в мене такі малі ціни? А навіщо ставити більшу ціну на те, що тобі подобається? в будь яком СЦ за годину чистять до 2-3 ноутів ( бачив, робив, провіряв).

Якщо когось не влаштовує моя ціна - без питань, можу працювати і за 100 грн. Але маючи можливість потратити меньше за ту ж саму якість роботи, навіщо переплачувати?

Дорогі тролінг майстри, якщо немає до чого причепитись, і вас здивували занадто низькі ціни, то можете запросто занести ноут в той самий "Робим Гуд", де за чистку беруть від 100 грн.

за те що подобається? "дакую - кеп!!!" я гадаю це і так зрозуміло що такою роботою як ремонт ноутбуків, ну чи взагалі компютерної техніки - займаються люди яким це подобається!!! по інакшому і бути не може!!! нормальна людина не піде вчитися на майстра якщо в нього до цього діла руки не з того місця...!!! ну то роби взагалі безкоштовно - ну тобі ж подобається!!!

В любому випадку потрібно цінувати свій труд!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я один звернув увагу на встановлення/заміну оперативних систем?

раз тут вже зібралася така колєгія, скажіть в кого які ціни за виїзд до клієнта? :0069:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз тут вже зібралася така колєгія, скажіть в кого які ціни за виїзд до клієнта?
Ага, так тобі і розповіли. А от запотролити так завжди гаразд.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо ж критикувати якщо навіть не користувалися його послугами.

накинулись як шакали на хлопця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна, можна, я свої 25 коп. вставлю? Дякую!

І так по порядку:

Шукаю роботу комп*ютерним майстром. Готовий працювати на виїзд.

Слово "майстер" уже багато до чого зобов'язує, обережніше із такими словами!

Досвід роботи: 2 роки фрілансу (самостійний пошук клієнтів) 3 місяці практик у офіційного дистриб’ютора компанії Acer в Мадриді.

Круто! Є бумага (сертифікат від Ацера? Ващє крутотєнь!) любий сервісний по ремонту таких ноітів забере тебе із руками і ногами.

Чистка копютерів, ноутбуків, нетбуків від пилу 25 грн. З заміною термо-пасти 30 грн

Варто перевірити якість роботи. Ну "від пилу" пилососом повозьгати чи щіточкою, то круто! Термопаста яка? Якщо не секрет? Хоча б КПТ8, сподіваюся! Вже про Ноктюа чи Залман я буду мовчати. Як і про решту.

Встановлення/заміна оперативних систем: Windows, Linux, Mac - 35 грн

Моє улюблене запитання: Ліцензійну ставите? Маєте сертифікат, що маєжте право це робити? Чи просто "Звєрь-ДВД" в привід і панєслась? Лінукс? О!!! Якщо втикнути диск із убунтою то класно! Як на рахунок "make install'? Знайомі слова? ЧИ десь чули? Віндовси ліцензійні, купували їх?

Встановлення/заміна деталей – 30 грн Підключення та налаштування будь якої периферії – 25 грн

Будь-якої? Ксерокса нового зможете ввести в роботу? Про слово Девелопер чули? І що з ним робити?

Розшифрування WEP кодування Wi-Fi сіток - 50 грн. Клієнт бере на себе повну відповідальність за скоєний «злочин»

А ви стаєте його співучасником! Закони читаємо?

серверну ОС поставити поставлю. але налаштовувати не вмію

Я попереджав про слово "майстер"? так ото ж.

Річ у тім, що люди, які переставляють вінду мають уже своїх клієнтів. І їх кличуть самих, через знайомих, друзів і т.д. Їм не потрібна така реклама.

Згадайте, скільки оголошень подібного типу тут на борді було (та й лишилися, мабуть). Іу що вони перетворлися!

Людина, яка вміє переставити вінду (думає, що вміє) ще далеко не майстер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...